Skocz do zawartości

Kemping Gąski - Sarbinowo


Olga

Rekomendowane odpowiedzi

Mieliśmy okazję być w Gąskach 12 godzin po nawałnicy wyglądało to nieciekawie ale moim skromnym zdaniem w czasie takij nawałnicy chyba raczej trąby cokolwiek się ma to fruwa wiatr i jego zawirowania mają w tyłku czy stoisz wtedy tyłem bokiem czy przodem wieje z każdej strony :D

W takiej sytuacji to nawet lepiej stać na polu bez drzew.

Przetrwaliśmy taką nawałnicę w czasie drogi i pobytu na Mazurach wiatr rzucał wodą z jeziora po przyczepach całe pole było w wodzie wyssanej z jeziora przy tym burza ,grad odnosiło się wrażenie że buda się podnosi i tylko naciagi z przedsinka to trzymają :hehe:

Przyczepy stały różnie ustawione i z różnymi przedsinkami ,wiatami itp nie było osoby która by nie ucierpiała w sensie wydmuchania i zalania :D

Jeżeli jedziemy stacjonarnie czyli przyczepa stoi dłużej niż tydzień przedsionek nie wyobrażam sobie inaczej :D

Wyjazd objazdowy minimum bambetli i tylko wiatka :)

pozdrawiam :biwak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 miesiące temu...

Polecam Gąski Bursztynowy brzeg. Naprawde piękne pol dla rodzin z dziećmi. Cisza spokuj a właściciel całą noc chodzi i pilnuje terenu. Sklep na polu. Brak durnych zabawek i naciągaczy dzieci bawią się wspólnie na polu. Minusy jakie są. Może teraz zrobili odwodnienie lecz podczas deszczu wiele kampingów i namiotów zalane na 20-30 cm. Lokować się na wzniesieniach. Proszę spisywać dokładnie licznik prądu. Na dzień dobru pani spisała 3 ostatnie cyfry. A na końcu właściciel spisał wszystkie 4 i zapłaciłem 600 zł i nic bie było do dyskusji bo podpisałem pierwsze spisanie a pianienki już nie było. Okradł mnie wię radzę być czujnym. pryśnice 2 zł za 5 minut. Mimo wszystko pojadę tam z nowu warto ale będę ostrożniejszy. Na polu słychać szum morza. A rano w pidżanie można być na plaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Gąski Bursztynowy brzeg. Naprawde piękne pol dla rodzin z dziećmi. Cisza spokuj a właściciel całą noc chodzi i pilnuje terenu. Sklep na polu. Brak durnych zabawek i naciągaczy dzieci bawią się wspólnie na polu. Minusy jakie są. Może teraz zrobili odwodnienie lecz podczas deszczu wiele kampingów i namiotów zalane na 20-30 cm. Lokować się na wzniesieniach. Proszę spisywać dokładnie licznik prądu. Na dzień dobru pani spisała 3 ostatnie cyfry. A na końcu właściciel spisał wszystkie 4 i zapłaciłem 600 zł i nic bie było do dyskusji bo podpisałem pierwsze spisanie a pianienki już nie było. Okradł mnie wię radzę być czujnym. pryśnice 2 zł za 5 minut. Mimo wszystko pojadę tam z nowu warto ale będę ostrożniejszy. Na polu słychać szum morza. A rano w pidżanie można być na plaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jestem nowy na tym forum , Witam wszystkich bardzo serdecznie !!! Od sezonu 2010 jestem właścicielem przyczepy , a więc dopiero zaczynam przygody z karawaningiem . Dotychczas jezdziliśmy z rodzinką , do kumpla , który stacjonarną przyczepe ma w Sarbinowie na polu namiotowym "Pod Brzózką " . :blagac: Jako "dziewica" , pojechałem w sprawdzone miejsce . I jak zawsze , od lat się nie zawiodłem . :banan: Gospodarze pola (p.Mirela i p.Piotr )jak zwykle "w porzo" , i ogólnie pole super !!! :ok: Na miejscu można coś wciągnąć , knajpka , plac zabaw <super> dla dzieci , super sanitariaty , i wgl . taka rodzinna atmosfera . : )

 

Nie chce ryzykować i w 2011 i z chęcią się tam wybiore !

