Skocz do zawartości

Mam dużego vana, szykuje się zamiana?


filipert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 523
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

14 godzin temu, filipert napisał:

z reguły dwa - manual i elektryk.

mi też ta lampka miga i w większości aut nie obędzie się bez boxa na dachu przy krótkich wypadach nawet

Mi się w tym vany sprawdzają najlepiej. Alhambra łyka 2 wózki (manualne), krzesło kąpielowe i zostaje jeszcze miejsce na walizki. W Caddy Maxi wchodzi nawet skuter elektryczny, 2 wózki i najazdy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, filipert napisał:

Będę wdzięczny za zdjęcia tej przestrzeni pod podłogą bo różne wersje znajduję w sieci i podejrzewam, że może się różnic po lifcie albo będzie to kwestia wyposażenia.

 X3 2015R po lift.

 

20200204_114340.jpg

20200204_114416.jpg

20200204_114518.jpg

20200204_114623.jpg

20200204_114821.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, peja76 napisał:

 X3 2015R po lift.

 

20200204_114340.jpg

20200204_114416.jpg

20200204_114518.jpg

20200204_114623.jpg

20200204_114821.jpg

No, no. 

Konkret foty :) dzięki za fatyge. 

Czyli mamy przestrzeń jakieś 60x10cm to raczej na dojazdówke do X3 nie starczy. Wydawało się, że jest więcej ale nie ma to jak miara. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, filipert napisał:

No, no. 

Konkret foty :) dzięki za fatyge. 

Czyli mamy przestrzeń jakieś 60x10cm to raczej na dojazdówke do X3 nie starczy. Wydawało się, że jest więcej ale nie ma to jak miara. 

Dokładnie jak piszesz, też mi się na oko wydawało że jest więcej miejsca, ale bagażnik ogólnie duży jak na takie auto. 60x12cm ale te 2cm już chyba nic nie zmienią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, filipert napisał:

 

z reguły dwa - manual i elektryk.

mi też ta lampka miga i w większości aut nie obędzie się bez boxa na dachu przy krótkich wypadach nawet

jak tak to nie skupiałbym się na żadnym suvie czy crossoverze.

Box to kompromis i jak dla mnie same minusy (parkingi, hałas, ograniczenie prędkości, trudniejszy załadunek)

jak musi być 4x4 to CADDY maxi lub Sharan i spółka. Nic lepszego nie wymyślisz jak z Ameryką Ci nie po drodze i widzę, że wynalazki Cię nie przekonują.

Dudek dobrze prawi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Suzu4x4 napisał:

jak musi być 4x4 to CADDY maxi lub Sharan i spółka. Nic lepszego nie wymyślisz jak z Ameryką Ci nie po drodze i widzę, że wynalazki Cię nie przekonują.

Dudek dobrze prawi ;)

Słuszność słusznością ale jak dołożymy do tego automat to rynek aut wtórnych bardzo się kurczy.

Zaczynam nawet rozważać rezygnację z automatu

3 godziny temu, Suzu4x4 napisał:

Box to kompromis i jak dla mnie same minusy (parkingi, hałas, ograniczenie prędkości, trudniejszy załadunek)

Nie jest mi to obce, jak w czerwcu zapiąłem box do Galaxy to zdjąłem jesienią

 

3 godziny temu, Suzu4x4 napisał:

widzę, że wynalazki Cię nie przekonują

podoba mi się

commander.jpg

szkoda, że skończyli produkcję

ten jednak chyba nawet pojadę obejrzeć

https://www.otomoto.pl/oferta/jeep-commander-jeep-commander-2008-salon-polska-2-wlasciciel-w-polsce-od-nowosci-ID6CQ8BG.html#74b06392fe

 

poza rocznikiem spełnia kryteria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kojus napisał:

Ten dizel to największe zło tego świata. Miałem to w Jeepie Grand Cherokee.  Jak nie straszne Ci rachunki rzędu kilkunastu tyś zł za naprawę to kupuj śmiało. 

Dziwne, bo zrobiliśmy z kumplem trochę kilometrów tym silnikiem w Cherokee i nie było najmniejszego problemu ? a miał już trochę przejechane. Może poprostu źle trafiłeś i silnik był już zarżnięty? Chyba że miałeś go od nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kojus napisał:

200 tyś z książką.  Tyle że robił 5 km dziennie

Skoro 5 km dziennie i wykulał 200.000 to znaczy, że miał ponad 100 lat, nic dziwnego, ze padł ;)

A tak na poważnie, to chyba sam sobie odpowiedziałeś co było przyczyną zarżnięcia tego silnika. Nie znam opinii na temat tych silników ale słucham i czytam.

Zakładam, że jakby miał HEMI, to też znaleźliby się oponenci.

2 godziny temu, kojus napisał:

Jak nie straszne Ci rachunki rzędu kilkunastu tyś zł za naprawę to kupuj śmiało.

Szczerze? Straszne, co tam tyle Cię kosztowało?

Commandera traktuję bardziej jako egzotykę w moich typowaniach, choć bardzo mi się podoba.

9 godzin temu, danielpoz napisał:

Ten Jeep ma bardzo atrakcyjny przebieg.

no i dlatego w ogóle o nim pomyślałem. Auto jeździ lokalnie i jest charakterystyczne,  może uda mi się ustalić jego historię ze szczegółami a wtedy może się okazać, że warto zakup rozważyć.

10 godzin temu, maarec napisał:

Zobacz auto dla rozmiaru i czy pasuje wizualnie

i to jest podstawa poszukiwań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.