Skocz do zawartości

Plany wakacyjne a rozprzestrzeniający się koronawirus


kojus

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam dzicz w sumie u siebie. Rozważam teraz podwoić wakacyjny budżet i wykopać basen w ogrodzie - wtedy już będzie dzicz ol inkluzif:-)

Ale z drugiej strony nie jadąc nigdzie nie ucieszę się jak mało wydam teraz na paliwo;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, chris_66 napisał:

a towaru w hurtowniach zaczyna brakować :lol:

w niedzielę będę coś dłubał, możesz wpaść

Mam namiary do Ciebie :P  Gdzie dłubiesz? W sensie która częśc Wawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, chris_66 napisał:

Janki koło ikea

To nie tak daleko. Może się wybiorę pogadać. Głównie instalacja elektryczna mnie interesuje ;)

1 minutę temu, Zulos napisał:

Pamiętajcie, że możecie się spotkać tylko we 2, no chyba że tworzycie jeszcze z jakimś innym delikwentem szeroki związek partnerski;-)

Związek partnerski zwany karawaning.pl ;) Jesteśmy przecież jedną wielką rodziną :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy jak zadziałają media i władza - zobaczymy czas kiedy informacja wypłynie. Dziś widziałem panów w kombinezonach u wiceministra. ok 10 dni temu widziałem go na zakupach w sklepie osiedlowym. Jeżeli ma objawy informacja powinna już pójść w dzielnicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, danielpoz napisał:

Doskonale się śpi w lesie nad jeziorem.? Dobrze że można jezdzić z przyczepą?

Namówiłeś :). Dziś dzieciaki mają nocleg w przyczepie a jutro wypucujemy staruszkę. Ciepło... Pomyśleć że gdyby nie wirus właśnie bym ruszał na narty do Livigno. 

IMG_20200327_125123.jpg

IMG_20200327_125458.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Tomii said:



Myślę że redukcja produkcji nie jest związana tylko i wyłącznie z ograniczaniem kontaktów z innymi swoich pracowników. Najprawdopodobniej firmy spodziewają się już mniejszych obrotów niż było to planowane. 
 

Problemem jest też brak części. Nikt nie trzyma stanów magazynowych na niewiadomo jak długo, a znaczna część produkowana jest w Chinach, pewnie coś we Włoszech. Fiat/Peugeot wstrzymał produkcję samochodów bazowych póki co na dwa tygodnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, danielpoz napisał:

Doskonale się śpi w lesie nad jeziorem.? Dobrze że można jezdzić z przyczepą?

Właśnie tak szukam informacji na temat co można i trafiłem na to forum. Chcę skoczyć na piknik jutro z rodzinką - oczywiście na odludzie. Planujemy zabrać przyczepę. Jak to się ma do ograniczenia w przemieszczaniu się? Można? Nie można? Znaleźliście już jakąś podstawę opublikowaną w temacie? Czy jest ryzyko, że zatrzyma nas policja i potraktuje jako naruszenie ograniczenia w przemieszczaniu się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Patrykus napisał:

Właśnie tak szukam informacji na temat co można i trafiłem na to forum. Chcę skoczyć na piknik jutro z rodzinką - oczywiście na odludzie. Planujemy zabrać przyczepę. Jak to się ma do ograniczenia w przemieszczaniu się? Można? Nie można? Znaleźliście już jakąś podstawę opublikowaną w temacie? Czy jest ryzyko, że zatrzyma nas policja i potraktuje jako naruszenie ograniczenia w przemieszczaniu się?

W myśl przepisów (zakaz przemieszczania) napotykając na patrol należy się spodziewać kontroli. "obchodząc" zakazy należy mieć przygotowana dobrą wymówkę czyli scenariusz, tzn Jadę do rodziny (kankret; nazwisko i adres) i wiozę zapasy żywienia , wiadomo z jakich przyczyn, a przyczepke wziąłem bo przenocuję przed bramą bo wchodzić do środka przecież nie będę. Lub coś podobnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Tomii napisał:

Namówiłeś :). Dziś dzieciaki mają nocleg w przyczepie a jutro wypucujemy staruszkę. Ciepło... Pomyśleć że gdyby nie wirus właśnie bym ruszał na narty do Livigno. 

IMG_20200327_125123.jpg

IMG_20200327_125458.jpg

Włochy poczekają... A ważne że sie nie nudzicie?

My od wczoraj biwakujemy i towar na początek ogniska przygotowany?

 

IMG_20200325_184456.jpg

IMG_20200327_134100.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Voku zmienił(a) tytuł na Plany wakacyjne a rozprzestrzeniający się koronawirus

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.