Jump to content
kojus

Plany wakacyjne a rozprzestrzeniający się koronawirus

Recommended Posts

chris_66
Godzinę temu, Voku napisał:

Też się nad tym zastanawiam,

a towaru w hurtowniach zaczyna brakować :lol:

1 godzinę temu, jacek00 napisał:

ale trochę przerasta mnie kwestia montażu.

w niedzielę będę coś dłubał, możesz wpaść

Zulos

Ja mam dzicz w sumie u siebie. Rozważam teraz podwoić wakacyjny budżet i wykopać basen w ogrodzie - wtedy już będzie dzicz ol inkluzif:-)

Ale z drugiej strony nie jadąc nigdzie nie ucieszę się jak mało wydam teraz na paliwo;-)

jacek00
3 minuty temu, chris_66 napisał:

a towaru w hurtowniach zaczyna brakować :lol:

w niedzielę będę coś dłubał, możesz wpaść

Mam namiary do Ciebie :P  Gdzie dłubiesz? W sensie która częśc Wawy

chris_66
2 minuty temu, jacek00 napisał:

Mam namiary do Ciebie :P  Gdzie dłubiesz? W sensie która częśc Wawy

Janki koło ikea

Zulos

Pamiętajcie, że możecie się spotkać tylko we 2, no chyba że tworzycie jeszcze z jakimś innym delikwentem szeroki związek partnerski;-)

jacek00
3 minuty temu, chris_66 napisał:

Janki koło ikea

To nie tak daleko. Może się wybiorę pogadać. Głównie instalacja elektryczna mnie interesuje ;)

1 minutę temu, Zulos napisał:

Pamiętajcie, że możecie się spotkać tylko we 2, no chyba że tworzycie jeszcze z jakimś innym delikwentem szeroki związek partnerski;-)

Związek partnerski zwany karawaning.pl ;) Jesteśmy przecież jedną wielką rodziną :P 

chris_66
To nie tak daleko. Może się wybiorę pogadać. Głównie instalacja elektryczna mnie interesuje

jest świeżo zrobiona, wpadnij na chwilę 

3e627fc0a684a13c64bc804496fc1788.jpg

maarec

zobaczymy jak zadziałają media i władza - zobaczymy czas kiedy informacja wypłynie. Dziś widziałem panów w kombinezonach u wiceministra. ok 10 dni temu widziałem go na zakupach w sklepie osiedlowym. Jeżeli ma objawy informacja powinna już pójść w dzielnicy...

Tomii
8 godzin temu, danielpoz napisał:

Doskonale się śpi w lesie nad jeziorem.😎 Dobrze że można jezdzić z przyczepą👍

Namówiłeś :). Dziś dzieciaki mają nocleg w przyczepie a jutro wypucujemy staruszkę. Ciepło... Pomyśleć że gdyby nie wirus właśnie bym ruszał na narty do Livigno. 

IMG_20200327_125123.jpg

IMG_20200327_125458.jpg

Slawka
6 hours ago, Tomii said:

Myślę że redukcja produkcji nie jest związana tylko i wyłącznie z ograniczaniem kontaktów z innymi swoich pracowników. Najprawdopodobniej firmy spodziewają się już mniejszych obrotów niż było to planowane. 

Problemem jest też brak części. Nikt nie trzyma stanów magazynowych na niewiadomo jak długo, a znaczna część produkowana jest w Chinach, pewnie coś we Włoszech. Fiat/Peugeot wstrzymał produkcję samochodów bazowych póki co na dwa tygodnie.

Patrykus
9 godzin temu, danielpoz napisał:

Doskonale się śpi w lesie nad jeziorem.😎 Dobrze że można jezdzić z przyczepą👍

Właśnie tak szukam informacji na temat co można i trafiłem na to forum. Chcę skoczyć na piknik jutro z rodzinką - oczywiście na odludzie. Planujemy zabrać przyczepę. Jak to się ma do ograniczenia w przemieszczaniu się? Można? Nie można? Znaleźliście już jakąś podstawę opublikowaną w temacie? Czy jest ryzyko, że zatrzyma nas policja i potraktuje jako naruszenie ograniczenia w przemieszczaniu się?

Malinki
6 minut temu, Patrykus napisał:

Właśnie tak szukam informacji na temat co można i trafiłem na to forum. Chcę skoczyć na piknik jutro z rodzinką - oczywiście na odludzie. Planujemy zabrać przyczepę. Jak to się ma do ograniczenia w przemieszczaniu się? Można? Nie można? Znaleźliście już jakąś podstawę opublikowaną w temacie? Czy jest ryzyko, że zatrzyma nas policja i potraktuje jako naruszenie ograniczenia w przemieszczaniu się?

W myśl przepisów (zakaz przemieszczania) napotykając na patrol należy się spodziewać kontroli. "obchodząc" zakazy należy mieć przygotowana dobrą wymówkę czyli scenariusz, tzn Jadę do rodziny (kankret; nazwisko i adres) i wiozę zapasy żywienia , wiadomo z jakich przyczyn, a przyczepke wziąłem bo przenocuję przed bramą bo wchodzić do środka przecież nie będę. Lub coś podobnego...

Cathay

Legalnie nie można. 

Ale jak potrafisz kłamać to policja nie znajdzie paragrafu aby Cię ukarać. 

Nie sądzę aby przyjęto scenariusz Indyjski.

danielpoz
42 minuty temu, Tomii napisał:

Namówiłeś :). Dziś dzieciaki mają nocleg w przyczepie a jutro wypucujemy staruszkę. Ciepło... Pomyśleć że gdyby nie wirus właśnie bym ruszał na narty do Livigno. 

IMG_20200327_125123.jpg

IMG_20200327_125458.jpg

Włochy poczekają... A ważne że sie nie nudzicie👍

My od wczoraj biwakujemy i towar na początek ogniska przygotowany😎

IMG_20200325_184456.jpg

IMG_20200327_134100.jpg

Malinki

Widoczny pozytyw z pandemii to malejące ceny paliw.

Dla karawaningowców będzie nowe przysłowie "JEŹDZIĆ NIE UMIERAĆ"

Oby tylko zaraza odpuściła....