Skocz do zawartości

Przyczepa czy kamper?


olokup

Przyczepa czy kamper?  

66 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co byś wybrał?

    • Przyczepę kempingową
      38
    • Kampera
      12
    • Camper vana
      16
    • Micro campera (auto osobowe)
      0


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, DarekSłupsk napisał:

A to nie wady ?

- hałas dobiegający z tyłu podczas jazdy.

-uciekające ciepło z tyłu do przodu podczas postoju

hałasu nie mam - trochę wysiłku w wyciszenie i jest lux

z ciepłem nie ma problemu na postoju , gorzej jest w czasie jazy bo ciepło z kabiny nie chce za cholerę iśc do zabudowy, i mam układ że w kabinie +30 a w alkowie mróz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, DarekSłupsk napisał:

A to nie wady ?

- hałas dobiegający z tyłu podczas jazdy.

-uciekające ciepło z tyłu do przodu podczas postoju

 

6 godzin temu, Suzu4x4 napisał:

że tak spytam jakimi kamperami podróżowałeś  do tej pory i w jakich warunkach ?

@Suzu4x4 nie pytaj nawet, @DarekSłupsk to praktyk w każdej dziedzinie

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, DarekSłupsk napisał:

A to nie wady ?

- hałas dobiegający z tyłu podczas jazdy.

-uciekające ciepło z tyłu do przodu podczas postoju

 ???

 Niby te kampery takie mobilne, wjeżdzam dziś po 22h na kemping patrzę a gościu leje pod siebie z nowego kampera?, ręce mi opadły, ciemno się zrobiło to wio, nie chce się zwijać markizy itp i potem tak jest,  kuzwa jak tak można, jutro sprawdzę na jakich numerach jest:policja:

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, patriks napisał:

Walisz lustro na suficie i na przodzie, i  ciepło się przecież odbije, aż parzyć będzie po rajtach ?

Nie wiem co bierzesz ale bierz połowę , albo zmień dostawcę ?

 

12 godzin temu, jacekzoo napisał:

 

@Suzu4x4 nie pytaj nawet, @DarekSłupsk to praktyk w każdej dziedzinie

Poświeciłem sporo czasu na jeden post zeby przedstawić swoją osobą. Ale kolega Szary11 usunął cały temat i zbanował mnie na 24h. Więc juz sobie odpuscilem odpisywanie loży szyderców. Bo widać są na tym forum ważni i ważniejsi... 

Pomysł dwa w jednym będę kontynuował w innym temacie. 

Edytowane przez DarekSłupsk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, DarekSłupsk napisał:

Nie wiem co bierzesz ale bierz połowę , albo zmień dostawcę ?

Poświeciłem sporo czasu na jeden post zeby przedstawić swoją osobą. Ale kolega Szary11 usunął cały temat i zbanował mnie na 24h. Więc juz sobie odpuscilem odpisywanie loży szyderców. Bo widać są na tym forum ważni i ważniejsi... 

Pomysł dwa w jednym będę kontynuował w innym temacie. 

Przeczytaj jeszcze raz regulamin, o ile w ogóle tam zerkałeś, a zrozumiesz czemu temat zniknął. Nie chodziło tu o samą dyskusje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Darek, mówiłem że po cienkim lodzie stąpasz ?

To jest tutaj tak: przyczepa całkiem fajna, ale kamper to jest to. Z tego co widzę to nawet taki kampervan (myślę że tu o Kastenwagen chodzi) wbija się przed przyczepę. Bo one mają wysoką przelotową, bo tam Ci żona w korku obiad ugotuje, bo wszędzie tym wjedziesz (nikt nie mówi że wyjedziesz) i - teraz się trzymaj - on ma zbiornik na szarą wodę, rozumiesz - SZARĄ WODĘ!!!. A Ty z jakimiś wadami wyskakujesz, Boga się nie boisz? On zawsze załadowany i gotowy do wyjazdu - o tym w przyczepie tylko pomarzyć możesz - oj humor to Ty masz, człowieku ??.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, portier napisał:

Widzisz Darek, mówiłem że po cienkim lodzie stąpasz ?

To jest tutaj tak: przyczepa całkiem fajna, ale kamper to jest to. Z tego co widzę to nawet taki kampervan (myślę że tu o Kastenwagen chodzi) wbija się przed przyczepę. Bo one mają wysoką przelotową, bo tam Ci żona w korku obiad ugotuje, bo wszędzie tym wjedziesz (nikt nie mówi że wyjedziesz) i - teraz się trzymaj - on ma zbiornik na szarą wodę, rozumiesz - SZARĄ WODĘ!!!. A Ty z jakimiś wadami wyskakujesz, Boga się nie boisz? On zawsze załadowany i gotowy do wyjazdu - o tym w przyczepie tylko pomarzyć możesz - oj humor to Ty masz, człowieku ??.

O masz jeszcze jeden do loży , z iloma jeszcze mam tu dyskutować. Człowieku zamontować stały zbiornik na szarą to 3h roboty. Na zdjęciu masz swoje marzenie w mojej przyczepie 

IMG_20210814_111148.jpg

Edytowane przez DarekSłupsk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty pewien jesteś że dobrze mnie zrozumiałeś??? Bo coś mi się zdaje że nie do końca dobrze ten wpis (i nieukrywaną w nim ironię) interpretujesz. Przeczytaj na spokojnie jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, portier napisał:

A Ty pewien jesteś że dobrze mnie zrozumiałeś??? Bo coś mi się zdaje że nie do końca dobrze ten wpis (i nieukrywaną w nim ironię) interpretujesz. Przeczytaj na spokojnie jeszcze raz

Dobra , sorry ? masz racje. Zajarzyłem , ale teraz to Ty wszedłeś na cienki lód ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już jakiś czas na nim jestem, dlatego wiem o czym mówię ??

W Twoim pomyśle przyszłości jakoś nie widzę, może jak już pisałem ekspedycja - ale generalnie to na wadze się rozłożysz.

Dla mnie to jednak przyczepa maksimum wolności, komfortu i elastyczności zapewnia (tak, żona może ją spakować jak w pracy SUV-em jestem, czy w to niektóry uwierzy czy nie) - ale to moje zdanie i jest mi to bez różnicy co inni o tym myślą ? (a co myślą pewnie zaraz się przekonasz ?)

Pozdrawiam (również tych inaczej to widzących) serdecznie ?️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, portier napisał:

Ja już jakiś czas na nim jestem, dlatego wiem o czym mówię ??

W Twoim pomyśle przyszłości jakoś nie widzę, może jak już pisałem ekspedycja - ale generalnie to na wadze się rozłożysz.

Dla mnie to jednak przyczepa maksimum wolności, komfortu i elastyczności zapewnia (tak, żona może ją spakować jak w pracy SUV-em jestem, czy w to niektóry uwierzy czy nie) - ale to moje zdanie i jest mi to bez różnicy co inni o tym myślą ? (a co myślą pewnie zaraz się przekonasz ?)

Pozdrawiam (również tych inaczej to widzących) serdecznie ?️

Ogólnie Piotr ja z pomyslem przeniosłem sie tutaj.

Bo będę robił grubszy "ulep" , a jak zacznę to założę nowy temat w dziale nasze pojazdy. 

 

Edytowane przez DarekSłupsk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.