Skocz do zawartości

Prośba o ocenę i opinię


muflonpl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

8 minut temu, BoJa napisał:

Oczekujesz porady, czy się z nami bawisz?

Porady tylko ze tego na olx jest tak sporo ze juz zglupialem. Prosiłem sprzedającego zeby podeslal wiecej zdjec ze środka i je dodałem 

Edytowane przez muflonpl (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieruń ma dobre opinie. Mój braciak miał taką samą. Miała jeszcze numer z wypożyczalni w Holandii, ale była sucha jak pieprz. Gdyby nie to że dzieci zaczęły rosnąć jeździli by nią do tej pory. Warto jechać i oglądać. Po drodze w Targowisku przed Wieliczką jest komis gdzie pokazało się sześć cepek, mogę popatrzeć?

Edytowane przez BoJa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BoJa napisał:

Bieruń ma dobre opinie. Mój braciak miał taką samą. Miała jeszcze numer z wypożyczalni w Holandii, ale była sucha jak pieprz. Gdyby nie to że dzieci zaczęły rosnąć jeździli by nią do tej pory. Warto jechać i oglądać. Po drodze w Targowisku przed Wieliczką jest komis gdzie pokazało się sześć czepek, mogę popatrzeć?

Bardzo byłbym wdzięczny to moja 1 przyczepa nie chcialbym umoczyć na starcie.... Odwdziecze się 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BoJa napisał:

W pierwszej przyczepie koszmarne zacieki na suficie, w drugiej podejrzane jest zasłonięcie okien, ciekawe co zakrywają?

 

1 godzinę temu, muflonpl napisał:

 

20200123_132032.jpg

20200123_131928.jpg

20200123_131932.jpg

20200123_131839.jpg

 

Czy mam rozumieć , że to co widzę na tych zdjęciach to są te koszmarne zacieki na suficie ??????   Na jakiej podstawie ktoś sądzi, że są to zacieki? W tych Adriach tak właśnie wygląda struktura  płyt sufitowych i jest to zupełnie normalne. W każdej Adrii z tych lat tak właśnie wygląda sufit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie współczuję każdemu kto szuka przyczepy.  Wiem jak to "boli".  Nie bój się starych przyczep. One potrafią być naprawdę całkiem dobre. Do tego co Ty potrzebujesz nie musisz mieć full wypas. Ważne aby była sztywna, sucha, bez woni. Jak będziesz jechał oglądać to pamiętaj: przyczepa musi być zamknięta abyś mógł sprawdzić czy nie czuć stęchlizny. Sprawdż materace /gąbki/ bo to one chłoną wilgoć. Jeżeli są na zamki to bardzo łatwo to sprawdzić. Dlatego ja na zimę wynoszę wszystkie miękkie rzeczy do domu. Kupując przyczepę w tej cenie,  to i tak trzeba coś dołożyć. Ja dołożyłam 3,5 tyś.zł.  Moja miała być do jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Larysa napisał:

Serdecznie współczuję każdemu kto szuka przyczepy.  Wiem jak to "boli".  Nie bój się starych przyczep. One potrafią być naprawdę całkiem dobre. Do tego co Ty potrzebujesz nie musisz mieć full wypas. Ważne aby była sztywna, sucha, bez woni. Jak będziesz jechał oglądać to pamiętaj: przyczepa musi być zamknięta abyś mógł sprawdzić czy nie czuć stęchlizny. Sprawdż materace /gąbki/ bo to one chłoną wilgoć. Jeżeli są na zamki to bardzo łatwo to sprawdzić. Dlatego ja na zimę wynoszę wszystkie miękkie rzeczy do domu. Kupując przyczepę w tej cenie,  to i tak trzeba coś dołożyć. Ja dołożyłam 3,5 tyś.zł.  Moja miała być do jazdy.

Chce wydać 7/8 tyś głównie bedzie służyła na ryby weekendowe wypady i kilka tygodniowych. Oprócz lodowki, kuchenki i ogrzewania zalezy mi na prysznicu i cieplej wodzie. 

Znalazlem cos takiego

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-abi-prestige-1997-CID5-IDDjRRc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, muflonpl napisał:

Chce wydać 7/8 tyś głównie bedzie służyła na ryby weekendowe wypady i kilka tygodniowych.

 

18 minut temu, muflonpl napisał:

Oprócz lodowki, kuchenki i ogrzewania zalezy mi na prysznicu i cieplej wodzie. 

Te dwa aspekty się wzajemnie wykluczają. Nie licz na to , że za 7/8 tys. zł jesteś w stanie kupić przyczepę suchą, sprawną oraz wyposażoną w osobny prysznic oraz ciepłą wodę. Takie cuda - to tylko w opisach najpodlejszych handlarzyn z całego kraju. Jeżeli chcesz koniecznie mieć prysznic i ciepłą wodę - to kup sobie tą angielkę co ją podlinkowałeś i żyj w zgniliźnie, ale oszczędź chociaż rodzinę, a w szczególności dzieci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kalapan napisał:

 

Te dwa aspekty się wzajemnie wykluczają. Nie licz na to , że za 7/8 tys. zł jesteś w stanie kupić przyczepę suchą, sprawną oraz wyposażoną w osobny prysznic oraz ciepłą wodę. Takie cuda - to tylko w opisach najpodlejszych handlarzyn z całego kraju. Jeżeli chcesz koniecznie mieć prysznic i ciepłą wodę - to kup sobie tą angielkę co ją podlinkowałeś i żyj w zgniliźnie, ale oszczędź chociaż rodzinę, a w szczególności dzieci. 

Wiec co polecasz w moim przypadku, szukac czegoś starszego bez  prysznica. Jeśli nie angielka to co? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 7 tys. nie kupisz nowszej przyczepy - zawsze będzie stara, co nie oznacza, że musi być zgniłkiem. Kup suchą - o reszcie wymagań prócz kibla zapomnij. Jak już znajdziesz suchą przyczepę to zawsze będziesz sobie mógł dorobić ciepłą wodę. I wtedy dopiero zobaczysz ile taka "doróbka" kosztuje. Tym samym będziesz wiedział dlaczego nie mogłeś za 7 tys. kupić sprawnej i suchej przyczepy, z  osobnym prysznicem i ciepłą wodą. Musisz wiedzieć, że za te pieniądze to kupisz  ( nie wnikam w stan) kompletnego golasa z oświetleniem w środku na żarówach samochodowych, albo jarzeniówkach, może ktoś Ci jakiś stareńki przedsionek dorzuci. Ja  sobie sam sprowadziłem moją Adrię z NL - zapłaciłem mniej więcej tyle co Ty chcesz wydać. Dostałem suchego jak wiór golasa,  w bardzo  dobrym stanie. Nic nie musiałem naprawiać - tylko ją modernizowałem. Stworzyłem twór ekonomicznie nieuzasadniony wkładając w nią ponad 8 koła i nadal nie mam ciepłej wody. Może kiedyś dołożę, może i nie. Oczywiście, nie musisz     nic modernizować i golasem jeździć. Każdy robi co chce, tylko trzeba pamiętać, że samo kupno budy - to jeszcze nie wszystkie wydatki, bo często i gęsto trzeba zmieniać od strzała opony, naprawić czy wymienić urządzenie najazdowe , wymienić jakieś okienko dachowe itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.