Skocz do zawartości

Sprzęt RTV w przyczepie


Zbyszek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 164
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Może coś tak taniego się przyda ?

STOJAK POD RADAR MILICJA MO PRL TRÓJNÓG

http://allegro.pl/stojak-pod-radar-milicja-mo-prl-trojnog-i1561753964.html

Aktualna cena9,99 zł

 

Do końca5 dni (sob 23 kwi 2011 14:16:24 CEST)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do satelitki to tak najlepiej 80 cm ( mam własnie taką) . Wiem duża tym bardziej z dyszlem ale nie ma problemu przy wietrze . Mała satelitka ma tendencje do gubienia sygnału albo wogóle ciężko ją dostroić . Tych kwadratowych nie próbowałem ale słyszałem że zachowują się tak jak te małe . Wiem czasami rozmiar ma znaczenie :-D ale wedłóg mnie kiedy będę po 5 piwku oglądał Adamka i nagle zgubię sygnał to mnie ........... :-) wybór należy do Ciebie . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam do szczęścia na urlopach potrzeba jedynie pogody, spokoju, szumu morza i dobrej ksiązki. Jakieś radyjko owszem, może sobie cichutko grać przy porannej kawce.

 

Będąc na urlopie nie wyobrażam sobie siedzenia w przyczepie i oglądania TV :niewiem:. Czy wy macie na to czas? Dosyć mamy tych burd, awantur, wzajemnych oskarżeń polityków , którymi karmi nas tv przez okrągły rok i jeszcze mam sobie psuć humor na urlopie? Wakacje to nie tylko odpoczynek dla ciała ale i ducha. Wakacje bez tv są :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam do szczęścia na urlopach potrzeba jedynie pogody, spokoju, szumu morza i dobrej ksiązki. Jakieś radyjko owszem, może sobie cichutko grać przy porannej kawce.

 

Będąc na urlopie nie wyobrażam sobie siedzenia w przyczepie i oglądania TV :niewiem:. Czy wy macie na to czas? Dosyć mamy tych burd, awantur, wzajemnych oskarżeń polityków , którymi karmi nas tv przez okrągły rok i jeszcze mam sobie psuć humor na urlopie? Wakacje to nie tylko odpoczynek dla ciała ale i ducha. Wakacje bez tv są :ok:

 

 

 

 

Rozumiem , popieram w szczególnoci jesli chodzi o dzieci lecz ja preferuję wyjazdy stacjonarne i po kilku ( jednym :-) ) dniach chcę mieć wieczorny film , lub walkę Adamka lub choćby głupi X factor czy cos tam . Po prostu jestem UZALEŻNIONY od plastikowej skrzynki dlatego poczyniłem odpowiednie kroki i jest 23,5" HD + sat 80 cm + dekoder z nagrywaniem żeby podczas spaceru niczego "ważnego" nie stracić :-) . Ja wiem że może dla Ciebie to jest "szczeniackie" i mało inteligentnie-rozrywkowe zajęcie bo ty kochasz ciszę , spokój , szum lasu , płynącą wodę w potoku i słońce które poprzez gałęzie dzrzew delikatnie muska Twoją twarz . Rozumiem :-) . Lecz zrozum też mnie , ja też chcę mieć to co lubię a jesli mam do tego możliwosci ... . Każdy z Nas jest inny i to jest wspaniałe , lecz nie negój Nas (tj maniaków TV) że chcemy mieć to nasze plastikowe pudełko ze sobą . Szczerze się cieszę że Jestes ode mnie inny ponieważ gdybysmy byli tacy sami to swiat byłby cholernie nudny . Z wyrazami największego szacunku pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tombr- To, że napisałam jak my lubimy spędzać urlop nie znaczy , że Was krytykuję, nie mówię że macie szczeniackie zainteresowania, tylko się dziwię, że nie żal Wam czasu na TV?! Mogę chyba sie dziwić i mogę tego nie rozumieć? Ty zapewne dziwisz się nam, że nie targamy ze sobą całego tego sprzętu, ale mając latem tylko 3 tygodnie urlopu szkoda nam spędzić go przed telewizorem. Nie miałam nic złego na myśli a ty się oburzasz, ale o co :niewiem:. Nie neguję nikogo, nie krytykuję niczyich zainteresowań i szanuję wszystkich,a gdzieś ty wyczytał że jest inaczej? -nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku TV jest tylko w tym momencie kiedy jest zła pogoda czy odpoczywa się po wrażeniach z dnia codziennego.A w moim przypadku to po to aby córeczka oglądała bajki a rodzice w tym momencie mogą mieć inne zajęcie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tombr- To, że napisałam jak my lubimy spędzać urlop nie znaczy , że Was krytykuję, nie mówię że macie szczeniackie zainteresowania, tylko się dziwię, że nie żal Wam czasu na TV?! Mogę chyba sie dziwić i mogę tego nie rozumieć? Ty zapewne dziwisz się nam, że nie targamy ze sobą całego tego sprzętu, ale mając latem tylko 3 tygodnie urlopu szkoda nam spędzić go przed telewizorem. Nie miałam nic złego na myśli a ty się oburzasz, ale o co :niewiem:. Nie neguję nikogo, nie krytykuję niczyich zainteresowań i szanuję wszystkich,a gdzieś ty wyczytał że jest inaczej? -nie wiem.

 

 

 

 

Przepraszam nie chciałem Cie urazić , źle dobrałem słowa i składnię całego zdania . Przeczytaj ten mój felerny post jeszcze raz mając na uwadzę że ja nie miałem ani krzty zarzutu do Twojej wypowiedzi . Po prostu ja źle napisałem a Ty źle mnie odebrałas . Pozdrawiam i bez urazy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się ani nie gniewam , ani nie chciałam nikogo urazić. Jezeli tak to ktoś odebrał to sorki.

 

Jasne, dzieciom też należy się jakaś bajeczka bo rodzice nie mieliby nic z wakacji :przytul: a w końcu nam też należy się troszkę odpoczynku :serducha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak:

pomimo, że ubiegłoroczne słońce nas nie rozpieszczało, i dość często padał deszcz - ani razu dzieciom nie musiałem puszczać bajki.

Spędziliśmy sympatyczne 3 tygodnie z budce. Dodam, że miałem troje pociech (obecnie jest czwórka) - wówczas w wieku 10l, 7l, i 4,5r. doskonale znajdowały sobie zajęcie nawet w deszczu ;-)

 

Oczywiście każdy ma prawo spędzać czas jak lubi. Ja osobiście urlop lubię spędzać z rodziną, z dziećmi. Być razem, pograć w jakieś gry, etc.

Najczęściej dzieci już o 21-22 padały jak muchy, po całodziennych gonitwach. To są zalety odpoczynku na świeżym powietrzu.

 

Oczywiście miałem laptopa i wziąłem na wszelki wypadek bajki i kilka filmów. Ale już z założenia, nie planowałem ich puszczać, chyba, że nie będzie innego wyljścia.

Do bajek/filmów miał być laptop.

My tez nie obejrzeliśmy nic z filmoteki.

 

Pomimo, że jestem jeszcze "szczeniak", to do TV mnie nie ciągnie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.