Skocz do zawartości

Płyny do toalet i nie tylko


Jarekkow

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, witus napisał:


Te co pokazałeś miałem. Ale już nie będę kombinował. Płyny są ok jak działają. Thetford zszedł na psy to trzeba wziąć coś innego. Widzę, że jest sporo 5L baniaków w cenie 2L Thetforda.

Artur jak Ci nie będzie pasował Tornado to go od Ciebie odkupię :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 626
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Godzinę temu, witus napisał:

Thetford zszedł na psy to trzeba wziąć coś innego

No niestety dojechalem na kemping i mimo ze w poniedzialek zalalem tym plynem podwojna dawke i kaseta jest raczej pusta ( od poniedzialku stala nie uzywana) to dzisiaj jest dramat. Mimo ze zona zalozyla kostke jak w normalnej toalecie to jest odor po otworzeniu klapy. Moze we wtorek bede mial saszetki to porownam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby się nie okazało, że będziesz tyle lał te 5L wyjdzie Cię drożej niż 2L thetforda

Jutro kończę urlop i kończę opakowanie thetforda .. wleję pół litra, które zostało akurat będzie na podróż do domu. Szkoda, że nie mam paragonu odwiózł bym do Bierunia opakowanie z reklamacją :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sebeb napisał:

Gów...ny wątek, a jak się rozwinął ! :)

Życie :)

A testowaliście płyn Thetforda jako koncentrat? Może tego jeszcze nie podrabiają? Bo aż się wierzyć nie chce że tak zeszli na psy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zakupiłem taki. Nie róbcie tego błędu. Rzadki jak woda i w sumie nie robi większej różnicy czy jest czy go nie ma. 2 litry Thetforda wystarczały mi na sezon, a tego 2 litry zużyłem w czasie 3 tygodniowego urlopu. Efekt mizerny, kasa w kibel :)  

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, reflexes napisał:

Ostatnio zakupiłem taki. Nie róbcie tego błędu. Rzadki jak woda i w sumie nie robi większej różnicy czy jest czy go nie ma. 2 litry Thetforda wystarczały mi na sezon, a tego 2 litry zużyłem w czasie 3 tygodniowego urlopu. Efekt mizerny, kasa w kibel :)  

image.png

Potwierdzam, bardzo kiepski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dudek_t napisał:

Życie :)

A testowaliście płyn Thetforda jako koncentrat? Może tego jeszcze nie podrabiają? Bo aż się wierzyć nie chce że tak zeszli na psy.

ja używam w sensie wożę w kamperze na małe dolewki tzn  normalnie używam saszetek thetworda i nie widzę żadnego powodu dla którego miałbym używać jakiegokolwiek płynu, saszetki  są dużo wygodniejsze,  "nie chlapią" podczas aplikacji, są lżejsze i zajmują  mniej miejsca niż butelka płynu ponadto nawet w południowych upałach nie miałem nigdy problemu z nieprzyjemnymi zapachami.

koncentrat thetforda wożę w małej buteleczce jak np już na powrocie zapełni mi się kaseta i trzeba opróżnić na kilka kilkanaście godzin przed powrotem do domu to wtedy żeby nie marnować saszetki na kilka litrów nieczystości które zaraz i tak trafią do szamba to  wlewam odrobinę koncentratu.

te kostki dometica testowałem , są do bani , saszetki używam takie i mogę polecić :

obraz.png.17b98559f7b083fe1617e75c9d8b5d13.png

widzę pojawiły się jeszcze jakieś nowe ale takich nie używałem :

obraz.png.13b85bcd11fcb785984d4931b4a40e27.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Panowie o czym Wy w ogóle mówicie :niewiem: Stosuję Thetforda od początku mojej przygody z karawaningiem i nigdy nie miałem żadnych problemów z zapachem. Używając języka z branży IT powiem, że "u mnie działa" :). Z ciekawości, jaką datę ważności macie na butelkach? Producent gwarantuje jakość produktu do 3 lat, a potem wg specyfikacji produkt może działać słabiej. Może kupiliście jakąś wyleżakowaną partię? Ja uczciwie przyznam, że nigdy nie sprawdzałem daty przydatności płynów do kibelka, ale po lekturze ostatnich postów w tym wątku to zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Thetforda niebieskiego i w upały naprawdę daję radę jest bardzo dobry zero jakiś zapachów. Za miarkę robi oczywiście nakrętka od kasety leje cała na kasetę.
Na klimaty Polskie stosuje Campi jest tani i w miarę dobry w Grecji sprawdza się średnio, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Suzu4x4 napisał:

saszetki używam takie i mogę polecić :

obraz.png.17b98559f7b083fe1617e75c9d8b5d13.png

Potwierdzam! Od dwóch sezonów używam tylko takich i do niczego innego już nie wrócę. U nas zarówno 1 jaki i 2 robimy u siebie, jest nas czworo. Problemów z działaniem nigdy nie stwierdziłem w żadnej temperaturze, a dwie takie puszki wystarczają spokojnie na cały sezon i jeszcze coś zostaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas podobnie niebieskie saszetki od Thetforda sprawdzają się bardzo dobrze i żadnych nieprzyjemnych zapachów nie ma. Dla mnie aktualnie saszetki są wygodniejsze bo kaseta dometic miarki nie posiada i też prościej i szybciej się je aplikuje (subiektywnie według mnie). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.