Skocz do zawartości

Revolut ... jak nie tracić na wymianie walut.


witus

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, kaiman napisał:

Poza tym Revolut ma ograniczenie wybierania kasy z bankomatu do 800zł/m-c.

Nie tyle ma ograniczenie co do 800 zł/mc masz wypłaty za darmo. Potem doliczają prowizję, z którą i tak jest taniej niż przy wypłacie "złotówkowej" :D 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@jacek00 w Revolucie najbardziej wkurza limit dzienny doładowania przez karty ... Można to obejść przelewem ale jak potrzebujesz kasy na gwałt to ciężko. Raz o mało nie utknąłem chyba w Belgii. Stacja odrzucała wszystkie karty Mastercard oprócz Revoluta ale na Revolucie wykorzystany limit, nawet 10€ nie dało się doładować. A w samochodzie głęboka rezerwa. Całe szczęście miałem skitraną zapasową karte kredytową od rodzicielki :P poszło bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, do0h napisał:

@jacek00 w Revolucie najbardziej wkurza limit dzienny doładowania przez karty ... Można to obejść przelewem ale jak potrzebujesz kasy na gwałt to ciężko. Raz o mało nie utknąłem chyba w Belgii. Stacja odrzucała wszystkie karty Mastercard oprócz Revoluta ale na Revolucie wykorzystany limit, nawet 10€ nie dało się doładować. A w samochodzie głęboka rezerwa. Całe szczęście miałem skitraną zapasową karte kredytową od rodzicielki :P poszło bez problemu.

To są jakieś ograniczenia dla nowych użytkowników i kart itp. Każdy ten limit podobno ma inny, ja mam obecnie limit chyba 20k miesięcznie. No ale zawsze rozwiązaniem jest drugie konto ;) U mnie Revoluta mam ja i żona. W ten sposób darmowe wypłaty z bankomatów mamy razy dwa i limity też razy dwa ;) 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jacek00 teraz już wiem i żonka założyła nowe konto. Problem w tym że po 31 dniach używania Revoluta o wydaniu chyba z 5000€ limit pozostaje "ujowo" niski. I np jednorazowe doładowanie mam max 300€ i powyżej wyskakuje że zostanie przekroczony limit w 24h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, do0h napisał:

@jacek00 teraz już wiem i żonka założyła nowe konto. Problem w tym że po 31 dniach używania Revoluta o wydaniu chyba z 5000€ limit pozostaje "ujowo" niski. I np jednorazowe doładowanie mam max 300€ i powyżej wyskakuje że zostanie przekroczony limit w 24h.

W jaki sposób doładowywujesz? Kiedyś miałem taki limit przy doładowywaniach przez GooglePay. Obecnie mam podłączone karty i miesiąc w miesiąc doładowywuje na znacznie większe kwoty, jednorazowo 400-500 eu i przechodzi bez problemu.

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=19021]jacek00[/mention] teraz już wiem i żonka założyła nowe konto. Problem w tym że po 31 dniach używania Revoluta o wydaniu chyba z 5000€ limit pozostaje "ujowo" niski. I np jednorazowe doładowanie mam max 300€ i powyżej wyskakuje że zostanie przekroczony limit w 24h.


Powiększą Ci ten limit, ale zobacz też czy to nie limity kart/systemów którymi zasilasz.

Jeszcze zostaje telefon do przyjaciela :) Ty mu blikiem na konto złotówki on ci zwrot na revoluta, cała operacja w 30s.

Zerknąłem przed chwilą w Revolucie ilu znajomych ma usługę ... przyrasta ich błyskawicznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=19021]jacek00[/mention] właśnie przez Google Play ;o myślisz że to winowajca ? Na urlopie będę dopiero w PL w lipcu i wtedy będę mógł wypróbować ... kuffa że sam na to nie wpadłem...
Dokładnie. U mnie ten w GP jest limit. Jak zasilisz konto bezpośrednio z karty dodanej to nie powinno być problemu.


200E bez prowizji miesięcznie.
Przy wersji bezpłatnej. W wersji premium jest to już 400eu, a w wersji metal 600eu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę dokładnie to sprawdzić, ale zdaje się, że tu widać przewagę karty multi-kulti nad Revolutem, że można sobie samodzielnie ustalać limity - nie wiem tylko czy w pełnym zakresie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.