Skocz do zawartości

Sprzęt RTV w przyczepie


Zbyszek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

od dzisiaj tj. 05,05,2011 w pakiecie Telewizji N pojawiły się programy z pod znaku słoneczka, a że tunery N mogą być zasilane z 12V wydaje mi się że to najlepsze rozwiązanie do cepek czy kamperków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witajcie

od dzisiaj tj. 05,05,2011 w pakiecie Telewizji N pojawiły się programy z pod znaku słoneczka, a że tunery N mogą być zasilane z 12V wydaje mi się że to najlepsze rozwiązanie do cepek czy kamperków.

 

hey hey.. o co chodzi z tym słoneczkiem?? bo nie za bardzo czaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale N-ka ciężko się klonuje więc kiepski wybór do dla kogoś kto ma kilka telewizorów w domu.

 

Nooo, ja ten temat rozgryzłem... w sypialni lata mi po komponencie, w salonie po HDMI. Gdzie włączę TV tam mam zapodawany sygnał. Mało tego, dokupiłem drugi pilot żeby z jednym nie latać i nauczyłem ją reagowania na rozkazy z pilota niezależnie. Po prostu na chama wpiałem jej czip do pilota bez zrywania plomby ;)

Wracając do tematu głównego, to jestem zwolennikiem dobrej muzyki nie granej w radiach komercyjnych (tego ścierwa nie znoszę) i jak najwyższej jakości brzmienia. Moc nie jest mi potrzebna, tylko brzmienie. Pracuję z pasji w branży audio, zamontowałem w swojej Knaus zestaw na Kenwoodzie. Proste radyjko CD/MP3+2 satelitki (do dopracowania ich usytuowania - problemy ze sceną) wbudowałem w dole szafy aktywny bas, sfazowałem by ukochanej w sypialni nie dokuczał i tak w salonie (p-py) całkiem fajnie cichutko sobie słucham tego co gra Trójka. To jedyna radio które rozważam czego chcę słuchać, ptaków i natury czy emitowanej muzyki. Wybór bywa trudny.

TV choć w p-pie też mam to już jest zło, robią nam galaretę z mózgu a w przerwach między reklamami puszczają plastikowy chłam.

Ponadto wiele innych wad ma TV.

Więc mam - nie bo chcę, ale by było do dyspozycji choćby dla ukochanej.

Dowód: W tej chwili, TV gra, ukochana ogląda , a ja... jestem z Wami, tu na forum ;)

Edytowane przez Wojtek Chrysler (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale N-ka ciężko się klonuje więc kiepski wybór do dla kogoś kto ma kilka telewizorów w domu.

 

----:chaja:----- ja mam "N" i byłem laikiem (może i jestem laikiem) kupiłem zwykły spliter do cyfry,"n" i TNK i postępowaniu zgodnie z instrukcją poszło jak z płatka.

3 telewizory zasilone i sklonowane. nie wiem dlaczego i z czym miałeś problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

----:chaja:----- ja mam "N" i byłem laikiem (może i jestem laikiem) kupiłem zwykły spliter do cyfry,"n" i TNK i postępowaniu zgodnie z instrukcją poszło jak z płatka.

3 telewizory zasilone i sklonowane. nie wiem dlaczego i z czym miałeś problem.

Na 1080 po HDMI? Czary jakieś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć . Długo zastanawiałem się na kupnem sprzętu RTV ( laptop 12", LCD +DVD ) padło na http://allegro.pl/manta-odtwarzacz-przenosny-dvd-tv-usb-11-3-i1607678465.html, tylko pod inną nazwą - Overmax

syn może oglądać bajki w czasie jazdy , jak i na miejscu, TV, DVD,CD, MP 3 , czytnik kart SD, USB, Gry z czasów" Atari" możliwość obrócenia samego obrazu- 180 o, zasilanie 230V , 12V , dobra rozdzielczość jak na takie COŚ, można oglądać zdjęcia , mini antena TV ale ściąga dobrze , nagłośnienie całkiem dobre, dobre zamocowanie na zagłówek, pilot , polska instrukcja .

Przed zakupem oglądałem sprzęt firmowy ale do tego było mu daleko.

cena - jakość 4 ( - cena) Mój sprzęt kosztował ok. 800zł

Edytowane przez MAQ (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) mini antena TV ale ściąga dobrze (...)

Przed zakupem oglądałem sprzęt firmowy ale do tego było mu daleko.

cena - jakość 4 ( - cena) Mój sprzęt kosztował ok. 800zł

Szkoda że tuner jest tylko analogowy , wkrótce TV nie pooglądasz bez tunera digitalnego, DVB-MPEG4 znaczy się. Co sprzętu z niszy cenowych, to do firmowego mu chyba daleko a nie jak piszesz. Nie można kupić czegoś lepszego i tańszego, nie da rady . A wiesz na czym cenę zbijają w dół? Na jakości i przekłamanych parametrach , szczególnie tych, których laik sprawdzić lub zmierzyć nie potrafi, niestety.

Podobnie jest z rocznikami i DMC w przyczepach ;) Analogicznie.

Edytowane przez Wojtek Chrysler (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sprzętu z niszy cenowych, to do firmowego mu chyba daleko a nie jak piszesz. Nie można kupić czegoś lepszego i tańszego, nie da rady . A wiesz na czym cenę zbijają w dół? Na jakości i przekłamanych parametrach , szczególnie tych, których laik sprawdzić lub zmierzyć nie potrafi, niestety.

oglądałem sprzęt firmowy 7" Ph...... , So...., Daew......... ten ostatni bił na głowę poprzednie jakością obrazu - rozdzielczość, a ten który kupiłem ma jeszcze wyższą rozdzielczość , mało który producent tych miniaturek podaje ten parametr, jakość filmów DVD jest bardzo dobra, dość solidna konstrukcja, gdy pilot się zgubił dystrybutor w ciągu kilku dni przysłał mi drugi ( odpłatnie ). W niektórych przypadkach płacimy za znaczek - logo firmy . Osobiście jestem zadowolony z tego TV - odtwarzacza, a że niem znaczka P..... czy S...... .................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DVB-T praktycznie już jest w Polsce dostępne.

Tu jest więcej info: Wdrażanie DVB-T w Polsce

Ja kupiłem taki TV : Telewizor LCD LG 19'' 19LD350, MPEG4, MONITOR PC (1603369535) - Aukcje internetowe Allegro

+ jakiś niepotrzebny odtwarzacz DVD z domu.

Obraz z DVB-T żyleta i polsat HD,tylko szkoda że nie wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufol zapodaj fotkę tego stojaka bo też o tym myślałem więc może coś podpatrzę.

Bardzo proszę mój wynalazek jaki zrobiłem z podstawek z starej mojej przyczepy kempingowej (SAM)

odkręciłem, zespawałem, zrobiłem zawias dopasowałem i działa...

tak wygląda jak jest złożony na ziemi

 

Tak wygląda rozłożony na ziemi

 

Tak wygląda w schowku przy kole zapasowym (jak by od tego był)

 

A tutaj chowam antenę na drogę aby nie dyndała i aby się nie walała po przyczepie podczas snu w podróży.

 

a jak mi się znudzi to parasol ustawie w niej. a jak będzie duży wiatr to koło zapasowe położe a rurę wstawię w otwór cenrujący pasuje jak by od tego było. :)

PS. Przepraszam za bałagan w schowku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.