Skocz do zawartości

Szczecin i okolice weekend najbliższy i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, najwyżej po Komendzie, jak będzie nam się jeszcze chciało pofikać ( Mi i Aśce ) to pójdziemy sobie np do Rockera albo gdzieś nieopodal... pewnie coś się znajdzie... spontanicznie...

 

Za noclegiem przemawia Victoria, bo blisko do niej ze Starej Komendy - jak cóś to koledzy zaniosą... albo Novotel. Ale Victoria pewnie przytulniejsza...

 

 

Jakby co to z knajpy do hotelu na czworakach dojdę... heheheh

 

post-1522-0-45390700-1456836793_thumb.jpg

 

 

edit. pisaliśmy jednocześnie posty. Za bilety rozliczymy się (Ci co jeszcze do rozliczenia) w Starej Komendzie... będę miał kasiorę na balety i taxówki ;-)

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zamówiłem w końcu Victorię, no i z płaczem odebrałem auto z serwisu...

 

 

Nawiązując i planując następne ognisko, to zapewne w marcu się nie uda, bo za tydzień lecimy do teatru i do knajpy, a na koniec marca już święta...

 

Ale kwiecień trza by coś pomyśleć.

 

 

Na dziko proponowałem kiedyś jezioro Imno w okolicach Golczewa, podlega pod nadleśnictwo Rokita jako miejsce biwakowe :biwak: .

 

Robiłem tam rekonesans w 2012, no ale ostatecznie z budami tam jakoś nie dojechaliśmy ( proponowałem małżonce upojny weekend tylko we dwoje na agregacie. Ale Aśka obawiała się, że jak o nasze ognisko zachaczą lokalesy i zaczną mi płoszyć ryby, to mnie nie powstrzyma i naszczelam im po pyskach :boks:  :hehe:  ). Zbadam miejscówkę jeszcze raz i odpytam leśników czy możemy...

 

...sprawdzę również miejsce biwakowe nad jeziorem Lechickim przy Maciejewie ( nad tym jeziorem się kiedyś z Maćkiem utopiliśmy )... i Czermnicę ( kiedyś bardzo fajna miejscówka biwakowa )

 

 

Jeziorko Imno

 

post-1522-0-49209400-1457282767_thumb.jpg

 

Foto z 2012

 

post-1522-0-36231400-1457282884_thumb.jpg

 

post-1522-0-20712200-1457282967_thumb.jpg

 

post-1522-0-12088500-1457283016_thumb.jpg

 

post-1522-0-09005500-1457283046_thumb.jpg

 

post-1522-0-48499900-1457283114_thumb.jpg

 

post-1522-0-13176400-1457283171_thumb.jpg

 

Dojazd ostatnie kilkaset metrów, kilometrów po  płytach i po leśnej

 

post-1522-0-04378700-1457283231_thumb.jpg

 

post-1522-0-23764800-1457283304_thumb.jpg

 

 

Jezioro Lechickie:

 

Jest tam miejsce biwakowe pod nadzorem nadleśnictwa Nowogard, sprawdzę je...

 

Żeśmy z Maćkiem w 2010 się tam potopili, ale z innej strony jeziora... również sprawdzę tą miejscówkę

 

post-1522-0-58521200-1457283729_thumb.jpg

 

 

 

Sprawdzę również Czermnicę jak aktualnie wygląda i czy można, również podlega pod nadleśnictwo Nowogard ( trasa odbicie pomiędzy Goleniów - Nowogard ). Jeździłem tam pod namioty z chłopcami jak byli mali... parę lat temu miejscówka została zdewastowana przez lokalesów i nadleśnictwo zabroniło biwakowania

 

post-1522-0-43353000-1457283871_thumb.jpg

 

post-1522-0-11412500-1457283885_thumb.jpg

 

post-1522-0-34131700-1457283897_thumb.jpg

 

Weźmiemy agregaciki i damy radę... :-)

Edytowane przez patriks (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejscówki wyglądają fajnie, szczególnie ta pierwsza. Może dlatego, że zdjęć więcej. W kwietniu Internos będzie też już czynny i pewnie większość innych komercyjnych miejscówek.

Ja w kwietniu to zapewne będę mógł dopiero w trzeci lub czwarty tydzień wyskoczyć. Bo się coś wcześniej służbowego zapowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Daniel ma rację ............. zróbmy internosa "na dziko". Można stanąć od dzikiej strony a nie przy knajpie ..... a zawsze jak będzie opór materii to możemy przenieść się bliżej łazienek :-)

Obawy moje wynikają z faktu że pewnie znowu dzieciaki mnie ubłagają żeby je zabrać ... a na dziko z dziećmi to nawet napić się nie można bo zaraz będą chcieli odebrać prawa rodzicielskie itd .... 

A jak tu panie panie premierze siedzieć bez pifka przy ognisku ???? 

Edytowane przez macieku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mniej więcej ustalone, w drugi tydzień kwietnia jedziemy na wyspę http://www.inter-nos.pl/

Oczywiście, jeżeli pogoda nie spłata jakiegoś figla.

Jeżeli jeszcze ktoś z forumowiczów z okolicy, lub z daleka chce dołączyć, to jak najbardziej serdecznie zapraszamy. Będzie ognicho jak się patrzy, coś do wypicia, no i oczywiście nasze laski. Chyba, że nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowne Panie, Szanowni Panowie

Jeżeli idzie o drewno - ze mną nie ma problemu - oczywiście się dołożę.

Z pewnością lepiej będzie palić porządnym drewnem - niż zbieractwem - a jak wiadomo - palić lubimy.

Patrzymy na pogodę - zobaczmy co się wykreuje.

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.