Skocz do zawartości

Holownik dylemat: Ford, Citroen, Renault ??? a może inny ???


Igor

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro wozidło nazistów tak przypadło Ci do gustu, to może dołóż trochę grosza i przemyśl Touarega za 129 tys. zł http://www.autoweber.pl/samochody_uzywane_roz/238/

 

znasz sprzedającego lub samochód ? Osobiście wcale bym się nie obraził na taki zakup tylko na samą myśl wydania więcej niż 20.000zł na samochód używany, którego historii nigdy nie sprawdzę w 100%... i patrząc na nasz rynek... wchodząc na portale aukcyjne zaznaczam guzik  POJAZD NOWY.

 

co innego takie auto od osoby znajomej, polecony i pewny - bez sprawdzania w serwisie i gotowy do zakupu jak od brata. Taki bym kupił*. 

 

*pod warunkiem możliwości zawarcia leasingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 619
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Skoro wozidło nazistów tak przypadło Ci do gustu, to może dołóż trochę grosza i przemyśl Touarega za 129 tys. zł http://www.autoweber.pl/samochody_uzywane_roz/238/

Po pierwsze kierownica nie po tej stronie po drugie auto nic poza bazowym wyposażeniem nie ma niestety.

 

Ten który chciałem kupić miał absolutnie każda opcję np keyless, duży panoramiczny dach, 4strefowa Klima., webasto i oryginały hak.

2013r przejechanie 88.000km pierwszy właściciel itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze kierownica nie po tej stronie po drugie auto nic poza bazowym wyposażeniem nie ma niestety.

 

Ten który chciałem kupić miał absolutnie każda opcję np keyless, duży panoramiczny dach, 4strefowa Klima., webasto i oryginały hak.

2013r przejechanie 88.000km pierwszy właściciel itd

Nie wiem jaki opis auta przeczytałeś, ale tam wyraźnie pisze, m.in. że: to auto jest z polskiego salonu, serwisowane w ASO, z ponadstandardowym wyposażeniem, ze szklanym dachem, z firmowym chowanym hakiem. Jest sprzedawane przez salon dilera Volkswagena (to, że ma rejestrację Ełku, to nic nie znaczy, wszak lising ludzie biorą w różnych bankach i miejscach.

 

Jeśli tak oglądasz auta, jak czytasz ogłoszenia, to  :no:  :hmm:

Edytowane przez powolniak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego o autach grupy VAG możemy dyskutować do rana ale niechcialbym Cię zawstydzic.

 

Nie do końca widzę tam ponadprzeciętne wyposażenie, rzekłbym że gdyby nie fakt że jest pneumatyka i hak to jest to klasycznie goła seria na kołach 17" z listwami z czarnego tworzywa.

 

Niemniej jednak rozglądam się cały czas za czymś interesującym. A że nie mam absolutnie żadnego ciśnienia to przyjmuje sytuacja z głębokim spokojem.

 

Pzdr

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A że nie mam absolutnie żadnego ciśnienia

No chyba że tak, bo już chciałem Cie przekonywać do tego porysowanego :)

 

Ale z autami tego typu jest generalnie problem, teraz kolega sprzedał audi a8, 2011 albo 2012 r, nie pamiętam. Byłem przekonany że będzie sprzedawał bardzo długo, fakt że bardzo bogaty wyposażony, jeżeli nie pełne, ale bardzo dużo za niego chciał. A jeszcze silnik 4,2tdi. Wisiał dosłownie 3 dni.

 

Gość co kupił to mówi że na rynku takich aut z rąk prywatnych z normalnym przebiegiem praktycznie nie ma. Same od handlarzy bez historii albo historia 500kkm. Także jak Ci sie nie pali to szukaj, łatwo nie będzie ale powodzenia :ok:

 

P.s. Jak już się dogadali, to zanim leasing przerzucili to już go nie ruszał. W poprzednim co sprzedawał, volvo s80 taka syma sytuacja jak z tym twarogiem. Wszystko dogadane, gość wrócił a kumpel zachaczył o słupek i dziura w zderzaku :) skończyło się na ,,korekcie,, ceny i każdy zadowolony. Ale licho nie śpi :)

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj w Anglii jest bardzo podobny rynek. Bardzo ciężko o fajne wyposażenie. Większość aut ludzie trzymają 3-4 lata, więc kupują bazowe wersje na coś ala wynajem dluterminowy i tak co 4 lata biorą nowy model. Jeśli się wie czego chce to łatwo niestety nie ma.

Dla przykładu chociażby xenony. Ciężko jest kupić auto z xenonami jeśli nie jest to standardowe wyposażenie itd itp.

 

Jak to mówią taki mamy klimat. Co do porysowanego: rozmawiałem że znajomym lakiernikiem, złożyłem sprzedającemu ofertę która wg mnie nie zaakceptuje. Zobaczymy, ale tak jak pisałem cisnienia brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.