Skocz do zawartości

Prośba o ocenę i opinię


muflonpl

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, kalapan napisał:

Popieram, też taką mam, ale ja po rozłożeniu wyrka mam gdzie zjeść banana w czekoladzie i mam na czym swoje wielkie dupsko złożyć... A co najważniejsze z wielkiej biedy mogą spać 4 osoby w tym dwie pojedynczo, znaczy jeden nad drugim :) Zawsze lepiej mieć w choćby tylko jedno spanie dodatkowo, albo dodatkowy stoliczek na dwie osoby.Z czasem staniesz się leniwy jak ja i nie będziesz miał  ochoty ciągle składać i rozkładać wyra , a te Twoje złowione łososie trza przeca przy czym jeść jak deszcz będzie padał, albo jak rano wstaniesz z gołym dupskiem. No chyba, że chcesz codziennie rano i wieczorem za Tobiego robić - Twoja sprawa, wtedy bierz salonkę...

W takim ukladzie żeby miec to co chcę, łazienkę (bo ciepłą wode moze kiedys dorzucę ) i dodatkowe wyrko, musze szukac LMC munsterland 380,lub Adria Optima 380 TD?  Czy cos jeszcze jest podobnego innej marki kontynentalnej

Edytowane przez muflonpl (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dochodzisz do perfekcji, dokładnie tak. Tylko pamiętaj, ludzie różnie piszą - czasami pisze Adria Optima 380 TD, a czasami np. Adria Optima 4270 TD - niby różnica, ale to jest to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, muflonpl napisał:

Dlatego bylem oglądałem, dzwonilem 2 razy do sprzedawcy zapewnial mnie ze wszystko gitara ze sucha zadbana itp a okazuje się ze stała nie wiadomo jak dlugo bo ją mech obrasta na listwach tyl caly zielony, tam gdzie byl przeciek łatane jakims silikonem, ogolnoe zasyfiona kulki styropianu walaja się pod kanapami jakby myszy tam kiedys harcowały itd... Zły jestem bo 300 km na darmo. Ale doświadczenie jakies jest

zaklad przegrasz kalapan nie chce angielki ten model 460 za duzy dla mnie i ogólnie angielka sie szybko rozlezie, celuje jednak w jakas małą adrie lub LMC

IMG_20200130_104838.jpg

Z ciekawośći napisałem do gościa, odpisał ale jak poprosiłem o zdjęcia to niestety już nie odpisał:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Maras napisał:

Czy ten sprzedający widział tą zgniliznę czy fotka zrobiona z"ukrycia" ?

Napisałem grzecznie że jestem zainteresowany tylko w jakim jest stanie, odpisał podłoga i narożniki zdrowe. Odpisałem że proproszę fotki narożników pod firankami bo nie chce robić niepotrzebnej wycieczki. Cisza:) Czy widział nie wiem może ktoś mu pokazał.Nie chce mi się wierzyć że o tym nie wie. Może nie wiedzieć o przecieku którego nie widać w środku ale ta zgnilizna?

Edytowane przez Bob Duży (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Maras napisał:

Czy ten sprzedający widział tą zgniliznę czy fotka zrobiona z"ukrycia" ?

Fotka zrobiona z ukrycia, wiedziec musiał bo się tlumaczyl później, ze ja tylko pytalem w rozmowie telefonicznej czy jest sucha a on ze jest sucha bo wyschla po uszczelnieniu :) niby anglik uszczelniał sam potem zmienił wersje ze angielski serwis itd... Tylko angielski serwis zrobylby tez naprawę w środku a nie pociapał tylko chamsko listwę. Na koniec ogledzin powiedział ze jest minw stanie ja przywieźć autem bo ja nantych blachach nie mógłbym jej targać. Ogólnie czary mary w rozmowie

Edytowane przez muflonpl (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, muflonpl napisał:

Fotka zrobiona z ukrycia, wiedziec musiał bo się tlumaczyl później, ze ja tylko pytalem w rozmowie telefonicznej czy jest sucha a on ze jest sucha bo wyschla po uszczelnieniu :) niby anglik uszczelniał sam potem zmienił wersje ze angielski serwis itd... Tylko angielski serwis zrobylby tez naprawę w środku a nie pociapał tylko chamsko listwę. Na koniec ogledzin powiedział ze jest minw stanie ja przywieźć autem bo ja nantych blachach nie mógłbym jej targać. Ogólnie czary mary w rozmowie

Ze mną już nie pisze.Odczytał ponowną wiadomość jak ze zdjęciami i cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, kalapan napisał:

Bo to tylko pół przyczepy - rozłożysz wyrko i nie masz gdzie zjeść banana w czekoladzie, bo nie masz na czym siedzieć. A przeca w pościeli się nie żre...

I tak jutro pojadę bo ponad 30 km, a bedzie to kolejne doświadczenie i pogląd na rozne sprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bob Duży napisał:

Albo się sprzedała,albo usunał ogłoszenie

I tak będę tutaj pisał info o każdej przyczepie którą obejrzę, jutro mam 2 do ogarnięcia. Dziś dużo padało wiec dla mnie na plus 

Edytowane przez muflonpl (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Przemysław napisał:

Jak przyczepa jest sprawna, sucha i szczelna to cena musi być adekwatna do stanu.

Nie żebym pisał że ta taka jest. Podjedź, obejrzyj i kupuj jak jest w porządku.

Pisalem w kontekście mojego budżetu :) bo nie uważam ze jest za droga jeśli faktycznie zgodna z opisem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Przemysław napisał:

Jak przyczepa jest sprawna, sucha i szczelna to cena musi być adekwatna do stanu.

Nie żebym pisał że ta taka jest. Podjedź, obejrzyj i kupuj jak jest w porządku.

Też pojechałem oglądać przyczepkę która była chyba najdroższa w swojej wadze,firmie wyposażeniu i roczniku z nadzieją że skoro długo stoi, cena wyższa to będzie super jak w ogłoszeniu. NIestety nabiłem 800km na liczniku straciłem kase na paliwo żarcie i wróciłem wku..wiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.