Skocz do zawartości

Sprzęt RTV w przyczepie


Zbyszek

Rekomendowane odpowiedzi

Temat radia i telewizji w przyczepie ..... .

ukłony wielkie ...

trudno coś tu dodać.... osobiście uważam, że urlop to urlop

pierwsze co robię, to unieruchamiam komórkę

 

do tej pory, wypoczywaliśmy pod namiotem

radyjko jakieś tam było / wiadomości pogodowe

teraz jest przyczepka, .... tv przenośny, bez cudów

do tego radyjko, takie by z nim nie biegać

jak dla nas to szczyt

reszta, to zbędny luksus

 

raz jeszcze dzięki za wyczerpującą podpowiedź

jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak widać nie ma jednoznacznej odpowiedzi na tak prosty temat jak sprzęt RTV w przyczepie.Wszystkim zainteresowanym chętnie odpowiem, ale po określeniu 2 warunków:

1. Po co ci sprzęt w przyczepie

2. Ile chcesz na to wydać.

Wierzcie mi, większość ludzi, kiedy rzetelnie odpowie sobie na te pytania, podobnie jak ja, rezygnuje z montażu "superfortecy".

 

:-]

dlatego w temacie radio - mam małe przenośne na baterie, żeby jak to pisałeś coś brzęczało

(mieszkam na co dzień z teściową, więc ... :-]:jesc: )

plan montażu radia samochodowego odkładam, choć $$$ nie jest powodem, bo akurat mam radio i głośniki luźne, tylko właśnie pytanie po co ?

 

w temacie TV, kupiłem dzieciakom przenośne DVD 9" z tunerem TV i po ostatnim wyjeździe widzę, że jest to max co potrzebuję

jak leje bąki mogą się chwile zająć bajką, a my pogodę czy wiadomości też obejrzymy,

zrezygnowałem z montażu większego monitora, bo i tak filmów nie ma czasu oglądać

będę musiał zainwestować tylko w koronkę, bo wożenie siatkowej anteny jest ciut upierdliwe :-]

 

internet mam w komórce, jest na tyle upierdliwy że pewnie z niego nie skorzystam :-]

 

i tak pokrótce dochodzimy do wniosku o rezygnacji z "superfortecy" jak to napisałeś :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem coś takiego

http://www.lidl.pl/cps/rd...index_11275.htm

nada się wg, Was ?

... i kupiłem

całkiem niezłe wykonanie

głośnik dość dobry

niewielkie wymiary (są też większe i drugie tyle droższe)

 

jutro zamonteruję w przyczepie

 

jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Panowie jak każdy z nas przez zimę stara się udoskonalić nasze budki tak i ja wpadłem na pomysł podwieszenia 15" lcd-ka.Zamierzam wykorzystać do tego uchwyt

http://allegro.pl/uchwyt-wieszak-do-telewizora-lcd-10-37-cali-do30kg-i1313195266.html

i mam obawy czy ściana budki wytrzyma mój pomysł i czy telewizor wraz z uchwytem nie urwie się.Telewizor waży około 3 kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobny wieszak u siebie, też kupiony a allegro, na zdjęciach wydawał się mały a po zakupie stwierdzam że i 32 cale można zawiesić ale zawiesiłem 17 cali . Tylko że zawieszony jest na bocznej ściance szafy, na czas podróży odkręcam jedną śrubę i telewizor w pierzyny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.