Skocz do zawartości

Plany wakacyjne a rozprzestrzeniający się koronawirus


kojus

Rekomendowane odpowiedzi

@Zulos ale przyznasz chyba ,że nieprzyjemnie się robi jak ktoś wpierdziela takie prymitywne obrazki na forum karawaningowym w temacie o planach na Jakiekolwiek wyjazdy w tym roku...Sam odcinam się całkowicie od komentarzy powiedzmy"politycznych" bo mnie to już zaczęło nudzić a czasem wkur...iać. Nie wiem jak moderatorzy podchodzą do tematu ale moim zdaniem całkiem spokojnie można sobie pogadać do czasu wrzutek tekstów czy cytatów z rynsztoka. od tego jest chyba dział hyde park gdzie w miarę zachowania pozorów przywoitości można sobie trochę pofolgować. Tak jest przynajmniej w wielu innych miejscach w necie, którzy mają jakieś wspólne tematy do omówienia i coś w rodzaju "hobby" ich łączy...BTW Nie odnoszę się do obrazka zamiesczonego przez @powolniak bo to jest hit:)

 

Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z innej beczki, ktoś zna choć jedną osobę której udało się kupić choć litr tego płynu co ponoć jest na orlenie ??
obraz.thumb.png.c3ba58e2cb10a73cf0064e9b9f5d2a3d.png
Bo może on jest tylko w TV a w realu nie ma ?e9a2c5999218d4905c70f0fd785ee1e0.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się Pawle. Oczywiście, że są pewne granice we wszystkich tematach, ale niestety osoby publiczne - z jednej strony celebryci, a z innej m.in. politycy - poddane są powszechnej ocenie i w ramach tej oceny są różne środki wyrazu, od uwielbienia, poprzez ironię w najostrzejszej jej formie czyli "roast", do krytyki. Oczywiście, że do każdego trzeba podchodzić z szacunkiem, ale wydaje mi się (mogło mi coś umknąć), że tu nie zauważyłem czegoś, co by wykroczyło poza dopuszczalne ramy ironii i granice smaku z poszanowaniem godności innych. Niestety politycy idąc w politykę sami poddają się naszemu osądowi, a jeśli ktoś sam się regularnie ośmiesza, albo abdykuje ze swoim honorem, to naraża się na śmieszność ze strony innych. A takich polityków mamy całe tabuny niestety...

Owszem - to nie miiejsce na politykę, ale temat jest z nią ściśle związany, więc rozumiem, że moderatorzy nie interweniują zbyt często.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Zulos napisał:

Zgadzam się Pawle. Oczywiście, że są pewne granice we wszystkich tematach, ale niestety osoby publiczne - z jednej strony celebryci, a z innej m.in. politycy - poddane są powszechnej ocenie i w ramach tej oceny są różne środki wyrazu, od uwielbienia, poprzez ironię w najostrzejszej jej formie czyli "roast", do krytyki. Oczywiście, że do każdego trzeba podchodzić z szacunkiem, ale wydaje mi się (mogło mi coś umknąć), że tu nie zauważyłem czegoś, co by wykroczyło poza dopuszczalne ramy ironii i granice smaku z poszanowaniem godności innych. Niestety politycy idąc w politykę sami poddają się naszemu osądowi, a jeśli ktoś sam się regularnie ośmiesza, albo abdykuje ze swoim honorem, to naraża się na śmieszność ze strony innych. A takich polityków mamy całe tabuny niestety...

Owszem - to nie miiejsce na politykę, ale temat jest z nią ściśle związany, więc rozumiem, że moderatorzy nie interweniują zbyt często.

 

no cóż.. jednak moim zdaniem czasem jest tu przegięcie. Na forach np. zajmujących się starymi samochodami takie teksty są wycinane przez moderatorów z marszu a ktoś kto za bardzo wdaje się tego rodzaju "dowcipy" jest banowany. Inaczej by się pozabijali a forum było jednym wielkim rynsztokiem do obrzucania się błotem.

Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Stanach koleś, który pochwalił się na YouTube odważnym lizaniem towarów w sklepie bo wirus mu nie straszny, dostał paragraf za terroryzm. Może dostać spory wyrok...

