Skocz do zawartości

Plany wakacyjne a rozprzestrzeniający się koronawirus


kojus

Rekomendowane odpowiedzi

Sam nie wiem co powiedzieć. Od początku byłem za płynnym przejazdem transportu, żeby było co do garnka włożyć ( warzywa, owoce Hiszpania i Włochy). Może chociaż spisywać kto gdzie, skąd i dokąd? Pewnie kolejka na lewym miała by 50km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, danielpoz napisał:

Ubezpieczalnie działają normalnie w mojej wiosce. 

Ogólnie dla ubezpieczalni złote czasy . Mały ruch , składki popłacone , wypadków i wypłat odszkodowań pomijalna ilość .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, danielpoz napisał:

Ubezpieczalnie działają normalnie w mojej wiosce. 

Ja też, tylko na telefon i w szerszym wymiarze godzin. Na moim terenie konkurencja nie wpuszcza klientów do środka, podają przez szparę w drzwiach. W mojej branży 99% spraw można zrobić zdalnie więc po co się narażać? Pracuje na takim osiedlu, że co  minuty wchodziłby emeryt, choćby zapytać czy jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maarec napisał:

Ja też, tylko na telefon i w szerszym wymiarze godzin. Na moim terenie konkurencja nie wpuszcza klientów do środka, podają przez szparę w drzwiach. W mojej branży 99% spraw można zrobić zdalnie więc po co się narażać? Pracuje na takim osiedlu, że co  minuty wchodziłby emeryt, chodź by zapytać czy jestem :)

To tym bardziej nie ma co sobie glowy zawracac tematem siedziby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, august831 napisał:

Tam prundu nie ma , a bez prundu się nie da żyć - klima nie działa .
ps No i są klaszcze :)

Oj dotrą ludzie. Sami odkryliśmy w 2019 Bieszczady, przed nami jeszcze Mazury, Podlasie, Bory Tucholskie i Wielkopolska. Polska jest piękna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, august831 napisał:

Ogólnie dla ubezpieczalni złote czasy . Mały ruch , składki popłacone , wypadków i wypłat odszkodowań pomijalna ilość .

Odszczekuję to co napisałem powyżej : wiadomosci.onet.pl/kraj/koronawirus-w-polsce-ruch-na-drogach-spadl-a-liczba-zabitych-w-wypadkach-nie/kse6h7y
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umiłowany Premier polskiego rządu, na dzisiejszym posiedzeniu Sejmu wyszeptał, iż spodziewana kulminacja zabójczego wirusa spodziewana jest na maj lub czerwiec.

A nie tak dawno upierał się, że wirus będzie szczytował ok. 20 kwietnia.

Zatem ŻEGNAJCIE WAKACJE i wyjazdy z przyczepą. Będzie areszt domowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, powolniak napisał:

Umiłowany Premier polskiego rządu, na dzisiejszym posiedzeniu Sejmu wyszeptał, iż spodziewana kulminacja zabójczego wirusa spodziewana jest na maj lub czerwiec.

A nie tak dawno upierał się, że wirus będzie szczytował ok. 20 kwietnia.

Zatem ŻEGNAJCIE WAKACJE i wyjazdy z przyczepą. Będzie areszt domowy.

To jeszcze napomknął o nowych podatkach... taki z niego kozak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i oczywiście wybory niezagrożone...:-)

4 godziny temu, kocur napisał:

I nawet bus-kamper quasi-incognito mu nie pomógł...;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.