Skocz do zawartości

Fani Forda na forum


marzena307

Rekomendowane odpowiedzi

ehhh uszczelka pod głowicą :/ why meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 

Współczuje :piwko: Te autko było podejrzane, ale mam nadzieję, że skończą się kłopoty po naprawie.

 

Pozdrówki, trzymaj się :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówili, prosili i nic a najgorsze jest to że do ok. 200 tyś uszczelka nie siada sobie bez powodu proponuje zrobić i z nim uciekać. Jak mi w Md poszła uszczelka po 240tyś(120na gazie)zrobiłem sam ale okazało sie że pierścionki też poszły i ucieszyłem nim kogoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówili, prosili i nic a najgorsze jest to że do ok. 200 tyś uszczelka nie siada sobie bez powodu proponuje zrobić i z nim uciekać. Jak mi w Md poszła uszczelka po 240tyś(120na gazie)zrobiłem sam ale okazało sie że pierścionki też poszły i ucieszyłem nim kogoś innego.

 

Delikatnie mówiąc brzydkie zachowania preferujesz :piwko: Pewnie też cieszyłbyś się jakbyś na taką sztuke - nówkę trafił, no nie?

 

Ja bym nie miał sumienia tak sprzedać auta... ale nie ważne.

 

Elias, zrób solidnie auto i będziesz śmigał długo i bezproblemowo. Fordy nie lubią kombinacji. Lepiej zainwestować w solidne, markowe materiały a później jest na długo spokój :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to mnie teraz Kolego brzydko podsumowałeś. Wcale nie o to mi chodziło a sam też trafiłem na sztuke po 100 tyś z padniętą turbiną. Chodziło mi o to że wszyscy odradzali a poza tym nie mówiłem żeby sprzedawać auto w takim stanie tylko zrobionego ponieważ bałbym się dalszych niespodzianek. :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to mnie teraz Kolego brzydko podsumowałeś

 

Niestety tak zabrzmiało :piwko:

 

Chodziło mi o to że wszyscy odradzali

 

Ale jak auto się spodobało...

 

bałbym się dalszych niespodzianek

 

Solidnie naprawić i będzie OK. Nie ma auta, które będzie w 100% niezawodne. A wiadomo co się kupi? Większość ludzi niestety ukrywa prawdę :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak sprzedawałem Md w zeszłym roku (97R) to powiedziałem wszystko uczciwie i sprzedałem za 5500 zł ale sumienie mam czyste. A z kolegi wozem to dlaczego ??? poszła uszczelka - jeżeli wada uszczelki do super, jeżeli wada głowicy to gorzej a jeżeli przegrzany, katowany???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszła uszczelka - jeżeli wada uszczelki do super, jeżeli wada głowicy to gorzej a jeżeli przegrzany, katowany???

 

Tak czy siak - naprawisz, podszykujesz, ale sprzedać to łatwo nie jest. Chyba, że za bezcen. Lepiej do tego szykowania chyba dołożyć deko i mieć sobie dobre auto... Względnie kupić drugi silnik jak faktycznie to jest złom.

 

Trzeba przeanalizować :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie są naprawde perfidni :piwko: Na wakacjach szukałem fusiona, później sobie mondeo od połowy września, naoglądałem się 7-8-9- i ntych cudów świata. A jakie rzeczy sprzedający wygadywali :D

 

Polacy to dziwny naród - sami sobie srają pod nogi a cudze gówno chwalą. Ściągają niemieckie auta jakby tam były najlepsze, a sprzedający to też idioci bo oddają za bezcen piękne auta :ok:

 

A nasze salonówki wcale nie są gorsze :D

 

Dobra, nie będę się rozwodził bo niezły poemat bym stworzył :D

 

Wszystko da się naprawić, ale okłamać już nie wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupując tego 97 pojechałem do gdańska facet mówi bity był błotnik nawet pan nie pozna gdzie - jasne że nie bo był cały "polakierowany-posrany" myślałem że mnie szlag trafi.A sprzedając go wystawiłem na allegro i za godzine był klient i Md poszedł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazek

ehhh uszczelka pod głowicą :/ why meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 

Nie jesteś sam. Wczoraj wymieniałem maglownicę.

W ciągu 2 lat używania mondeo 2000r władowałem w niego drugie tyle ile jest wart. Nie ruszalem z części tylko amortyzatorów i klimy... reszta wymieniona na nowe :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

I jak koledzy fordomaniacy przygotowanie aut do wyjazdu na zlot? :ok: Ja już obułem swojego w letnie opony, przed zlotem wymienie klocki z produ, po świętach pojadę na przegląd klimy :-] Ogólnie jest dobrze :piwko:

 

A tak na marginesie, może któryś z kolegów chciałby kupić alufelgi oryginalne forda z mojego poprzedniego mondziaka? Cena ostateczna 650zł (z nakrętkami pływającymi). Są w fajnym stanie :-] Pasują też do scorpio.

 

Jak co zapraszam na PW.

post-77538-imported-6057f79f-f87c-422c-92a8-ff7620a351e2_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie, może któryś z kolegów chciałby kupić alufelgi oryginalne forda z mojego poprzedniego mondziaka?

Daj ogłoszenie do marketu na MKP.

 

poszła uszczelka - jeżeli wada uszczelki do super, jeżeli wada głowicy to gorzej a jeżeli przegrzany, katowany???

wymiana silnika - przegrzany diesel już nigdy nie będzie chodził idealnie jak przed awarią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.