Skocz do zawartości

Ankieta dotycząca zrzeszania się


jacek l

  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Czy odczuwasz wewnetrzna potrzebe do zrzeszania sie w jakichkolwiek organizacjach zwiazanych z naszym hobby czyli karawaningiem ?

    • Nie
      43
    • Tak
      24


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O, jest już ankieta, dla jasności jako organizator podpowiadam, że forum nasze,

to NIE JEST ORGANIZACJA, to jest tylko albo aż forum, ankieta jest o organizacjach typu FORMALNEGO, lub zformalizowanego.

Na wyniki czekamy jakis tydzień.

 

Jacek.

 

Kurka, wszyscy chcą być skarbnikami, co jest, a do roboty kto ? :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem członkiem różnych organizacji: w harcerstwie instruktorem (aż do czasu gdy wpadli na pomysł, nie pytając mnie o zdanie, przekształcenia skautów w HSPS - Harcerska Służba Polsce Socjalistycznej i wówczas wystąpiłem), 20 lat w Polskim Związku Wędkarskim, kilkanaście lat w Polskim Towarzystwie Turystyczno Krajoznawczym.

Do wszystkich ww. stowarzyszeń się zraziłem, bo członków miało się za nic, wierchuszka rządziła i wprowadzała swoje pomysły.

Zatem NIE dla uczestniczenia w formalnym stowarzyszeniu karawaningowców.

 

Co do zadanego pytania ankiety. Tak samo - bez oznajmienia o co chodzi, o jakieś gwarancje - chcą sie niebawem zapytać mocarze naszego kraju o to czy chcę sprywatyzowania służby zdrowia (tylko milczą na temat składek na NFZ i dostępności do znachora czy felczera).

Ech.... jeszcze raz NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Nie wiem czy dobrze kombinuje :bzik: ale jeżeli byłoby założone stowarzyszenie (np.karawaning .pl) dlaczego by nie pokusić się i spróbować wywalczyć u właścicieli jakieś rabaty na pola kempingowe dla członków. :zlo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Nie wiem czy dobrze kombinuje ale jeżeli byłoby założone stowarzyszenie (np.karawaning .pl) dlaczego by nie pokusić się i spróbować wywalczyć u właścicieli jakieś rabaty na pola kempingowe dla członków.

 

Dobrze kombinujesz , dobrze .... a ja jeszcze tylko dodam , że choćby było tylko 20 osób i chciało należeć także do PFCC to ja płaciłbym składkę 7,50 zł. a teraz za dwie osoby płacę 70 zł rocznie

 

Tabela opłat PFCC :

http://www.pfcc.eu/pol/main.php?nazwa=czlonkostwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I stowarzyszenia nie trzeba zakładać tylko KLUB , bo widzę że ankieta idzie w stronę na NIE

Ciekawy jestem ilu z nas należy do PFCC bo jeśli około 20 osób to wpłacamy do PFCC 20x 35 zł. = 700 zł. a gdyby założyć klub płacilibyśmy po 7,5 = 150 zł.

Zresztą jak więcej osób osób to jeszcze taniej ... Pewnie zostanę ,,wyklęty " jako propagujący tę organizację ale trudno ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kliknąłem na "nie" i nadal postąpiłbym tak samo. Nie lubię niczego co jest zorganizowane a zwłaszcza organizacji ze składkami, legitymacjami, całym systemem zarządzania. Jakoś zawsze takie coś mi komuną zalatuje. Mam nadzieję, że nasze forum nie zmieni się w taki twór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no myślę że ta dyskusja nie ma na celu na przekształcenia tego forum na jakieś stowarzyszenie bo jeżeli miałoby tak być to ja jestem na NIE

Jeżeli rozmawiamy na temat utworzenia czegoś po za tym forum a jedynie działającego przy nim aczkolwiek bez wzajemnej zależności to chyba na tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarekkow, a jakie zalety płyną z przynależności do PFCC, bo pewnie chętnie się dowiemy, może nawet zapiszemy się ?

A jaka jest korzyść z założenia KLUBU ?

 

Zaciekawiony, Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarekkow, a jakie zalety płyną z przynależności do PFCC, bo pewnie chętnie się dowiemy, może nawet zapiszemy się ?

A jaka jest korzyść z założenia KLUBU ?

 

Zaciekawiony, Jacek.

 

Odpowiadam :

1, Żeby były jakieś zalety to 2 osoby muszą płacić składki ok.70 zł.

2, Zakładając KLUB składka na PFCC to 150 zł. za 20 osób / 7,5 zł. za głowę /

3, Będąc członkiem PFCC można uczestniczych w naprawdę tanich zlotach organizowanych na dobrych polach campingowych gdzie nikt się nie czepia co rozłożysz i gdzie , i dlaczego ...

 

Tutaj kalendarz imprez 2008 / stary , nowy będzie w połowie grudnia /

 

http://www.pfcc.eu/pol/main.php?nazwa=kal_imprez

 

Np. taki zlot 12 DAHLIE RALLYE na Węgrzech od 11 do 15 ,09 za 100 czy 150 zł. od całej załogi ze sprzętem ,za cały zlot, gdzie na czas zlotu zamknięto cały AQUA CENTRUM dla ludzi ,, z ulicy " i dostępny był dla zlotowiczów przez cały czas pobytu / oczywiście gratis /

 

Fajne , nie ? Strona tego campingu :

http://www.cegleditermal.hu/en/camping/gallery.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3, Będąc członkiem PFCC można uczestniczych w naprawdę tanich zlotach organizowanych na dobrych polach campingowych gdzie nikt się nie czepia co rozłożysz i gdzie , i dlaczego ...

 

No i na zlotach się kończy?

 

Nie wiem jak chce pojechać na dobry kemping to nigdy nie mam z tym problemów bo pakuje się i jadę. Nikt nigdy nie czepiał mnie się na żadnym kempingu, że rozłożyłem przedsionek czy postawiłem auto obok przyczepy :bzik:.

 

Jarekkow pamiętaj, że wpłacając składkę członkowską "karmisz" organizację która nie sumiennie wywiązuje się ze swojego zadania :hmm:. Oni dezinformują turystów!!! Nie jest to wyłącznie moje zdanie, ale wielu osób które jeżdżą po Polskich kempingach :-].

 

Czy ze zlotów PFCC mogą korzystać tylko członkowie?

 

PZMTravell też organizuje ciekawe imprezy w dobrych cenach i z tego co wiem, wnosisz tylko opłatę zlotową i nie musisz być żadnym członkiem :zlo:. Dobre mam informację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.