Skocz do zawartości

Szczecin i okolice weekend najbliższy i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Jeżeli pogoda dopisze w weekend 10.06 - 12.06 chcę pojechać na wcześniej proponowany http://ptasidwor.eu/ - ok 45 km. od Szczecina: rybki, łódeczka, ognisko, ewentualnie Laguna (jak maluchy namówią) - a jak czas pozwoli może się uda zobaczyć Krzywy Las.

Dajcie znać czy ktoś ewentualnie reflektuje.

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temperatury na przyszły tydzień zapowiadają się przyzwoicie - od 21 do 25 stopni.

Zobaczymy tylko co z deszczem - bo póki co codziennie popadać musi.

Zamontowałem wczoraj telewizorek - i nawet działa (w Dziwnówku zacząłem ryć w kablach - bo nic nie działało - a nie działało bo tam sygnału brak :-) - sam sobie roboty narobiłem) - a telewizja działać musi - co by okiem rzucić na meczyki - od 10 czerwca zaczyna się nam Euro - pierwszy mecz Francja - Rumunia godz. 21.

Wyjątkowym kibicem nie jestem - ale spojrzeć można :-)

 

TOM

Edytowane przez TomekKnaus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzebież też mi chodzi już po głowie - na dłużej, stacjonarnie - wygodnie jest :-)

Pomyśle intensywnie nad tematem czyt. naradzę się z maluchami :-)

Stanie na Trampie - fajna sprawa, lecz za samo postawienie strasznie zdzierają - więc jak dla mnie pod względem ekonomicznym odpada - taniej wyjdzie na każdy weekend na domki pójść - gdzie tu sens ???

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o Trzebiez to na dłuższy postój jest to raczej nierealne , kierowniczka wprowadziła zakaz postoju na dłuzszy czas na tych dwóch polach , one są przeznaczone dla przyjezdnych na krótki postój i to nie zawsze bo sa zarezerwowane na imprezy  http://screenshooter.net/100410098/fwmkglo  

a na tym malym polu to tylko mozna postawic pietrowo jesli komus to sie uda jest tam taki tlok .Tak to wyglada a najlepiej sie upewnic.

Edytowane przez Bodzio56 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend 11-12 na boisku (orlik przy polu) w Trzebieży jest turniej piłkarski hurtowni elektrycznych ponad 100 osób będą japę drzeć, całą sobotę. Wiem bo poprzednie turnieje wspólnie organizowałem - odradzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Trzebieży chcą mieć 2 pola czyste (z 3) - na imprezy - nie chce im się walczyć z przestawianiem przyczep.

Zostaje się wcisnąć na pole z przyczepami stacjonarnymi - o ile będzie miejsce - i o ile będzie gdzie się podpiąć do prądu.

Z resztą - tam od zawsze tak było - że o klienta walczyć nie trzeba - jest to pole "państwowe" - więc zarabiać nie musi - więc po co mają się starać !!!

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzebież też mi chodzi już po głowie - na dłużej, stacjonarnie - wygodnie jest :-)

Pomyśle intensywnie nad tematem czyt. naradzę się z maluchami :-)

Stanie na Trampie - fajna sprawa, lecz za samo postawienie strasznie zdzierają - więc jak dla mnie pod względem ekonomicznym odpada - taniej wyjdzie na każdy weekend na domki pójść - gdzie tu sens ???

TOM

 w domku nie mam klimy, ekspresu do kawy,  kostkarki do lodu, satelity itd. no i jak jest naprawdę fajna pogoda to domku nie znajdziesz blisko piasku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sz. P. w zależności od nastroju - planuję jechać na przyszły weekend 17-19.06:

- morze http://keja.info.pl/

- jezioro http://ptasidwor.eu/

- zalew OSIR Trzebież.

W sumie to będzie jedyny wolny weekend w tym miesiącu - więc wyjechać muszę (organizm się domaga relaksu) !!!!

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.