Skocz do zawartości

Przyczepa czy kamper?


olokup

Przyczepa czy kamper?  

66 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co byś wybrał?

    • Przyczepę kempingową
      38
    • Kampera
      12
    • Camper vana
      16
    • Micro campera (auto osobowe)
      0


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, jacek00 napisał:
4 godziny temu, portier napisał:
No to nic tylko do salonu, 3-4 sztuki zamówić i z zyskiem sprzedać.
Mi już atramentu zaczyna brakować od pisania, że używane mam na myśli, ale i na te nowe kupca trzeba będzie znaleźć. Za tą kasę.
I jeszcze raz - ja przecież nikomu nie bronię kupna natychmiast, a niech i kilka sztuk będzie - może interes życia się z tego zrobi.
A tak swoją drogą, tego full wypas kampera za 280 000 to bym chciał widzieć emoji1.png
Prędzej w 400 skłonny byłbym uwierzyć (jeśli nówce mówimy). I też zależy co kto przez full wypas rozumie...
 

A używane skąd się biorą? Najpierw ktoś musi tą budę nową kupić. Skoro kupi za 140k to nie sprzeda po 3 latach za 50k bo będzie po pandemii

To kup ją i sprzedaj za 300 tys. Albo za 200 tysiaków. Z mojej strony masz jeszcze 3 zdrowaśki i 5 ojcze nasz w promocji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jackas napisał:

Większej zrzędy i prowokatora jeszcze na tym forum nie widziałem.

??? Kolega się czegoś nawdychał? Może coś nie tak zjadł? Skąd się w ogóle wziął? 

Edytowane przez portier (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, portier napisał:

??? Kolega się czegoś nawdychał? Może coś nie tak zjadł? Skąd się w ogóle wziął? 

Kolega siedzi tu już 6 lat, coś tam pewnie w terenie zobaczył. 

Sezon ruszył, więc może tych przepychanek będzie koniec? Jestem na campingu, delikatna przewaga przyczep, przez ostatnie pół roku widziałem ich kilka w podróży. Widać, że naród spragniony. Wszędzie ogniska, grille, ludzie ruszyli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, portier napisał:

??? Kolega się czegoś nawdychał? Może coś nie tak zjadł? Skąd się w ogóle wziął? 

Za Porębą...

Nie wiem skąd się wziął bo nawet worka nie miał z sobą ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, maarec napisał:

Kolega siedzi tu już 6 lat, coś tam pewnie w terenie zobaczył. 

Sezon ruszył, więc może tych przepychanek będzie koniec? Jestem na campingu, delikatna przewaga przyczep, przez ostatnie pół roku widziałem ich kilka w podróży. Widać, że naród spragniony. Wszędzie ogniska, grille, ludzie ruszyli :)

A mam ciekawe palenisko do reklamy. Składane. Będziemy sprawdzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega siedzi tu już 6 lat, coś tam pewnie w terenie zobaczył. 
Sezon ruszył, więc może tych przepychanek będzie koniec? Jestem na campingu, delikatna przewaga przyczep, przez ostatnie pół roku widziałem ich kilka w podróży. Widać, że naród spragniony. Wszędzie ogniska, grille, ludzie ruszyli
Potwierdzam. Jest marzec a oprócz nas jeszcze dwie inne załogi. Oczywiście przyczepy w najpopularniejszym układzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, maarec napisał:

Kolega siedzi tu już 6 lat, coś tam pewnie w terenie zobaczył. 

Sezon ruszył, więc może tych przepychanek będzie koniec? Jestem na campingu, delikatna przewaga przyczep, przez ostatnie pół roku widziałem ich kilka w podróży. Widać, że naród spragniony. Wszędzie ogniska, grille, ludzie ruszyli :)

I to co? To go upoważnia żeby brednie wypisywać i innych obrażać? ? Więc ja się pytam dlaczego on 6 lat tutaj jest. Dlaczego aż 6 lat????

Zauważ w jakim tonie toczyła się rozmowa, zanim się "elita" do dyskusji włączyła - niech sobie przed lustrem jeden z drugim stanie, jak prowokatora chce znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do posłuchania:

https://tvn24.pl/biznes/z-kraju/sprzedaz-kamperow-polska-goni-europe-5651468

Są tam podane ciekawe liczby zarejestrowanych pojazdów a także wielkość sprzedaży - warto posłuchać.

Pzdr

Wł.

 

Edytowane przez BuryKocur (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, portier napisał:

Więc ja się pytam dlaczego on 6 lat tutaj jest. Dlaczego aż 6 lat????

i ja też... co ja tu robię...i to 2x tyle...chyba Ci co odeszli mieli racje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • szary11 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.