Skocz do zawartości

Holownik dylemat: Ford, Citroen, Renault ??? a może inny ???


Igor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 619
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Te półautomaty były w pierwszej gen, z tego co napisał celuje w nowego albo prawie nowego, a w nich jest najbardziej klasyczny pełny automat. Swoją drogą do tej pory pluję sobie w brodę że wziąłem mamual. Ale trudno.

 

A swoją drogą fajny rozrzut, od c4 do a8 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i koleżanki, zróbmy burze mózgów.

Luty marzec będę musial zmienic auto. Moja astra spisuje się wyjątkowo dzielnie ale jej czas pwoli nadchodzi....

 

Czytając forum i patrząc na ulicy większość osób do holowania używa smaxa, c4 grand, kia sportage i wszelkiej maści landroverow, q7, x5 itd.

 

Nie jestem fanem wysokich aut, źle się w nich po prostu czuje. Jedynym autem tej grupy które mi się podoba stylistycznie to S-Max i C4 GP. I tutaj pojawia się dylemat.....

 

Citroen odpada że względu na skrzynie,

 

W Anglii smaxy są naprawdę drogie . 2016r 180km automat w wersji Titanium to minimum 19500 - 20000 funtów... a to jest jednak w dalszym ciągu ford..

 

Dokładając 2000-3000 można kupić A8 z 2015 roku z przebiegiem do 30k mil. Pomijając wszelkie gadżety audi ma stały napęd na 4 łapy.

 

Czy ktoś z Was ma doświadczenie z A8 i jazdy z przyczepą?

 

Koszty eksploatacji itd pominmy

Czyli są tańsze niż w Polsce. Bo u nas fajny smax to bliżej 200.000zl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to jest zupełnie bez znaczenia jeśli tutaj się jest na stałe. Fakt faktem że funt jest bardzo tani

 

Wracając do ceny Smaxa vs A8 2017r od dilera 5000mil przebiegu

 

Dołączona grafika

Ja ciągam Passatem sedan benzyna, budę mam dmc 1500 i jestem bardziej niż zadowolony. Będąc w Croma oglądałem Holowniki Niemców, Holendrów, etc. I były i Passaty i BMW 5 i Audi 6 i citroen C5 etc pełen przekrój, nawet był golf 7 gen z Danii, jak nie chcesz SUV a sedana to bierz sedana.

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200k za smaxa ? Piszesz poważnie? Tutaj za 35000 funtów brutto wyjeżdżasz vignale z salonu...

Fajnie. Gdyby nie kierownica po złej stronie to pakowałbym się na zakupy. U nas vignale 2.0tdci biturbo i 4x4 może i z 215.000 kosztować. Nie pamiętam dokładnie bo drugiego smaxa z nudów bym nie kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A8 z którym miałem do czynienia, tylko że nie holowałem nim cepy, ale po samych parametrach problemu nie będzie. Duża masa, dmc auta 2660, bardzo mocny silnik 350KM, napęd na 4 buty. Trudno o lepszy holownik, chyba że jakieś disco albo MB GL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.