 

 

 

Pzdr . : Heniuu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:ok:Witam.Polecam Gąski pole ,,u Gienia,,tak jak napisał ktoś wcześniej.Polecam te pole.Jest zajefajna ekipa,zajefajni własciciele,pani Krysia no i oczywiście syn Łukasz.Daleko od chałasu i wrzawy.Cisz i spokuj.Do morza jakieś 50 kroków.Śpi sie słysząc szum morza.Co do sanitariatu to czysto i wystarczająco.Osobno dla kobiet i facetów.Problem z natryskami,są dwie tylko kabiny i naliczają za minuty.Powiem drogo to wychodzi,lepiej w przyczepie wziąść prysznic niż tam sie kompać.Prąd również drogi,naliczają za 1kw 2,2 zł no masakra,lecz całość robi zajefajne wrażenie.Polecam :blagac:

post-5117-061248400 1294311237_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

:)Witam.Polecam Gąski pole ,,u Gienia,,tak jak napisał ktoś wcześniej.Polecam te pole.Jest zajefajna ekipa,zajefajni własciciele,pani Krysia no i oczywiście syn Łukasz.Daleko od chałasu i wrzawy.Cisz i spokuj.Do morza jakieś 50 kroków.Śpi sie słysząc szum morza.Co do sanitariatu to czysto i wystarczająco.Osobno dla kobiet i facetów.Problem z natryskami,są dwie tylko kabiny i naliczają za minuty.Powiem drogo to wychodzi,lepiej w przyczepie wziąść prysznic niż tam sie kompać.Prąd również drogi,naliczają za 1kw 2,2 zł no masakra,lecz całość robi zajefajne wrażenie.Polecam :)

 

 

 

a jakie tam były ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Słuchajcie planuje już urlop i nie mam jeszcze miejsca wybranego szukam Pola Kempingowego gdzie spełniało by moje warunki : czyste sanitariaty , podłączenie przyczepy do prądu , i ogólne warunki jakie kampingi powinny mieć. Co ważne kwota do 60zł na dobę . Liczone będzie przyczepa , samochód , przedsionek, Żona , Córka 1,8 miesięcy, Ja , podłączenie do prądu, Teściową zostawiam bo to kiepski wynalazek hehe%281%29.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:look: szkoda że nie ma takich kampingów bo widzę że nic nie jesteście wstanie wskazać czy polecić . A możliwe ze nie jedna beczka browarka by pękła jak byśmy się gdzieś spotkali.:piwo:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:look: szkoda że nie ma takich kampingów bo widzę że nic nie jesteście wstanie wskazać czy polecić . A możliwe ze nie jedna beczka browarka by pękła jak byśmy się gdzieś spotkali.:piwo:

 

 

 

 

 

 

Przeczytaj ten wątek może coś ci się spodoba.

 

http://forum.karawaning.pl/topic/6785-prosba-o-pomoc-w-znalezieniu-campingu-najchetniej-mierzeja-wislana-podroz-2-latkiem/page__pid__178447#entry178447

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:look: szkoda że nie ma takich kampingów bo widzę że nic nie jesteście wstanie wskazać czy polecić .

 

a jakby tak samemu poszukać ? http://forum.karawaning.pl/forum/76-polska-polnocna/

to co piszesz dla mnie jest standardem i większości pół opisywanych na forum to oferuje (dawno nie trafiłem na syf w łazienkach :hmm:)

problemem może być cena, 60zł to trochę mało, mnie wychodziło ok 70zł już 2 lata temu :hmm:

dołóż 20zł i nie będzie problemu

 

możesz rzucić okiem tu http://www.wagabunda.rowy.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś będzie z kolegów w Gąskach ostatni tydzień lipca ,pierwszy tydzień sierpnia?Na 90%wybieram się na kemping Alfa,ale to jest jeszcze do uzgodnienia ,zabieram ze sobą lepszą połowę i kochaną córeczkę 11 lat. :przyczepa:

 

http://www.alfa-klif.pl/polenamiotowealfa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.