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, pawel1966 napisał:

@Zulos ale przyznasz chyba ,że nieprzyjemnie się robi jak ktoś wpierdziela takie prymitywne obrazki na forum karawaningowym w temacie o planach na Jakiekolwiek wyjazdy w tym roku...Sam odcinam się całkowicie od komentarzy powiedzmy"politycznych" bo mnie to już zaczęło nudzić a czasem wkur...iać. Nie wiem jak moderatorzy podchodzą do tematu ale moim zdaniem całkiem spokojnie można sobie pogadać do czasu wrzutek tekstów czy cytatów z rynsztoka. od tego jest chyba dział hyde park gdzie w miarę zachowania pozorów przywoitości można sobie trochę pofolgować. Tak jest przynajmniej w wielu innych miejscach w necie, którzy mają jakieś wspólne tematy do omówienia i coś w rodzaju "hobby" ich łączy...BTW Nie odnoszę się do obrazka zamiesczonego przez @powolniak bo to jest hit:)

 

Całkowicie się zgadzam, gdyby nie polityka to wątek miałby pewnie połowę stron. Podejrzewam, że administratorzy nie nadążają zczytywac treści ;)

@Zulos masz rację, osoby publiczne muszą mieć twarde d..y ale chodzi o to, że tutaj to jest śmiecenie. Tutaj na forum są ludzie o skrajnie różnych poglądach i oby tak zostało. Czytuję ten wątek ale na pewno nie po to żeby się dowiedzieć kto aktualnie nosi tytuł "Słońce Narodu" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, pawel1966 napisał:

no cóż.. jednak moim zdaniem czasem jest tu przegięcie

Jaką miarą mierzysz to przegięcie? W/g jakich autorytetów kreujesz wzorce? A może to tylko Twoje subiektywne poglądy czy odczucia,  które mnie mogą obchodzić tyle co zeszłoroczny śnieg... I nie o mnie tu chodzi -  takich moich poglądów , jak i Twoich może tu być więcej, więc jaki był sens Twojej wypowiedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pawel1966 napisał:

 @kalapanTo ty jesteś ten, któremu przywiozłem do Oświęcimia zeszłoroczną edycję Camping Card? czemu tak bezczelnie się teraz odzywasz? Ciś nie tak> masz jakieś plany na wakacje?Zmień ton OK?

W Oświęcimiu byłem ostatni raz ze dwa lata temu i to tylko na zakupach, więc się pomyliłeś. Nie odzywam się bezczelnie tylko zwracam Ci uwagę, że nie jesteś tu sam, oraz uważam, że właśnie takie wrzutki są zaczątkiem każdej gównoburzy / na chwilę obecną niepotrzebnej/. Nie jesteś tu wzorcem do określania tak kogoś jak i czegoś.Temat już dawno zszedł z toru i jakoś do chwili obecnej nikomu to nie przeszkadzało, ale jak to bywa jeden się zawsze znajdzie. Z tonem może być gorzej, bo kto go powinien zmienić - to palcem raczej wskazywać bym nie chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kalapan napisał:

W Oświęcimiu byłem ostatni raz ze dwa lata temu i to tylko na zakupach, więc się pomyliłeś. Nie odzywam się bezczelnie tylko zwracam Ci uwagę, że nie jesteś tu sam, oraz uważam, że właśnie takie wrzutki są zaczątkiem każdej gównoburzy / na chwilę obecną niepotrzebnej/. Nie jesteś tu wzorcem do określania tak kogoś jak i czegoś.Temat już dawno zszedł z toru i jakoś do chwili obecnej nikomu to nie przeszkadzało, ale jak to bywa jeden się zawsze znajdzie. Z tonem może być gorzej, bo kto go powinien zmienić - to palcem raczej wskazywać bym nie chciał.

Czyli to nie Tobie do salonu Opla w Oświęcimiu? A pozostałekj części tego tekstu raczej nie będę komentował..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Voku zmienił(a) tytuł na Plany wakacyjne a rozprzestrzeniający się koronawirus

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.