Skocz do zawartości

Szczecin i okolice weekend najbliższy i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, najlepsza prognoza jest na meteo.pl, tyle, że nie na dwa tygodnie...

 

Daniel, dziewczyny zabierasz, zapodaj info, bo ja zabieram.   Reszta Panów podejrzewam, że jak zwykle solo... 

 

Gdzieś mi wcięło sygnalizatory wędkarskie i centralkę bezprzewodową... przeszukałem budę, chałupę, pokrowce, skrzynki, tajemne schowki i niecne zapadki... i jak kamień w wodę. Nie ma ich u któregoś w bakiście? Może się przypadkiem zawieruszyły hehe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk musisz wprowadzić się w stan nirwany to znajdziesz ................. z tego co pamiętam to schowałeś jak byłeś w nirwanie :-)

u mnie raczej nie ma ale poszukamy na miejscu.

Jak chyba jadę sam (z dziećmi) bo diabeł zaniemógł i raczej do przyszłego weekendu się nie wyliże.

Biorę antenę SAT bo LTE z komórek  może być na wyspie za słabe na oglądanie :-)


Rozstrzygnąłeś temat drewna na ognisko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na najbliższym spotkaniu chętnie zaprezentuję - jak powinien wyglądać porządek w bakiście :-)

Jak skończyłem ogrzewanie, to porobiłem w bakiście wieszaki:

- na zmiotkę,

- na lusterka,

- na klucz do butli.

Dodatkowo zamocowałem nowy uchwyt do butli :-)

Do sezonu trzeba się Panowie przygotować !!!!!

Coś nowego wnosić, a nie gubić !!!!

Pomimo głębokiego nurkowania nie odnalazłem cudzych sygnalizatorów.

 

W Kołczewie przecież ich Patryk nie wyciągał - to chyba zguba jeszcze z zeszłego roku jest.

A co do stanu nirwany - proponuję wprowadzić się zbiorowo - to razem poszukamy. Pamiętam - kiedyś na pewnym wyjeździe to Maciek w tym stanie - w środku lasu taczkę znalazł i drewna nawiózł.

Pomożecie ????  Pomożemy !!!! :-)

 

Ja swoich towarzyszy nie zabieram. Martyna będzie miała zabieg na nogę - i będzie od wtorku uziemiona na tydzień w łóżku - więc nawet jak bym chciał, to możliwości nie mam.

Z resztą zgodnie z założeniem - do majówki sam się przemieszczam.

 

Oddałem też telewizor do naprawy - już 2,5 tyg. się nie odzywają - chyba będzie trzeba się za nowym obejrzeć niestety :-( .

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w Kołczewie ich nie było... szukałem...

 

A odnośnie bakist, to w związku z wykonanymi przez Tomka pracami w bakiście, proponuję odstąpić od jej komisyjnego przeglądu, bo jak moja luba niechcący zobaczy, to znowu będzie opr... Podsumowując, nie było tematu sygnalizatorów hehe

 

Zadzwonię i dopytam o to drewno, bo się nie odzywają...


A Maciek tą taczkę to wozi teraz w przyczepie, bo lubi zebrać i spalić wszystko wokół :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Maciek będzie miał urodziny (trzydzieste ;-) ) - to zrobimy ściepę i mu kupimy.

Wiem, że zawsze o takiej marzył :-)

Idealnie - pod łóżko się mieści.

Zawsze też kolegę w stanie "nirwany" będzie można podwieźć do przyczepy :-)

 

12252292_1.jpg

 

taczka-ogrodowa-skladana-wroclaw-2854967

Edytowane przez TomekKnaus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie róbcie se jaj u mnie pod łóżko już nic nie wejdzie jest tyle gratów .... muszę "kiedyś" to sprzątnąć :-)

chodź pojazd idealny żeby browar zawieźć do jeziora do chłodzenia i przywieźć znowu do ogniska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach szeroko pojętego BHP, proponuję koledze drwalowi dołożyć do urodzinowej taczki, nówkę funkiel przenośną, nożną łuparkę do drewna. Coby w stanie "nirwany" nasz "drwal" siekiery przypadkiem nie wyciągnął i nogi sobie nie porąbał...   :skromny:  

 

post-1522-0-91767200-1459430199_thumb.jpg

 

post-1522-0-04395200-1459430210_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę z dziewczynami, ale tylko pod warunkiem, że ktoś jeszcze weźmie. Jak ty Patryk zabierasz swoje to moje też pojadą.

Jest tylko jedno małe ale. Dowiedziałem się wczoraj, że ktoś planuje wysłać mnie na ćwiczenie zamiast w poniedziałek 11-tego to w piątek 8-ego.

Sprawa jest rozwojowa, i będę ten temat ogarniał w przyszłym tygodniu. Póki co, cały czas jestem na liście wyjazdowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dziewczyny jadą, chłopcy a raczej młodzież ( kurcze, mają już 15 i 17 lat, jak ten czas zleciał...) zapewne nie będą chcieli ze "starymi" jechać.

 

A tymczasem lecę do budy,powalczyć z podłogówką...


Daniel, a na długo ten wyjazd na ćwiczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłogówka:

 

Przyszedł czas i na Mistrza Kempingowej Prowizorki...

 

Zabrałem się nieśmiało do pracy, delikatnie i powolutku, żeby nie zepsuć przyczepy hehe...

 

post-1522-0-52877200-1459699234_thumb.jpg

 

 

Zaraz przyszła szefowa nr 2 i niestety, trzeba było przyspieszyć i trzymać się Jej wytycznych :-)

 

post-1522-0-97986000-1459699246_thumb.jpg

 

 

Trzeba przyznać, że wiedziała o co kaman...

 

post-1522-0-69234800-1459699278_thumb.jpg

 

 

Izolację, przypilnowała do końca:

 

post-1522-0-86859000-1459699334_thumb.jpg

 

post-1522-0-35495700-1459699410_thumb.jpg

 

 

Przymiarka folii grzewczej:

 

post-1522-0-17136900-1459699429_thumb.jpg

 

 

Folia zabudowana, przyklejona, i podłączona:

 

post-1522-0-14484000-1459699472_thumb.jpg

 

 

Podłączenie wyprowadzone pod łóżka i tam ładnie przyklejone do ścianek

 

post-1522-0-85413600-1459699480_thumb.jpg

 

 

Montaż wykładziny

 

post-1522-0-93582300-1459699499_thumb.jpg

 

post-1522-0-66810800-1459699525_thumb.jpg

 

Mata grzeje, jest ciepło, wykładzina leży, trzeba teraz wycieraczki do butów kupić, ze ścinów dywaniki zrobić pomocnicze, papcie zakupić... Tomkowi sandały sprezentować...

 

Pięknie jest. Ciepło jest. Szefowe nr 1 i nr 2 zadowolone :-)

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.