Skocz do zawartości

Ankieta dotycząca zrzeszania się


jacek l

  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Czy odczuwasz wewnetrzna potrzebe do zrzeszania sie w jakichkolwiek organizacjach zwiazanych z naszym hobby czyli karawaningiem ?

    • Nie
      43
    • Tak
      24


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Znaczy skarbnikow już mamy, kto chętny do zarządu ?

No i muszą być członkowie założyciele w odpowiedniej liczbie rzecz jasna...

A, no i tzw. wprowadzajacy.... :lol::lol::?

A statut ?

 

No, ciekawe co ankieta pokaże...

Mam nadzieję, ze się nie wycofacie...

 

J. :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom.

 

PZPR zakładamy ?

 

Harcerzem jestem, ale nie przypominam sobie, by jacyś skarbnicy, składki i tym podobne...

Czy rowerzystom (bagpakersom, czy innym takim) potrzebne zrzeszenie ?

Bo mi nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak beda składki i inne obowiazki to juz na pewno to forum nie bedzie tak fajnie jak teraz , zaraz sie zaczną wykręty i takie tam...

 

pozostańmy przy tym co mamy- jest dobrze

 

 

bawmy sie ,odpoczywajmy - biurokracje mamy na codzien...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak beda składki i inne obowiazki to juz na pewno to forum nie bedzie tak fajnie jak teraz , zaraz sie zaczną wykręty i takie tam...

 

pozostańmy przy tym co mamy- jest dobrze

 

 

bawmy sie ,odpoczywajmy - biurokracje mamy na codzien...

 

Przepraszam jeśli kogoś zaboli ale myślę że szymon79 ma rację a jeśli chodzi o składki to propozycję mam taką:

kto chętny jest do zlotu to niech wtedy wpłaca składkę, wtedy można zorganizować jakieś fundusze na cele zlotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym polega demokracja :lol: . Każdy może sobie założyć stowarzyszenie, każdy może być jego członkiem , sympatykiem itp. Czasy jedynie słusznej partii mamy już na szczęście za sobą. :bukiet: Nikt nikogo nie zmusza do bycia członkiem, do płacenia składek. Nie sądzę też, że forum się zmieni/podzieli na stowarzyszeniowców i tych innych. Bo przecież dawno by się podzieliło na zlotowców i aspołecznych (np. ja) :lol:

Jestem świeżo po rejestracji stowarzyszenia dla społeczności lokalnej więc jak by była taka potrzeba to chętnie podpowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy odczuwasz wewnętrzną potrzebę do zrzeszania się w jakichkolwiek organizacjach

związanych z naszym hobby czyli karawaningiem ?

 

A nasze Forum nie jest zrzeszeniem związanym z hobby ?

Pytanie czego ma dotyczyć konkretnie ta ankieta ?

Czy chcesz płacić składki czy nie ? A jeśli tak to co dostaniesz wzamian itp... bo węwnętrzną potrzebę bycia tutaj razem to chyba mamy wszyscy :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,ale czy to jest stowarzyszenie???

 

Wzajemnej adoracji ? :bukiet:

 

Definicja :

stowarzyszenie jest dobrowolnym, trwałym i samorządnym zrzeszeniem o celach niezarobkowych, które samodzielnie określa swoje cele, programy działania i struktury organizacyjne oraz uchwala akty wewnętrzne dotyczące jego działalności, opierając ją na pracy społecznej członków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy ankietę :lol: ( w pierwszym poście jacka)

 

Ja mówię od razu, że w Listkiewicza się nie bawię :bukiet:, skarbnikiem też nie chce zostać bo jak jest dobrze to jest dobrze, ale jak tylko ślisko się robi to skarbnik pierwszy leci :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.