Skocz do zawartości

Płyny do toalet i nie tylko


Jarekkow

Rekomendowane odpowiedzi

Rozcieńcz go wodą będzie słabszy .

 

Domestos na etykiecie nawet ma zastosowanie jako odplamiacz w odpowiednich proporcjach z wodą.

 

 

Ja ostatnio kupiłem na test płyn do spłuczki i kasety z Actiona za śmieszne pieniądze zobaczymy jak się sprawuje

Edytowane przez Ventyl (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 626
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

0940c094655387d82c24639c87bb6eb1.jpg&key=16657fe3a8317a8d42ff1625c8251688d6de7c2aac216f9fd76cd373e9d687fd

Te płyny mogą się jakoś przeterminować przez zimę i trzymanie butelki w przyczepie?

 

Straszne gu….nwo. Miałem resztkę jakiegoś tańszego był super, a to męczarnia, już leję go szklankami i zaraz po zalaniu nie ma efektu :(

 

Masakra. To był chyba w miarę dobry płyn z tego co kojarzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymanie go w zimę w cepce, gdy temperatura spadnie poniżej zera to ten płyn szlag trafi....traci swoje właściwości i do niczego się nie nadaje

Tak się chyba stało w tym przypadku. Ten inny tańszy zupełnie ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, witus napisał:


Tak się chyba stało w tym przypadku. Ten inny tańszy zupełnie ok.

Cały rok trzymam wszystko w przyczepie. Nie widzę różnicy. Ale kupiłem nowy i zacząłem go wczoraj. Jest gorszy.. zawsze miałam dwupak i było ok. Teraz mam pierwszy raz 2 l.

 

 

Zastanawiam się czy to nie podróba....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały rok trzymam wszystko w przyczepie. Nie widzę różnicy. Ale kupiłem nowy i zacząłem go wczoraj. Jest gorszy.. zawsze miałam dwupak i było ok. Teraz mam pierwszy raz 2 l.
 
 
Zastanawiam się czy to nie podróba....

Ja też nigdy na zimę płynów nie wynoszę z przyczepy, a tak jak on w tym roku nie działa to masakra. Kupowany stacjonarnie w Bieruniu w sklepie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur nówka płyn i po pierwszym sikaniu wiedziałem że coś jest nie tak. 
Od 10 lat zawsze siedziały w budzie. Czasem po 3 butelki na raz otwarte, jak ekipa rządziła....
Myślę że to kiepska partia.....
Nigdy nie miałem nic oprócz Tetforda....

Tylko ja ten kupiłem w zeszłym roku, czyli można założyć, że już od jakiegoś czasu sprzedają padlinę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Commander napisał:

Nie wiem. Ale pierwszy raz nie brałem 2 paka bo miałem całą flaszkę różowego...

Przecież różowy to jest płyn do spłuczki a nie płyn do wc-chem. Do wc-chem Thetford jest niebieski i zielony. Zielony imo gorszy od niebieskiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Ale pierwszy raz nie brałem 2 paka bo miałem całą flaszkę różowego...

Też nie brałem w 2paku bo mi się różnie zużywają. Muszę kupić na amazonie następnym razem bo może ktoś to podrabia, albo zaufać jakimś polskim płynom.
Przecież różowy to jest płyn do spłuczki a nie płyn do wc-chem. Do wc-chem Thetford jest niebieski i zielony. Zielony imo gorszy od niebieskiego. 

Wiadomo. Rozmawiamy o tym do kasety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, witus napisał:

Od teściów wziąłem końcówkę jakiegoś taniego, chyba tego … to niebo, a ziemia. Przy tetfordzie jakby go nie było.

Na następnym wyjeździe mogę przetestować działanie takiego Thetforda kupionego rok temu, który przeleżał całą zimę w przyczepie, użyty w zeszłom roku chyba z 2 razy. Do tej pory zawsze używałem Thetfordów różnych, i leżały zimą w budzie i nic się z nimi nigdy nie działo. Od zeszłego sezonu używam saszetek, które też leżały w przyczepie i nic im nie jest. 

2 minuty temu, witus napisał:

Wiadomo. Rozmawiamy o tym do kasety.

Aaa dwupak w sensie do wc-chem i do spłuczki. Jasne. Ale spotkałem się już z ludźmi, którzy różowy lali do wc-chem więc i z tym bywa różnie ;) 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.