Skocz do zawartości

Kemping Gąski - Sarbinowo


Olga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W Gąskach :

2012 - U Arka polecam  :ok:

2013 - U Zosi polecam  :ok:

 U Gienia byłem zobaczyć się ze znajomymi ,trudno mi określić konkrety. :niewiem:

każde pole ma indywidualne zejście na plażę ( każde pole jest przy morzu )

ceny zbliżone ,jak jedno niżej to co innego wyżej ,sumarycznie to samo 

przede wszystkim spokój i komfort bezpieczeństwa  :ok:

Edytowane przez ptaku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kempingu "U Arka" trochę poczytałem i pooglądałem, a co z tym "U Zosi" ?

Port każdy ma swoje upodobania-czytałem tez o Gąskach i oglądałem filmiki-tu masz pogladowy o kempingach :http://www.youtube.com/watch?v=UWnv_rKYJRc

Wszystkie sa połozone jeden obok drugiego.Zalezy czy chcesz mieć blizej do centrum czy dalej -o ile to centrum mozna nazwać :)

Zależy co lubisz-u Gienia są dyskoteki,pole Arka chwalą.Też się do Gąsek prawdopodobnie  wybieram w tym roku.Musisz patrzeć na cenę pryszniców i prądu,bo przewaznie mają na żetony i licznik na prąd -ceny powyzej 2 zł za 1 kwh.Najlepiej jest chyba zajechac na miejsce i osobiscie podjąc decyzję.Jest tam tez kemping Wodnik-prysznice w cenie,a za prad stał opłata i wiesz od razu ile płacisz  i nie ma niespodzianek .Jest to istotne jak będę gotował na maszynkach elektrycznych w przedsionku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja byłem w zeszłym roku na Bursztynowym Brzegu. Kemping bardzo czysty, wygrodzone parcele, jakiś plac zabaw, sklep. Na plażę z budki w kąpielówkach...może 30m. Niestety odniosłem wrażenie,że właściciele selekcjonują sobie gości...i to dość bezpardonowo.

Na samym kempingu właściwie nie było imprez...było za to trochę słychać imprezki u Arka...do zniesienia z odległości ,ale tym co mbyi na tamtym kempingu w nadzieji na odpoczynek...współczuję.

 

Aaaa prysznice są..3szt....płatne....głównie z kolejką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Speedy:

 

"Na samym kempingu właściwie nie było imprez...było za to trochę słychać imprezki u Arka...do zniesienia z odległości ,ale tym co mbyi na tamtym kempingu w nadzieji na odpoczynek...współczuję."

 

W kwesti powyższego piszesz bzdury, na polu u Arka nie ma imprez, jest cisza i spokój. Imprezy są na polu u Gienia ale tylko w sobotni wieczór (max. do 24 g.). Na polu u Arka ledwo co już je słychać a co dopiero na Bursztynowym. Musisz mieć super słuch a może słyszałęś imprezę z własnego pola gdyż na polu Bursztynowym też potrafi być imprezka. Przez lipiec 2013 były chyba ze dwie imprezy( ale też max do 23 -24 g.).

 

Podsumowując rejon Gąsek, czyli od Bursztynowego poprzez Zosię, Arka aż do Gienia cisza i spokój, atmosfera wręcz rodzinna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to było i u Gienia, a może jednak to była impra u Arka...z mojego punktu widzenia  "za płotem". Byłem tam ( nie sam) i ...słuchałem...moje dzieci zamiast spać tez słuchały i tańczyły na ścieżkach między parcelami ( ku uciesze współlokatorów).

 Nie była to  upierdliwość dyskwalifikująca pole, ale słychać było.

 

Myślę jednak ,że następnym razem bądź na Bursztynowym, zanim określisz moją wypowiedź jako głupoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to było i u Gienia, a może jednak to była impra u Arka...z mojego punktu widzenia  "za płotem". Byłem tam ( nie sam) i ...słuchałem...moje dzieci zamiast spać tez słuchały i tańczyły na ścieżkach między parcelami ( ku uciesze współlokatorów).

 Nie była to  upierdliwość dyskwalifikująca pole, ale słychać było.

 

Myślę jednak ,że następnym razem bądź na Bursztynowym, zanim określisz moją wypowiedź jako głupoty

Kolego nie mam zamiaru wchodzić w jakąś polemikę z Tobą, jestem w Gąskach na polu Arek od 2011 roku przez 5-7 tygodni w sezonie i z pełną odpowiedzialnością mogę Ci powiedzieć gdzie są imprezy i do której trwaja. A za płotem Bursztynowego jest Zośka... Zorientuj się najpierw na którym polu jest impreza a potem pisz.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram wypowiedź Roadwariora.

U Arka głośne wieczorne/nocne impry nie wchodzą w rachubę. Po 22:00 na polu cisza jak makiem zasiał. Każdy to wie, bo właściciel Pan Ryszard - były wojskowy - regulaminu ciszy nocnej przestrzega.

 

W ub. roku U Arka występował tylko jeden raz artysta śpiewak operowy, ale zaczął o 17:00 i zakończyło o 18:00 oraz raz byli rosyjscy cyrkowcy (występ tez godzinny przed kolacją).

U Zosi natomiast zdarzaja się głośne imprezy, gdyż na jej polu jest restauracja i wynajmuje ona salę na wesela, przyjęcia i potrafią goście o północy strzelać race.

Podobnie U Gienia, są organizowane w sobotę dyskoteki. Wiadomo leci do północy umpa, umpa. Chociaż po 22:00 przyciszają nutki.

Edytowane przez powolniak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku restauracja u Zosi była nie czynna ,więc automatycznie był spokój  :ok:

Potwierdzam .

 

Podczas naszego pobytu nie było też żadnych imprez prywatnych , które mogłyby przerwać cieszenie się ciszą .

 

PS - Co do tej restauracji . To właściciele zorientowali się , że to niewypał .

Ludzie z zewnątrz chodzili po alejkach a czym to pachnie to każdy z nas wie .

Zeszły rok to pełny komfort pod tym względem .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.