Skocz do zawartości

Kemping Gąski - Sarbinowo


Olga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 630
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam....od lat jestem na ,,Bursztynowym Brzegu".....z tego co pamiętam przeżyłem tam dwie porządne ulewy , ale to co widzę na fotkach .....trochę przeraża....

W tym roku zjechałem już 10.07.......ale wybieram się jeszcze w sierpniu...:ok:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Czy możecie polecić jakiś kemping w tamtych okolicach?

 

Szukam czegoś blisko morza, z drzewami na terenie. Sanitariaty nie są ważne, tylko zlewnia i napełnianie wody, no i oczywiście prąd :ok:

 

Jestem na polu Bursztynowy Brzeg w zasadzie od początku sezonu,

pole na tle tego co jest w okolicy jest godne, ale ..... o tym za chwile. Jesli cos moge doradzić to Nowe Pole Wodnik: http://wodnik.wczasy.pl/ - full wypas.

 

O Bursztynowym Brzegu mogę powiedzieć to dobre, że: jest piekna plaża i sklep spożywczy na terenie obiektu, plus za ochronę. Poza tym bardzo słabo, zachowania właściciela/i pozostawiają bardzo wiele do życzenia. Ceny nie są wcale takie małe, prysznice (cztery na pole) są klitkami bez okien, woda za 2 zł (płatna) w prysznicu leci słabo przez 3 minuty, i jej temperatura pozostawia wiele do życzenia. Ceny za dobę: auto+przyczepa 22 zł, osoba dorosła 11 zł, dziecko 8 zł, prąd 2,5 PLN/kWh (masakra - lodówka w przyczepie przy dłuższym pobycie zabija finansowo), aha wizyta gości na polu kosztuje 10 zł (tego w cenniku nie ma). Toalety są w maire czyste Panie Sprzątaczki regularnie czyszczą wszystko i sprzątają, zlewnia jest jedna na polu przy wieździe więc jak staniesz daleko dymasz z kasetą przez całe pole. Napełnianie wody także w jednym miejscu obok zlewni. Na terenie kampingu drzewa są tylko na obrzeżach, środek patelania. Cud, że wichura z zeszłego tygodnia łamiąc drzewa pod płotem nikogo nie uszkodziła.

 

Gdybyś coś więcej potrzebowała pisz. Pozdrawiam Look

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli cos moge doradzić to Nowe Pole Wodnik: http://wodnik.wczasy.pl/ - full wypas

 

tyle tylko, że tam nie ma miejsca na przyczepki.... ten obiekt jest przygotowany na wynajem pokoi a nie dzierżawę terenu pod przyczepkę.... tak to wygląda oglądając obiekt z " za płota" :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli cos moge doradzić to Nowe Pole Wodnik: http://wodnik.wczasy.pl/ - full wypas

 

tyle tylko, że tam nie ma miejsca na przyczepki.... ten obiekt jest przygotowany na wynajem pokoi a nie dzierżawę terenu pod przyczepkę.... tak to wygląda oglądając obiekt z " za płota" :ok:

 

Nic bardziej mylnego, stoi tam około 5 przyczep + kampery, woda na terenie pola oraz ekologiczne zlewnie szamba, piękne darmowe prysznice. Pole jest 500 m w lewo od latarniii polecam. Tel do managerki 608 823 225

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , Panie to kto będzie na Bursztynowym w tym okresie. Ja będę na miejscu 27.07.2010.

W nocy 26 wyjazd z Ostrowa Wlkp. ZAPRASZAM. Mój zestaw to Peugeot 806 + Hobby 560 UFE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , Panie to kto będzie na Bursztynowym w tym okresie. Ja będę na miejscu 27.07.2010.

W nocy 26 wyjazd z Ostrowa Wlkp. ZAPRASZAM. Mój zestaw to Peugeot 806 + Hobby 560 UFE

 

My będziemy od 23.07 (czerwony Fiat Ducato i stara ale jara przyczepka) :ok: Mamy nadzieje że będziemy mieli trochę więcej szczęścia niż te osoby co przetrwały te burzę. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza sobota tj. 24 lipca, mała powtórka z rozrywki. Cały dzień lało i wiał potężny porywisty wiatr. Nie wiem co on wyrządził innym - bo jeszcze się nie wygrzebałem z przyczepy, w każdym bądź razie poszarpał mi NERWY. Musiałem zdemontować antenę od satelitki bo bałem się że zegnie rurę jak 17 lipca, no i zaczęło targać przyczepą (bo rura przymocowana do dyszla). Mimo sztormowego pasa, przedsionek aż podskakiwał i poszarpywał przyczepka. A w nocy wiało tak potężnie od północy, że musiałem trochę podtrzymywać rurkę środkową przedsionka (napierała na niego ściana przedsionka). W zwiazku z tymi wydarzeniami mam trochę refleksji i przemyśleń, które opiszę po powrocie do domku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku z tymi wydarzeniami mam trochę refleksji i przemyśleń

 

czekam na nie, na pewno będą pomocne w takich przykrych i nie miłych zdarzeniach i sytuacjach :ok:

 

tym bardziej, że wiem jak długo i bardzo dokładnie ustawiałeś swój sprzęt i go zabezpieczałeś, jak pamiętam zajęło to Tobie kilka dobrych godzin, a tym czasem nie obeszło się bez nerw i dodatkowych działań mających za cel zminimalizowanie uszkodzeń i strat :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, my właśnie rano wróciliśmy z Bursztynowego,

przeżyliśmy wichurę na dzień dobry - ledwo się rozpakowaliśmy, a tu taki powitanie

Najważniejsze że obyło się bez strat ;(

(całą burzę ganiałem i wbijałem śledzie ;(, wiec nawet nie wiem co się działo, widziałem tylko sąsiadów trzymających namioty)

 

Co do wrażeń z samego pobytu, opisze później, bo ... mam mieszane odczucia ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.