Skocz do zawartości

Prośba o ocenę i opinię


muflonpl

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Bob Duży napisał:

Znowu dostałem meila czy jestem zainteresowany i na moją odpowiedź że są oszustami wysłali mi skan paszportu i brief cepy

To spytaj gdzie można przyczepę obejrzeć, że jesteś zainteresowany i chętnie przyjedziesz :D MI na to uparcie odpowiadał, że przyczepę mi wyślą do PL, ale że się upierałem że chcę ją obejrzeć i mogę przyjechać nawet jutro to w końcu przestali odpowiadać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wiec tak jako że gruau mi się spodobał z racji długości 3, 30 i widzę w nim potencjał do przyszłej przeróbki wewnątrz drążę temat nadal, posiadam zdjecia dokumentów z sądu które świadczą o tym iż vin z tabliczką są ok wiec prawnie sprawa wydawałaby sie zalatwiona przyszłościowo. Przyczepa w Polsce od 2005 roku caly czas na podkarpaciu miała 4 właścicieli często stala nie jeżdżona bo sa kilkuletnie braki w przeglądach. Tylko zastanawia mnie fakt ze dopiero w zeszłym roku jakis diagnosta zwrócił uwagę na dziwny vin. Przyczepę zakupił czlowiek który odsprzedał ją swojemu ojcu. Tłumaczył się tym ze za dużo mial na siebie pojazdów motocykl, dwa auta etc etc. 

Screenshot_20200206-193639.jpg

Screenshot_20200206-193716.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.01.2020 o 20:45, kalapan napisał:

Dochodzisz do perfekcji, dokładnie tak. Tylko pamiętaj, ludzie różnie piszą - czasami pisze Adria Optima 380 TD, a czasami np. Adria Optima 4270 TD - niby różnica, ale to jest to samo.

I stało się zakupilem Home Car z 1 postu za 5 tyś... Byla przemalowana tapeta ale tylko na wierzchu w. Szafkach nie malowane po dokładniejszych ogledzinach sucha, sciany twarde, pogloga w bardzo dobym stanie sprzety działają zrezygnowalem z łazienki z tego względu ze wszystkie przyczepy z lazienkami ktore ogladalem w tej cenie mialy problemy z odchodzacymi uszczelnienienami lub mialy pleśń w rogach. Myślę ze za tą cenę jest ok. Zaczep z hamulcem dobrze sie sprawuje opony wraz z zapasem sa w super stanie wszystkie, szyby całe, poszycie wszedzie oryginał nie łatane. 

Edytowane przez muflonpl (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Czy na podstawie tych zdjęć można coś wywnioskować.

Czy to dobry wybór? A może ktoś z Was widział na żywo, mam trochę daleko.

https://www.olx.pl/oferta/camping-lmc-510-dominant-rd-CID5-IDBuis8.html#f2bd03be13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.02.2020 o 18:35, muflonpl napisał:

opony wraz z zapasem sa w super stanie wszystkie,

Jeśli nie zrobiłeś tego dotąd  sprawdź też ich wiek bo rożnie bywa

Ceny małych przyczep jeśli sa w sensownym stanie  nawet stareńkich zwłaszcza 2+1 - są ostatnio kosmiczne bo po prostu brakuje podaży -  a jak się pojawia coś sensownego znika momentalnie sprzedaż mojej  40 letniej podobnej budy tyle ze miała mini łazienke z umywalka i przenośnym wc trwała niecałe 24h od wystawienia ogłoszenia na olx 

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, sebka34 napisał:

Jak na moje oko łazienka została wyklejona tapetą, okleiną. 

Zdjęcia ciemne słaba jakość 

To nie okleina, to fabryczny wystrój LMC. Mam z 2000r i mam identyko.
Dla zainteresowanego, nie wiem jak z 98r ale 2000 mają lichą podłogę. tz jest tam 5mm sklejki styropian i sklejka. Lubi się uginać i skrzypieć. Pomimo zdrowizny jak była używana mocno to nie ma opcji będzie się uginała warto sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bob Duży napisał:

tz jest tam 5mm sklejki styropian i sklejka. Lubi się uginać i skrzypieć. Pomimo zdrowizny jak była używana mocno to nie ma opcji będzie się uginała warto sprawdzić.

Czyli nic się nie zmieniło ,u mnie w roczniku to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Hej mam ten sam temat odnośnie Delle Renard ( teraz Enar Darrah) ściema ale brzmi wiarygodnie :) 

Thanks for your reply.
Like I told you I want to end this business through 
 Hermes-Europe-Group (www.hermeseuropegroup.com). I will start you the delivery and I will pay for shipping/insurance/handling.You will receive a notification from Hermes-Europe-Group shortly after that, together with all the instructions to follow, the caravan inspection document,delivery invoice,tracking number,VAT invoice,bill of lading and also the payment details. Regarding the payment, you will be instructed to deposit the money through bank transfer at Hermes-Europe-Group and the people from there will keep your transfer in hold until you will receive the caravan and verify (7 days inspection period). That is how their buyer protection policy is working. As far as the seller concerns, I will be glad to know that Hermes-Europe-Group has the possession of the money during the delivery period. That is my insurance. If you decide to hold the caravan, then you will have to authorize Hermes-Europe-Group to release the funds to me and the transaction will be completed. If you will not be satisfied with the caravan, you will be able to send the caravan back and Hermes-Europe-Group will return the funds to you without any questions. I'm sure that you will keep the caravan and will not want to return the delivery. If you wish to proceed with the purchase, please provide me your details (name,address,phone#) for I can initiate the transaction through Hermes-Europe-Group right away.
I look forward to hearing from you.
Enar Darrah
PS: 1,150 Kg.
 
