Skocz do zawartości

Prośba o ocenę i opinię


muflonpl

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, muflonpl napisał:

 Niewiadów jest ok na lato sezon wczesna wiosna i jesien to masakra

:) jak mam wydac na fajnego niewiadowa 5 tys wole cos dolozyc i kupic taka zeby zona nie marudzila

Do 7 stopni powyżej zera jest ok , do minus 3 też przeżyłem .Fakt elektryczny grzejnik był włączony . Tu mówię o temp. w nocy  w październiku. Masakry nie było a reszta dnia to praktycznie na rybach. Czasami jak wiało to bardziej piź*&ło jak w przyczepie.

Fajna niewiadówka N126n , czyli sucha i bez obrzydliwych zapachów taka naprawdę w super stanie to około 10 tyś i więcej trzeba zapłacić. Tyle mniej więcej zapłaciłem ale i tak wszystko wywalam ze środka i robię po swojemu i kasy jeszcze trochę popłynie. Wiadomo każdy wybiera co mu bardziej pasuje.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co do Home-Car to jest to marka belgijska zaczynająca na początku lat 80 albo i wcześniej. My mamy Home-cara z maja 1980. Przez jakiś czas robili budki pod marką własną później jako podwykonawcy ale nie wiem jakiej marki. Co do przyczepy to konstrukcja jak każda inna. U mnie wszystkie sprzęty gazowe działają bez zarzutu A wyglądają na oryginały. Co do wilgoci to każda cepką może przeczekać i zgnić. Ogólnie to Home-cary  nie mają żadnych innych rozwiązań niż reszta producentów. To tak informacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, muflonpl napisał:

drogi sa różne od szutrówek po drogi polne z dołkami w zwiazku z tym musi to byc dosc sztywna konstrukcja czy sa modele przyczep które ewidentnie nie nadają sie na takie drogi? 

poprawcie mnie jeśli palnę głupstwo ale wydaje mi się, że francuskie przyczepy mają rzadszy rozstaw belek konstrukcyjnych i są łączone zszywkami co z czasem i użytkowaniem na dziurach skutkuje "luzowaniem się" całej konstrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie umówiłem sie jutro na ogledziny, coś ktoś widzi ze zdjęć? Jakies mankamenty? Sprzety ponoć działają,ciepla woda, przedsionek itd... przytargana w 2018 na angielskich blachach bo facet poruszal się nią autem z anglii wszystkie kwity są. Z opowieści wynika ze kupil ja od jakiegos starego malzenstwa (nie wnikam) Wiem wiem.... Zakład może byc przegrany... Ale juz mnie to szukanie wkurza:) 

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-camping-swift-challenger-CID5-IDDqT0w.html

Tak czy owak jade na ogledziny zeby nie bylo nie napalam się vin sprawdzę tabliczkę znamionowa itd 

W dniu 26.01.2020 o 15:55, jacekzoo napisał:

Ja bym szedł w laminat, np niewiadówka

 

received_1466839543481006.jpeg

received_2664964880393715.jpeg

received_133044697821254.jpeg

received_841457832949416.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2020 o 19:57, kalapan napisał:

Cóż tu pisać - stareńka przyczepa niszowej marki. Jak na te lata wygląda nawet znośnie, choć  środek już ktoś na różyk pierdyknął. Ciekawe co zamalował. Jak na ryby to można się zastanowić - skoro sprzęty sprawne i nie czuć zgnilizny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, muflonpl napisał:

Mialem Swifta z tego samego roku, była fajna póki jeżdziła po dobrych drogach. Jak dostała dziur to się porozłaziła. Rozebrałem do remontu i szok, sprzedałem rozgrzebaną. W tej przyczepie meble są elementem nośnym. Zamocowane są na blachy stalowe zatopione w styropianie, wszystkie przerdzewiałe. Nie myśl że ta będzie miała inaczej, drewno jest tylko wokół okien, to jest blacha, styropian i sklejka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Thomas napisał:

Czego oczekujesz za te pieniądze? Bez oglądania widać, że to trup. Jak sprytnie pozasłaniane przednie okna, ciekawe dlaczego? 

Dlatego bylem oglądałem, dzwonilem 2 razy do sprzedawcy zapewnial mnie ze wszystko gitara ze sucha zadbana itp a okazuje się ze stała nie wiadomo jak dlugo bo ją mech obrasta na listwach tyl caly zielony, tam gdzie byl przeciek łatane jakims silikonem, ogolnoe zasyfiona kulki styropianu walaja się pod kanapami jakby myszy tam kiedys harcowały itd... Zły jestem bo 300 km na darmo. Ale doświadczenie jakies jest

zaklad przegrasz kalapan nie chce angielki ten model 460 za duzy dla mnie i ogólnie angielka sie szybko rozlezie, celuje jednak w jakas małą adrie lub LMC

IMG_20200130_104838.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, muflonpl napisał:

Zły jestem bo 300 km na darmo

Miałem kilka przyczep, najdalej jak odjechałem od domu to 80 km. 

Szkoda czasu i pieniędzy ale niestety wszystkie angielki z tych lat tak wyglądają więc albo dołożysz drugie tyle albo niewiadówka do poprawek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.