Skocz do zawartości

Ankieta dotycząca zrzeszania się


jacek l

  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Czy odczuwasz wewnetrzna potrzebe do zrzeszania sie w jakichkolwiek organizacjach zwiazanych z naszym hobby czyli karawaningiem ?

    • Nie
      43
    • Tak
      24


Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście że w Rowach lub gdziekolwiek jest taniej ale jak ja chcę do Dzwirzyna bo może znam tam jakąś Syrenkę Morską ? :bzik: która też jeżdzi na to pole .................

 

Moja Syrena to zawsze wszędzie jedzie ze mną i za innymi oglądać się nie muszę. Więc jeżdżę gdzie chcę i kiedy chcę, i jeszcze składek za dwie osoby płacić nie muszę :zlo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A czy ktos wie, ale tak na pewno, czy Pzm i PFCC to jakieś dotacje z budżetu połuczają

na te swoje akademie czy tylko za składek żyja ?

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii wielkie dzięki.

W przyszłym roku z pewnością zawitam przynajmniej na kilka dni nad Bałtyk. Miejsce wydaje się godne uwagi. Do przyszłych wakacji jeszcze trochę czasu, więc przemyślimy ten temat. Pozdrawiam. Paulos. :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO I CO ?

 

Na 1800 użytkowników forum tylko 43 głosy ?

To sie nie dziwię, że możemy nie zdązyć z tym Euro ani z niczym innym...

A reszta co, śpi ?

I to ma byc portal społecznościowy...

Lepiej gazety czytać...Tam jest prawda jedynie słuszna...

 

J. :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, głosowały osoby, które pewnie jeżdżą na zloty i najbardziej udzielają się na forum. Sporo użytkowników biernie śledzi forum i nie chce wdawać się w dyskusję.

Mimo, że nasza społeczność jest duża to zapaleńców nigdy nie ma zbyt wielu :bzik:

 

Pewnie jakby się rzuciło temat ankiety "pijemy wódkę" czy nie to populacja znacznie by się zwiększyła :zlo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zagłosowałem na nie :hmm: nie mam nic przeciwko zrzeszaniu się wstępowaniu do klubów itd może kiedyś sam to zrobie :bzik: ale narazie nie czuje takiej potrzeby Podoba mi się tu że każdy jest z czystej chęci i nic totalnie go tu nie trzyma Chce to jedzie z nami nie to nie nikt nic nie rozkazuje i nic nie narzuca itd Nie ma też żadnych składek zobowiązań obowiązków i funkcji Czyste chęci myśle że starczają :zlo: mamy wspaniałe wspólne hobby i pasje i myśle że to najbardziej nas łączy i wiąże :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to się czasem nie opłaca , a nie powinno tak być

 

Znaczy się co, powinno się płacić za każdego napisanego posta :zlo: ? Generalnie wiadomo są tacy którzy z forum tylko czerpią a nie dają - ich sprawa, przecież siłą zmuszać nie będziemy do pisania.

Są tacy co wpadną tylko na chwilkę zadać jedno pytanie - tak samo ich sprawa :bzik: - wszystko jest ok jeśli tylko znajdą się chętni by im odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się co, powinno się płacić za każdego napisanego posta ?

 

Nie o to chodzi , przecież wiesz ,,, ale jak się żarty wykorzystuje do pisania uszczypliwości , to nie jest to najprzyjemniejsze ... Ja na razie znikam z czynnego uczestnictwa w Forum , pozdrawiam Wszystkich serdecznie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi , przecież wiesz ,,, ale jak się żarty wykorzystuje do pisania uszczypliwości , to nie jest to najprzyjemniejsze ... Ja na razie znikam z czynnego uczestnictwa w Forum , pozdrawiam Wszystkich serdecznie !

:bzik::zlo: Kurde Jarku czy napisałem coś po czym zrobiło Ci się nieprzyjemnie? Czy Ty tylko po prostu idziesz spać?

 

Również pozdrawiam :hmm: !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.