 
Dziękuję za odpowiedź.
Jak już powiedziałem, chcę zakończyć umowę z Hermes-Europe-Group (www.hermeseuropegroup.com). Otrzymasz przesyłkę, a ja zapłacę za wysyłkę / ubezpieczenie Poinstruuję dostawę i zapłacę wszystkie koszty wysyłki (koszty wysyłki / ubezpieczenia) Otrzymasz powiadomienie od Hermes-Europe-Group wraz ze wszystkimi dokumentami (certyfikat testowy Kempingowe, faktura , Numer przesyłki, faktura VAT, list przewozowy) oraz szczegóły płatności. Po dokonaniu płatności polecili pieniądze przelewem bankowym do Hermes-Europe-Group.
Hermes-Europe-Group wpłaci pieniądze do wypłaty, dopóki nie otrzymasz i nie sprawdzisz Kempingowe (7-dniowy okres kontroli), czyli ochrony kupującego. Jako sprzedawca cieszę się, że Hermes-Europe-Group posiada pieniądze w czasie dostawy. To jest moje ubezpieczenie. Jeśli zdecydujesz się na utrzymanie Kempingowe, musisz upoważnić Hermes-Europe-Group do uwolnienia pieniędzy.Jeśli nie jesteś zadowolony z Kempingowe, możesz odesłać Kempingowe, a Hermes-Europe-Group płaci za to Zwrot pieniędzy bez pytań (płacę transport powrotny). Jestem pewien, że zdecydujesz się na Kempingowe.
Jeśli chcesz kontynuować zakup, wyślij mi swoje dane (imię i nazwisko, adres, numer telefonu), abym mógł rozpocząć transakcję za pośrednictwem Hermes-Europe-Group.
Czekam na wiadomość od ciebie.
 
Ktoś się spotkał z tego typu akcjami ? :) bo generalnie przyczepa super itp ale śmierdzi mi tu na kilometr.
 
Jak napisałem o możliwość obejrzenia na miejscu to mi napisał:
 
Ok, let me know when you would like to come.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Klimator napisał:

Hej mam ten sam temat odnośnie Delle Renard ( teraz Enar Darrah) ściema ale brzmi wiarygodnie :) 

Thanks for your reply.
Like I told you I want to end this business through 
 Hermes-Europe-Group (www.hermeseuropegroup.com). I will start you the delivery and I will pay for shipping/insurance/handling.You will receive a notification from Hermes-Europe-Group shortly after that, together with all the instructions to follow, the caravan inspection document,delivery invoice,tracking number,VAT invoice,bill of lading and also the payment details. Regarding the payment, you will be instructed to deposit the money through bank transfer at Hermes-Europe-Group and the people from there will keep your transfer in hold until you will receive the caravan and verify (7 days inspection period). That is how their buyer protection policy is working. As far as the seller concerns, I will be glad to know that Hermes-Europe-Group has the possession of the money during the delivery period. That is my insurance. If you decide to hold the caravan, then you will have to authorize Hermes-Europe-Group to release the funds to me and the transaction will be completed. If you will not be satisfied with the caravan, you will be able to send the caravan back and Hermes-Europe-Group will return the funds to you without any questions. I'm sure that you will keep the caravan and will not want to return the delivery. If you wish to proceed with the purchase, please provide me your details (name,address,phone#) for I can initiate the transaction through Hermes-Europe-Group right away.
I look forward to hearing from you.
Enar Darrah
PS: 1,150 Kg.
 
 
Dziękuję za odpowiedź.
Jak już powiedziałem, chcę zakończyć umowę z Hermes-Europe-Group (www.hermeseuropegroup.com). Otrzymasz przesyłkę, a ja zapłacę za wysyłkę / ubezpieczenie Poinstruuję dostawę i zapłacę wszystkie koszty wysyłki (koszty wysyłki / ubezpieczenia) Otrzymasz powiadomienie od Hermes-Europe-Group wraz ze wszystkimi dokumentami (certyfikat testowy Kempingowe, faktura , Numer przesyłki, faktura VAT, list przewozowy) oraz szczegóły płatności. Po dokonaniu płatności polecili pieniądze przelewem bankowym do Hermes-Europe-Group.
Hermes-Europe-Group wpłaci pieniądze do wypłaty, dopóki nie otrzymasz i nie sprawdzisz Kempingowe (7-dniowy okres kontroli), czyli ochrony kupującego. Jako sprzedawca cieszę się, że Hermes-Europe-Group posiada pieniądze w czasie dostawy. To jest moje ubezpieczenie. Jeśli zdecydujesz się na utrzymanie Kempingowe, musisz upoważnić Hermes-Europe-Group do uwolnienia pieniędzy.Jeśli nie jesteś zadowolony z Kempingowe, możesz odesłać Kempingowe, a Hermes-Europe-Group płaci za to Zwrot pieniędzy bez pytań (płacę transport powrotny). Jestem pewien, że zdecydujesz się na Kempingowe.
Jeśli chcesz kontynuować zakup, wyślij mi swoje dane (imię i nazwisko, adres, numer telefonu), abym mógł rozpocząć transakcję za pośrednictwem Hermes-Europe-Group.
Czekam na wiadomość od ciebie.
 
Ktoś się spotkał z tego typu akcjami ? :) bo generalnie przyczepa super itp ale śmierdzi mi tu na kilometr.
 
Jak napisałem o możliwość obejrzenia na miejscu to mi napisał:
 
Ok, let me know when you would like to come.

Zwykły przekręt nigeryjski. Olać, chyba że chcesz stracić pieniądze.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.