Skocz do zawartości

Prośba o ocenę i opinię


muflonpl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie i chciałbym poprosić o ocenę oraz opinie na temat przyczepy Home Car Rally GTI Rok 1984 DMC 1000kg
Masa własna 616.Sprzedający powiedział że kupił ją od Holendra (była garażowana) i mieszkał w niej w Holandii przez półtora miesiąca.Przyczepa posiada 2 lodówki,ogrzewanie,kuchenkę i ponoć wszystkodziała.umówiłem się na oględziny.Ale jako ze jest to moja 1 przyczepa chciałbym zasięgnąć waszej opinni choćby w zakresie wad tej marki.

Dodatkowo w zestawie: wieszak na dwa rowery butle gazową, zbiornik na wodę, toaletę przenośną,stolik i krzesła do namiotu, wykładzinę do namiotu dodatkowa loódowka w szafie ,przedsionek.Przyczepa zarejestrowana i ubezpieczona w Polsce.Cena 6 tyś

BlueStacks_2020.01.08_19.01.07.25.jpg

BlueStacks_2020.01.08_19.01.19.96.jpg

BlueStacks_2020.01.08_19.01.22.49.jpg

BlueStacks_2020.01.08_19.01.25.36.jpg

BlueStacks_2020.01.08_19.01.27.72.jpg

BlueStacks_2020.01.08_19.01.29.94.jpg

BlueStacks_2020.01.08_19.01.32.10.jpg

BlueStacks_2020.01.08_19.01.34.10.jpg

IMG_20191128_120640.jpg

IMG_20191128_120647.jpg

IMG_20191128_120652.jpg

IMG_20191128_120712.jpg

IMG_20191128_120719.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cóż tu pisać - stareńka przyczepa niszowej marki. Jak na te lata wygląda nawet znośnie, choć  środek już ktoś na różyk pierdyknął. Ciekawe co zamalował. Jak na ryby to można się zastanowić - skoro sprzęty sprawne i nie czuć zgnilizny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kalapan napisał:

Cóż tu pisać - stareńka przyczepa niszowej marki. Jak na te lata wygląda nawet znośnie, choć  środek już ktoś na różyk pierdyknął. Ciekawe co zamalował. Jak na ryby to można się zastanowić - skoro sprzęty sprawne i nie czuć zgnilizny.

Dzięki za odpowiedź, chce kupic cos do 7 tyś taką niedużą z tego wzgledu ze nad rzeką drogi kiepskie.Trudno mi cos znaleźć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, muflonpl napisał:

Nie jestem sympatykiem angielskich tworów, ściślej mówiąc jestem wręcz ich wrogiem, dlatego rzadko wypowiadam się w takich tematach. Ale tutaj coś jest nie teges. Nie wnikam już w stan techniczny tej przyczepy, bo pewnie to pospolity zgniłek, ale cena za to coś jest podejrzana. Owszem angielka, ale z 3 letnim moverem i sprawnym wyposażeniem, nawet z 1996 roku powinna kosztować więcej.Mocno mi się wydaje, że ktoś usilnie chce się pozbyć trupa i nawet mover chce w tej transakcji poświęcić. O czymś to świadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, muflonpl napisał:

Zobacz zdjęcie wnętrza,, przód prawy narożnik. Odchodząca tapeta i zacieki świadczą o wilgoci w przedniej ściance przechodzącej na boki. Duży remont. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BoJa napisał:

Zobacz zdjęcie wnętrza,, przód prawy narożnik. Odchodząca tapeta i zacieki świadczą o wilgoci w przedniej ściance przechodzącej na boki. Duży remont. Pozdrawiam

Dzięki, jadę jednak w sobotę oglądać przyczepę forumowego kolegi JurekM. Mysle ze to bedzie to

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, muflonpl napisał:

Coś więcej napiszesz w temacie przyczepy? 

drogo - powinna kosztować max 3500-4000 zakładając że 100% sucha - za 7-8 kupisz już coś dużo nowszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jako że miałem chwilowy problem z miejscem na przyczepę  a forumowy kolega przyczepę sprzedał. Wznawiam poszukiwania mam na oku dwie. 

https://www.olx.pl/oferta/adria-prywatnie-fajna-zgrabna-zadbana-w-zimowej-cenie-1000kg-dmc-CID5-IDD6ayx.html

 

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-CID5-IDDiTEV.html

Edytowane przez muflonpl (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.