Skocz do zawartości

Szczecin i okolice weekend najbliższy i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

Sz. P. w zależności od nastroju - planuję jechać na przyszły weekend 17-19.06:

- morze http://keja.info.pl/

 

Tomku jak będziesz po wizycie na Kempingu Keja to zdaj proszę relację.

Jak tam byłem to nie wyglądał tak jak w galerii na stronie. My do Pustkowa jeździmy na Pole Przy Morzu ale może to się zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć Koledzy :-) Ja po prośbie :] Tak sobie podczytuję...Jak ktoś z Was wybierze się do Ptasiego Dworu czy możecie zrobić parę fotek i coś naskrobać odnośnie klimatu. Tak sobie dumam jak tu by ogarnąć wakacje... Od jakiegoś czasu staram się tam podjechać zobaczyć jak to wygląda, ale słabo mi idzie :oslabiony:  Może się uda. Ale może już byliście i wiecie jakie tam zwyczaje panują?W  sensie spokojności :hmm:

Z tego co kojarzę Steklno ma płaskie dno dosyć długo- ale to chyba na plaży publicznej- albo coś mylę , bo byłam tam z lat temu mniej więcej milion :] 

 Z góry dziękować :-)

 

Ps. A czy zdradzicie tajemnicę , gdzie Wy tam w tych Jezierzycach stacjonujecie ? :] Tam jakieś pole jest z wodą? :look: 

 

Ps 2 Maciej czy byłeś może w Tropicalu po otwarciu strefy zewnętrznej? Ja ostatnio patrzyłam na rezerwacje, ale kwota za pobyt z przyczepką wzrosła przerażająco ...

 

Pozdrófki :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na powyższe posty:

- w Steklnie, oraz w Pustkowiu w Keji - jeszcze nie byłem (Przy Morzu jest mi znane) - więc jak się wybiorę fotorelację oczywiście zdam,

- Jezierzyce:

- http://przystancysterska.pl/,

- http://www.jezierzyce.tnb.pl/news.php,

- Maćka po rozbudowie na Tropikach nie było (tu odpowiedziałem za Maćka :-) ).

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co niektórych informowałem mmesem, ale tu też się pochwalę, odpaliłem w końcu basen ( warto było choćby dlatego, że wyciągnąłem synków sprzed kompów ) i wkopałem trampolinę, skóra mi schodzi z pleców :-)

 

Odnośnie wypadu to przyszły weekend chyba będzie pracujący... ale pożyjemy zobaczymy...

 

 

 

post-1522-0-20167300-1465542990_thumb.jpg

 

 

post-1522-0-28500900-1465543024_thumb.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basenik fajna rzecz :-) A pompiszcze Ci daje radę? My przy 10m3 poddaliśmy się, bo wodę mamy głębinową i strasznie zażelazioną :no: Zrezygnowaliśmy z tej małej i zakupił mój mężu ulubiony piaskową- działa jak ta lala nawet jak wracamy po dwóch tygodniach i mamy zielone bagienko :] 

 

A trampa :look: w szoku jestem - Podmurówkę zrobiłeś  do obrysu czarnego? czy tylko obręcz Ci leży? Bo chyba nie kopałeś na całe nogi? Wygląda rewelacja . Napisz jak Ci sie będzie sprawdzać bez siatki. Ja jak patrze co moje dzieci robią na trampie , a z nimi pół ulicy to chyba bym się nie odważyła, ale zazdraszczam Ci braku klamota. Bararararaawoo!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk - jakbyś "przyszlifował" u góry (ten bliżej trampoliny) każdy polbruk - to by nie było różnicy w szczelinach między góra a dołem (pomiędzy polbruczkami) - poszedłeś na łatwiznę III :foch:  - nie żebym się czepiał, ale lubię dobrze wykonaną robotę :ee:

Poprawisz ????

 

TOM :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczułem się wywołany przez Patrysia do tablicy .............

w miarę ogarnięty basen to tak wygląda :

post-1320-0-67793100-1465892646_thumb.jpg

trampolina wkopana tylko do poziomowania

post-1320-0-14007100-1465892719_thumb.jpg

no i boisko .... wprawdzie trawa nie na 2 centy ale poczekamy może będzie trawa :-)

post-1320-0-76709200-1465892793_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy hamowaniu stuka, puka,wali jak kto woli. Przy najeździe przyczepy na hak powinien amortyzować ale on słabo amortyzuje.

I trzeba wymienić a przy tej okazji wyregulować hamulce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.