Skocz do zawartości

Płyny do toalet i nie tylko


Jarekkow

Rekomendowane odpowiedzi

@jacekzoo, u mnie dzieciaki i zona tylko korzystaja z wc w toalecie, a ja glownie siku i to tez nie zawsze, bo lubie pokontemplowac w publicznych toaletach :) i nawet przy takim uzyciu to srednio raz na 2-3 dni, ale faktycznie kaseta chyba ta z wiekszych bo ma ok 19l pojemnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 626
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki






Imo przyzwyczajenie. Sam do obecnej przyczepy kupiłem płyn, po czym okazało się, że kibel dometica nie ma miarki w korku. Więc przeszedłem na tabletki aby się nie męczyć z odmierzaniem i nalewaniem.

Do płynu już nie mam zamiaru wracać. Jest pod każdym względem gorszy

Też testowałem saszetki. Bez szału normalnie. Z płynem jest fajnie, że na drogę powrotną wleję trochę połowę porcji. Tabletki się nie da użyć połowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pjetko napisał:

 

Może to kwestia tego, co napisałem powyżej? Ja nie odczuwam żadnej różnicy w zapachu między niebieskim płynem i niebieskimi saszetkami.

My z żoną czujemy różnicę może dla tego że 1 i 2 :]  w naszym wc, jak ktoś tylko 1 to nie czuje różnicy, też bym wolał tabletki używać bo mniej pierdo...... ale jak mam słuchać żony że jej zapach nie pasuje a sam też czuje że to nie to to wolę odkręcić tą nakrętkę wlać płyn i mieć święty spokój ;). Tabletki mam ale są na powrót w razie W bo jak wyjeżdzam z pola zalewam kasetę do połowy i jedziemy a jak się zachce 1 to się nic nie stanie przez 4-5h ale jak 2 to wrzucam tabletkę i jazda:ph34r: Taka Poznańska oszczędność:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, witus napisał:


Też testowałem saszetki. Bez szału normalnie. Z płynem jest fajnie, że na drogę powrotną wleję trochę połowę porcji. Tabletki się nie da użyć połowy.

Te niebieskie thetforda? W sumie ciekawe są te różne opinie. Każdy ma inną. Ciekawe od czego to zależy, że jeden zadowolony a inny nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy to norma z tymi płynami tetforda, że się zepsuły?! To był chyba top do tej pory.

Te niebieskie thetforda? W sumie ciekawe są te różne opinie. Każdy ma inną. Ciekawe od czego to zależy, że jeden zadowolony a inny nie

Dometica miałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jacek00 napisał:

Te niebieskie thetforda? W sumie ciekawe są te różne opinie. Każdy ma inną. Ciekawe od czego to zależy, że jeden zadowolony a inny nie :D

Chyba zależne jest to w jakim regionie Pl jesteś i co regionalnego jadłeś i piłeś:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, witus napisał:

Dometica miałem.

Eee to tabletki a nie saszetki. Jak pisałem wcześniej, z relacji wielu osób wynika że Dometic to dziadostwo i nie ma podejścia do Thetforda.  Sam niedługo sobie sprawdzę i potestuję. Na chwilę obecną mam butelkę niebieskiego Thetforda, napoczętą i przeleżała całą zimę w przyczepie. Szaszetki niebieskie Thetford, które też przeleżały zimę, no i nowe tabletki Dometic. 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee to tabletki a nie saszetki. Jak pisałem wcześniej, z relacji wielu osób wynika że Dometic to dziadostwo i nie ma podejścia do Thetforda.  Sam niedługo sobie sprawdzę i potestuję. Na chwilę obecną mam butelkę niebieskiego Thetforda, napoczętą i przeleżała całą zimę w przyczepie. Szaszetki niebieskie Thetford, które też przeleżały zimę, no i nowe tabletki Dometic. 

Saszetki chyba, taki żarówiasty proszek w rozpiszalnych kondonikach. Dlatego przestałem kombinować po jednym zakupie.

 

Drogie i dziadostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na próbę zakupiłem  płyn Tornado do WC -niebieski o poj. 5L. I powiem Wam ,że jest OK. 

Wiadomo ,że przy takich upałach jakie mamy w tej chwili to trzy /cztery dni i wymiana nawet jak jest połowa zawartości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na próbę zakupiłem  płyn Tornado do WC -niebieski o poj. 5L. I powiem Wam ,że jest OK. 
Wiadomo ,że przy takich upałach jakie mamy w tej chwili to trzy /cztery dni i wymiana nawet jak jest połowa zawartości. 

Też go kupię u mnie dziewczyny co dwa dni zapełniają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, witus napisał:

Saszetki chyba, taki żarówiasty proszek w rozpiszalnych kondonikach. Dlatego przestałem kombinować po jednym zakupie.

 

Drogie i dziadostwo.

Nie nie. Dometic robi zielone i niebieskie, takie twarde kapsułki, bardziej jak kasułki do zmywarki. Thetford to takie miękkie niebieskie saszetki. NIżej wrzucam fotkę Dometica. Śmierdzą jak kostka do kibla. Thetford ma zdecydowanie przyjemniejszy zapach

IMG_20220818_204519.thumb.jpg.99e180857b6f7fef6b5598e03dc3f1c8.jpg

36 minut temu, witus napisał:


Też go kupię u mnie dziewczyny co dwa dni zapełniają.

No to i tak dobry wynik. Ja wynoszę co jakieś 1,5 dnia. Zazwyczaj kaseta styka powiedzmy na weekend od piątku wieczorem do niedzieli rano. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i tak dobry wynik. Ja wynoszę co jakieś 1,5 dnia. Zazwyczaj kaseta styka powiedzmy na weekend od piątku wieczorem do niedzieli rano. 

Te co pokazałeś miałem. Ale już nie będę kombinował. Płyny są ok jak działają. Thetford zszedł na psy to trzeba wziąć coś innego. Widzę, że jest sporo 5L baniaków w cenie 2L Thetforda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.