Skocz do zawartości

Prośba o ocenę i opinię


muflonpl

Rekomendowane odpowiedzi

Ale gdzie podjechać i co oglądać? Albo kontakt się urwie w momencie umawiania, albo poda Ci lipny adres i nic ani nikogo tam nie zastaniesz. Przecież ten koleś nie ma żadnego towaru, klasyczny przekręt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

7 minut temu, Klimator napisał:

Podał adres + numer telefonu :)

Jak robią metodą na wnuczka to też się podają za wnuczka - czy to znaczy, że są wnuczkami? BTW dzwoniłeś już do niego? Jaki adres Ci podał?

7 minut temu, Klimator napisał:

LOL, naprawdę wierzysz, że taką przyczepę kupisz za 16500? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wy....ka na całego, zrób wpłatę i nara, już to powinno dać ci do myślenia  "Sprzedający na OTOMOTO od 2020"

Żeby nie było tak słodko że tylko w Pl takie rzeczy się dzieją, na Mobile DE tez, trzeba być czujnym i uważać

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, peja76 napisał:

To jest wy....ka na całego, zrób wpłatę i nara, już to powinno dać ci do myślenia  "Sprzedający na OTOMOTO od 2020"

Żeby nie było tak słodko że tylko w Pl takie rzeczy się dzieją, na Mobile DE tez, trzeba być czujnym i uważać

Ale ludzie się na to nabierają, jak widać nawet po powyższej dyskusji... Ostatnio na FB czytałem jak ktoś się połasił na kampera i wpłacił 40 koła... Widać biznes się kręci skoro idioci się na to łapią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jacek00 napisał:

Ale ludzie się na to nabierają, jak widać nawet po powyższej dyskusji... Ostatnio na FB czytałem jak ktoś się połasił na kampera i wpłacił 40 koła... Widać biznes się kręci skoro idioci się na to łapią. 

Ach można tłumaczyć i nic. Zauważyłem że teraz dają takie ogłoszenia w piątek, żeby było przez Weekend, lepiej im ściemniać.

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jeden artysta ma do zaoferowania 9 sztuk !

https://sprzedajemy.pl/oferty-uzytkownika-8914404   

a tu oferowany nexxo w innym ogłoszeniu https://www.schausteller.de/anzeigenmarkt/buerstner-nexxo-t-687-top-181731.html   

Edytowane przez Maras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię że daje się złapać bo mi ta cena śmierdzi na kilometr :) szczególnie że maile idą z automatu :) ale chyba się wycwanili bo mnie zaprasza do oglądnięcia i prosi zebym powiedział kiedy będę :)

co do adresu to:

94 Naas Road
Inchicore, Dublin 12

na numer nie dzwoniłem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jerzy i Beata napisał:

Się kurde zgapiłem i okazji nie obejrzałem nawet. Wszystko usunięte, czy co?

Na to wygląda, chodliwy towar w superokazyjnej cenie szybiutko się sprze... został zbanowany  ;) W skrócie, jeden na sprzedajemy.pl mial 9 kamperów w cenach 20-40 tys. zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie , mam.goracą prośbę,  sprzedający wyslał mi bardzo dużo zdjęć przyczepy z zew. i samego wnętrza, jedna rzecz wzbudziła moje wątpliwości a mianowicie zaciek z dwóch stron zbiornika widoczny na zdjęciu, co sądzicie drodzy formulowicze , wedlug deklaracji sprzedającego plyta jest twarda , sam nie wiem co sadzić , a do sprzedającego aż 400 km , licze na waszą pomoc pozdrawiam 

IMG-20201209-WA0034.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.