Jump to content
kojus

Plany wakacyjne a rozprzestrzeniający się koronawirus

Recommended Posts

maarec
1 minutę temu, pawel1966 napisał:

Czyli to nie Tobie do salonu Opla w Oświęcimiu? A pozostałekj części tego tekstu raczej nie będę komentował..

Salon Opla w Oświęcimiu to KAJETAN :)

Cathay
Posted (edited)

Na jednym z forów, większym od tego jest zapis w regulaminie brzmiący:

Cytat

Szanujemy poglądy polityczne oraz religijne użytkowników forum. Nasze forum jest ściśle apolityczne przez co nie uznajemy publikowania treści politycznych, partyjnych, antypartyjnych oraz treści religijnych na łamach ..................... Osoby nie stosujące się do tej zasady będą podlegały zasadom opisanym w § ....  a w ostateczności zostaną wykluczone z uczestnictwa w życiu tego serwisu.

I nikt się nie rozczula. Jest wywalanie postów, nawet jeśli to ma być 50 postów jednocześnie, a do tego rozdawanie "upominków". Takie miesięczne wakacje od forum często dobrze robią.

Do tego, kochani szanujmy się! Czy naprawdę cenicie się tak nisko aby marnować czas na polityczny śmietnik? Jak chcecie o śmieciach gadać to gadajcie o zawartości swoich kubłów a nie o kuble z Wiejskiej i okolic.

Edited by Cathay (see edit history)

pawel1966
Teraz, maarec napisał:

:) o kurna to chyba kogoś pomyliłem - bo pamiętam,że w Oświęcimiu naprawdę sympatycznie mi się z tym człowiekiem rozmawiało:):)

maarec

Ja sugeruję jakiś mem... Na zasadzie kontry. Czyli coś z Donaldem. Na pewno uspokoi prawą stronę dyskusji.

Jest kwarantanna, cześć z nas siedzi w domu. Memy atakują z każdej strony, aż żal się nie podzielić. Przecież polityka w tym temacie jest najważniejsza. Po tym co dziś widziałem na ulicach jestem za egzekwowaniem kar 5.000 i 30.000 których to do dziś pewnie nikt nie dostał. 

Voku

Panowie ja tylko przypomnę, jest to temat śmietnik, czyszczenie go nie ma najmniejszego sensu, chyba że w całości do kosza.
Przymykamy oko na ten temat , ale do czasu, jak się temat za bardzo rozbiegnie w niezbadane rejony to wiecie co się stanie.

pawel1966
4 minuty temu, Voku napisał:

Panowie ja tylko przypomnę, jest to temat śmietnik, czyszczenie go nie ma najmniejszego sensu, chyba że w całości do kosza.
Przymykamy oko na ten temat , ale do czasu, jak się temat za bardzo rozbiegnie w niezbadane rejony to wiecie co się stanie.

Myslę,że lepszym rozwiązaniem byłoby własnie wywalenie tego śmietnika do kosza. Plany nam się trochę powaliły...teraz nawet nie wiadomo czy będzie można się gdziekolwiek ruszyć. A reszta dodatków? gnój

lbuster

A ja uważam, że ten temat jest gigantycznie powiązany z decyzjami z góry i wszystko, o czym tutaj dyskutujemy, jest zależne od władzy.

@Voku może by przenieść ten temat do HydePark'u?

I ja także mam apel - proszę Was o szanowanie innych forumowiczów i o bardziej przyjacielski język :dzieki: 

Bo niezbyt miło się czyta takie teksty :(

kalapan

jest to temat śmietnik i niech tak pozostanie - wyjechać nigdzie się nie da - bo zakaz. Robić coś z budą się niewiele da - bo trochę zimno , a i towaru do roboty trochę brakuje. Trochę luzu każdemu się przyda - nikt tu całego forum nie zaśmieca polityką czy innymi bredniami.Ten temat może się kiedyś stać historycznym, wnuki nasze mogą go kiedyś czytać, jak to ich dziadkowie w niewoli czas sobie zabijali. I prośba - niech on się lepiej stanie historycznym , a nie histerycznym .... Powiedziałem...

Suzu4x4
9 minut temu, Voku napisał:

(...)

:yes:

i bardzo dobrze. nie róbcie z forum drugiej "Elektrody"

przecież nikt nikogo nie obraża, to że niektórym brakuje dystansu ... no cóż zawsze się tacy znajdą.

leszek
3 minuty temu, lbuster napisał:

Bo niezbyt miło się czyta takie teksty :(

Jak tak zaglądnę czasem to mam wrażenie że u niektórych umiejętności ( radzenie sobie z logowaniem do forum ) przerosły inteligencję .

maarec
28 minut temu, kalapan napisał:

jest to temat śmietnik i niech tak pozostanie - wyjechać nigdzie się nie da - bo zakaz. Robić coś z budą się niewiele da - bo trochę zimno , a i towaru do roboty trochę brakuje. Trochę luzu każdemu się przyda - nikt tu całego forum nie zaśmieca polityką czy innymi bredniami.Ten temat może się kiedyś stać historycznym, wnuki nasze mogą go kiedyś czytać, jak to ich dziadkowie w niewoli czas sobie zabijali. I prośba - niech on się lepiej stanie historycznym , a nie histerycznym .... Powiedziałem...

nie jest źle,  zamówienia z sieci przychodzą. Zimno też pojęcie względne. Jak na marzec - kilka dni było z temperaturą po 16-17C. Deszczu też dawno nie było. Powoli organizuję temat solara, chwilowo teoria, za kilka dni być może zamówienie i praktyka. W ubiegłym tygodniu wybudowałem ściany do wiaty, zrobiłem podłoże, w garażu czeka już drewno na dach. Zrobiłem 70% areatorem trawnika - no i w przerwach tego urlopu pracuję zdalnie. Jeszcze tylko pismo do Zusu...

Misio
49 minut temu, maarec napisał:

A Kajetan to nie w Bielsku pracuje?

maarec
1 minutę temu, Misio napisał:

A Kajetan to nie w Bielsku pracuje?

nie wiem czy to podchodzi pod Rodo, dawno go tu nie było. Nie pracuje w Bielsku

kalapan
2 minuty temu, maarec napisał:

nie jest źle,  zamówienia z sieci przychodzą.

No to chyba ja mam pecha - 3 zamówienia i cisza jak makiem zasiał. Na pierwsze zamówienie czekam już 11 dni i cisza. Drugie zamówienie przez In Post już 4 dzień zamówienie wisi jako przesyłka oczekuje na nadanie i też cisza.Trzecie to kompletnie wisi jako płatność zakończona i też cisza :(

maarec
14 minut temu, kalapan napisał:

No to chyba ja mam pecha - 3 zamówienia i cisza jak makiem zasiał. Na pierwsze zamówienie czekam już 11 dni i cisza. Drugie zamówienie przez In Post już 4 dzień zamówienie wisi jako przesyłka oczekuje na nadanie i też cisza.Trzecie to kompletnie wisi jako płatność zakończona i też cisza :(

niestety zamówienia idą długo, ale idą. Obstawiam braki  ludzkie na sortowniach i w kurierce.

a w temacie wyjazdów - na ten weekend planujemy się ruszyć :) jakieś 5,5km