Skocz do zawartości

Ankieta dotycząca zrzeszania się


jacek l

  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Czy odczuwasz wewnetrzna potrzebe do zrzeszania sie w jakichkolwiek organizacjach zwiazanych z naszym hobby czyli karawaningiem ?

    • Nie
      43
    • Tak
      24


Rekomendowane odpowiedzi

Rano trochę nie miałem czasu, ale teraz mogę sprobować zaproponować.

No, bo to tak czytam rożne rzeczy i sobie pomyślałem o takiej ankiecie :

 

Czy odczuwasz wewnętrzną potrzebę do zrzeszania się w jakichkolwiek organizacjach

związanych z naszym hobby czyli karawaningiem ?

 

Odpowiedzi proszę jednoznaczne - TAK/NIE, bez NIE MAM ZDANIA.

 

Jacek.

 

Ciekawe czy ankieta będzie. :lol::bukiet::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jacku1

Czy odczuwasz wewnętrzną potrzebę do zrzeszania się w jakichkolwiek organizacjach

 

Ja wiem,że to jeszcze nie ankieta,ale nie mogę się oprzeć,żeby już nie odpowiedzieć:

Ja odczuwam wstręt do jakiegokolwiek zrzeszania się,bez względu na to, z czym to jest związane .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem ZA w grupie raźniej , można uzyskac jakąs pomoc , komus pomoc i satysfakcja z tego powodu , nie mowiąc o wspólnych imprezach przy :bukiet:

Ja też jestem za jeśli chodzi o pomoc czy wspólne imprezki,ale do tego nie trzeba być zrzeszonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak jesteśmy TU na forum zrzeszeni :lol: Na luźno, bez większych zobowiązań...

 

Trzeba by określić o jakim zrzeszeniu rozmawiamy. Tak ogólnikowo to ankieta nic nie wyjaśni. Każdy w różny sposób zinterpretuje "organizację" do której rzekomo ma przynależeć.

 

Ja czasem jestem za... a nawet i przeciw :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ja , jako potencjalny inicjator ankiety to nie mogę na razie wypowiadać się niestety.

Aha, to może jakby ona trwała max jeden tydzień, ta ankieta co ?

Bo ciężko dłużej może z komentarzem się wstrzymywać będzie...

 

Troll.

 

Ps. Mowimy o FORMALNYM zrzeszeniu, ze składkami, skarbnikiem, rzecznikiem, zarządem, zebraniami a nie o luznym forum...

 

I byłem w harcerstwie :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, na razie nie zakładamy stowarzyszenia, tylko badamy chęci wśród równie zwariowanych na punkcie naszych zainteresowań.

Więcej napisać nie mogę...

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Mowimy o FORMALNYM zrzeszeniu, ze składkami, skarbnikiem, rzecznikiem, zarządem, zebraniami a nie o luznym forum...

 

To ja odpadam na wstepie :lol: nie dla mnie takie przedsiewziecie ... albo nie jestem na tyle zwariowana w temacie karawaningu :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co odpadam, co odpadam, na jakim wstepie, chodzi o ankietę ...

 

:lol: Jacek.

 

To formalnie napisane duzymi literami, do tego zebrania, skladki, zarzad itp odpada.

 

no chyba ze skarbnikiem zostane :lol: to sie jeszcze moge zastanowic :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pięknie, pięknie, to już praca u podstaw sie nie liczy, wszyscy by tylko skarbnikami zostawali...

A nie widzicie co sie ze skarbnikami w US dzieje...

Wstydu nie macie...

 

Ankieta to wyjaśni... :bukiet::lol:

 

Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.