Skocz do zawartości

Plany wakacyjne a rozprzestrzeniający się koronawirus


kojus

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jednak dalej planuję...w grę wchodzi już tylko planowanie  na zasadzie czekania na sygnał w blokach startowych, nawet druga połowa sierpnia...północno - wschodni kraniec Polski, Miejsce - tajemnie, ale już mam... w kompletnej głuszy nad małym puszczańskim jeziorkiem, ale z dostępem do prądu u zlania WC..) Dlatego szukam dalej lekkiego pompowanego przedsionka, dziś żona kupiła w necie odkurzacz...(!!!!!). Cała reszta przygotowana...Miejmy nadzieję, że ten plan "minimum" wypali. Dla nas i tak optymistyczny a jak to mówią...nadzieja matką głupich i jeszcze jedna wytarta "mądrość" - marzenia dają żyć:):) No zobaczymy - a jesli się nagle syf skończy to w frugiej połowie sierpnia ( wcześniej raczej chyba sam bym się bał)  - grzejemy ile wlezie na Mani Byle znów opona nie strzeliła:):):)...kij z tym całym wirusem. O polityce już nie ma co mówić. wszędzie tego pełno wszędzie to samo, gdziekolwiek byś nie zajrzał zawsze to samo bagno więc tutaj już sobie daruję....

Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cezarr napisał:

Wszyscy wszystko widzą najlepiej, każdy  ma 100% rozwiązanie na każdą sytuację a dalej do rządów wybierani są idioci. :puk:?

Bo powinno być dwie kadencje i do widzenia, a nie ciągle te same mordy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Cezarr napisał:

Nie tylko dwie, ale nie powinno być tak że jedna partia ma większość, bo to już jest nienormalne.

no kurde jednak się wtrącę - a co to jest demokracja??? skoro jedna partia wygrywa to i jedna rządzi!!!! obojętne czy to pomioty bolszewików czy partia tęczowa!! to nie znaczenia - ale wygrała więc rządzi i nawoływanie do siłowego usunięcia tych co wygrali nazywa się  chyba jednoznacznie. Dajcie sobie spokój z politykierstwem bo to naprawdę czasem załosne

Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pawel1966 napisał:

skoro jedna partia wygrywa to i jedna rządzi!!!!

Zgodził bym się jak by nie było jakiś przeliczników , pół to 50% . a nie jakieś 40 pare .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, adaml61 napisał:

Zgodził bym się jak by nie było jakiś przeliczników , pół to 50% . a nie jakieś 40 pare .

nie ot o mi chodzi...chodzi o to, że wszędzie mamy pełno skamlenia o demokrację - ale gdy jednoznacznie wygra jakaś partia zgodnie z obowiązującym prawem to o co rzeć szaty? trzeba się wziąc do roboty i wygrac kolejne wybory...ale nie skamleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To otwórzcie temat dyskusyjny o koronie... i tam prowadzcie swoje wywody... To chyba nie ten temat?

Z zaciekawieniem obserwowałem temacik, bo trafiony słusznie. Każdy z nas plany musi zweryfikować, warto byłoby wymieniać się pomysłami.

Zajrzałem tu po dłuższej nieobecności i zdziwiony ilością postów od razu wskoczylem na koniec... I stąd moje uwagi. Smutne to...

Liczyłem na to, że temat się rozkreci zupełnie inaczej... szkoda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Cezarr napisał:

demokracja według obecnej wladzy rządzącej  to raczej  kpina  ? ? ? 
zresztą nie trzeba być idiotą aby to zauważyć, no nic jak widać w naszym kraju dalej panuje  ciemnota.

no i  czym  mowa? dlatego też już więcej nie ma sensu pisać na takie tematy. Nie znamy się  osobiście, piszemy każdy swoje ...bez sensu, na takie tematy mogę sobie pogadać z przyjaciółmi znanymi mi od lat... ale nie z ludźmi z netu ! pozdro!

Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, pawel1966 napisał:

nie ot o mi chodzi...chodzi o to, że wszędzie mamy pełno skamlenia o demokrację - ale gdy jednoznacznie wygra jakaś partia zgodnie z obowiązującym prawem to o co rzeć szaty? trzeba się wziąc do roboty i wygrac kolejne wybory...ale nie skamleć

Nie jestem Fanem tej władzy, ale druga strona nie ma nic do zaproponowania oprócz tego że trzeba ich odsunąć od władzy i ratować PL. To niech coś zaproponują a tu nic. Tak jak pisałem 2 kadencje i nowe głowy i pomysły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, peja76 napisał:

Nie jestem Fanem tej władzy, ale druga strona nie ma nic do zaproponowania oprócz tego że trzeba ich odsunąć od władzy i ratować PL. To niech coś zaproponują a tu nic. Tak jak pisałem 2 kadencje i nowe głowy i pomysły

Ok ale co ? będziemy tutaj obrzucać się błotem i zmieniać prawo? ordynację? organizować przewrót? bez sensu...ja wolę jednak studiować mapy, dzwonić do znajomych szukając jakichś rozwiązań w razie gdyby jednak się dało pojechać i planować planować ...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, pawel1966 napisał:

Nie znamy się  osobiście, piszemy każdy swoje ...bez sensu, na takie tematy mogę sobie pogadać z przyjaciółmi znanymi mi od lat... ale nie z ludźmi z netu ! pozdro!

Czy na każdy temat nie dyskutujesz z ludźmi z netu i to na tym form :puk:

Bo z tego co widać to nie za bardzo.

Edytowane przez Cezarr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, peja76 napisał:

Nie jestem Fanem tej władzy, ale druga strona nie ma nic do zaproponowania oprócz tego że trzeba ich odsunąć od władzy i ratować PL. To niech coś zaproponują a tu nic. Tak jak pisałem 2 kadencje i nowe głowy i pomysły

? dla Ciebie , popieram .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, pawel1966 napisał:

daj spokój...nie bawię się  emotikony...wyrosłem już z tego więc...?chyba tylko olać wypada

też nie znam wszystkich z netu, ale czy olewam wszystko :puk: może jednak trzeba co po niektórych , jak sam napisałeś  ?
to w sumie nie jest takie głupie.

Edytowane przez Cezarr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.