Skocz do zawartości

Plany wakacyjne a rozprzestrzeniający się koronawirus


kojus

Rekomendowane odpowiedzi

Michał2016@ Mówiąc o większej budowlance to jeśli podwykonawca nie dostanie zapłaty to inwestor nie wypłaci generalnemu. 

Edytowane przez danielpoz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam obejrzeć do końca :

 

 

nie znam tego kolesia i nie wiem czy jest ekspertem, ale co będzie jeśli okaże się że stary Niemiec ma racje ??

Chiny zatrzymały jedno miasto na kilkadziesiąt dni, po czym media rozdmuchały i gospodarka na całym świecie będzie leżeć.

Kto na tym zyska w dłuższym czasie ? kto uruchomi produkcję i będzie zaopatrywał cały świat ? odpowiedź prosta .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan mówi że na grypę czy choroby górnych dróg oddechowych, umiera jeden na tysiąc. Nie chorych, a wszystkich. To znaczy że w Niemczech będzie to 830 tysięcy ludzi a w Polsce 380 tysięcy ludzi rocznie  Znaczy że w samym Poznaniu umiera dziennie na grypę czy inne choroby GDO, czy to zima czy lato 15 osób.. Czyli śmiało można przyjąć że teraz w sezonie grypowym by to było po 20-25 ofiar. To są wierutne bzdury!

W Poznaniu 20 marca mieliśmy 17 pogrzebów, 23 marca 14, 24 marca 14, a 25 marca 16. A gdzie nowotwory, zawały, wylewy, wypadki i śmierć "na starosć"?

Rozumiem że są dziesiątki czy setki, a może i tysiące ludzi chcących mocno zmienić świat. Ale do takiego kłamstwa trzeba by zaprząc setki tysięcy ludzi. To się nie da. 

 

Edytowane przez Cathay (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie ważne co ten pan plecie.Odpowiedzcie sobie na pytanie-czy w tamtym roku, czy dwa lata temu,czy trzy lata temu była taka sytuacja że chorzy nawet staruszkowie umierali tak licznie że brakowało respiratorów,że brakowało krematoriów do spalania zwłok?Czy umierało tyle osób z personelu medycznego który opiekował się chorymi u których wystąpiły powikłania pogrypowe?

Oczywiście czy miało to miejsce tak jak w tym roku we Włoszech czy Hiszpanii-na razie, w krajach chyba cywilizowanych zaliczanych do bogatych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jacekzoo napisał:

Ja od początku uważam że to jest rozdmuchane. Ale co ja tam wiem... 

Jacek, to co robią media to oczywiście mnożenie klików itp ale... to co się dzieje w ITA czy ESP (a zaraz może u nas) to nie jest rozdmuchanie. To jest tragedia dla tysięcy rodzin. Dziennie. Ogrom śmierci w zasadzie w jednej chwili, w jednym miejscu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Zulos napisał:

A tu przesłanie naszego Słońca Narodu I sekretarza jedynej partii do przedsiębiorców - od 0:40...:

 

Zaraz oczywiście znajdą się tacy, którzy wypowiedzą sakramentalne: "wyrwane z kontekstu"...;-)

Ale się spotykał wielokrotnie ze środowiskami i padały PUSTOLATY...;-)

Wiele programów należało wprowadzić i to zrobili, ciężkie i odważne posunięcia, gdyby to robili kompetentni ludzie, były by pozytywne efekty, ale on,  to skończony schizofrenik i szaleniec. Wystarczy powoli kilka razy obejrzeć filmik i zrozumie się wtedy dokładnie co ten schizofrenik ma na myśli. Dający prace bójcie się. Przepraszam nie chciałem politycznie komentować tego.

Według mnie wystarczy posłuchać co mówią lekarze, pielęgniarki oraz właściciele prywatnych firm, które produkują środki czystości. Gdzie to przygotowanie? Zmarnowane 3-4 tygodnie przewagi.  Może już jestem za stary albo głupi ale nie rozumie, jak można w asyście "kundli" wejść na teren prywatnej firmy produkującej środki czystości i zarekwirować je na poczet  ( cytuje: zabezpieczenia materiałowego polskiej służby zdrowia ). Potem schizofrenik wyżej mówi o poczuciu obowiązku obywatelskiego i łożenia na ...........

Sorry. Musicie zadbać sami o siebie i swoje rodziny jak to się rozkręci na dobre.  No chyba, że przyjdą upały w kwietniu i może sytuacja się poprawi pozytywnie czego sobie i wszystkim życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że na początku wszyscy współczuli Chińczykom, a teraz właśnie już zaczyna się okazywać, że jeśli ktokolwiek m ana tym zyskać, to będą to właśnie Chiny, kóre jeśli nawet straciły jakieś tam miliardy (w przeliczeniu) dolarów, to teraz zarobią biliony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Voku zmienił(a) tytuł na Plany wakacyjne a rozprzestrzeniający się koronawirus

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.