Skocz do zawartości

poszukiwania nissana x-trail na holownik


pepe6

Rekomendowane odpowiedzi

"Schabo, dzięki za informacje z pierwszej ręki. Jak już pisałem, najbardziej cenie sobie oceny praktyków a nie teoretyków. Co do ciszy panującej podczas jazdy, to się nawet nie dziwię, bo to jednak Volvo, klasa sama w sobie o bezpieczeństwie nie wspominając.
Pozdrawiam."

 

Te moje doznania to z VW passat 2,8 v6 4motion (podwozie żywcem zapożyczone z Audi A6 quattro) a zmieniłem właśnie na volvo 2wd :oslabiony:

Edytowane przez schabo78 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 242
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

Albo czegoś nie rozumie albo przeczysz sam sobie. Moje auto ma 155tyś km i 10 lat kończy w pażdzierniku. Posiadam jeszcz samochód z 1983r. a jego aktualny przebieg 148tyś z czego ja od 2008r zrobiłem 29tyś. Więcej wiary cuda się zdarzają.

 

Ciężko wierzyć w coś tak bardzo niemożliwego jak dobre auto od handlarza, który kieruje się tylko rachunkiem ekonomicznym ( bo taki link był przy jednej z propozycji). Nie wrzucaj do jednego worka aut z pierwszej ręki ( nie po firmach itp.) w świetnym stanie, zadbane itp. z wyklepanymi, zjeżdżonymi gratami z niemiec itp. Dla mnie ważne jest aby auto było nowe a jak już coś z używki to od pierwszego właściciela z pewną historią i takich aut jest trochę, tylko trzeba umieć to przebrać. 

Jeden nie kupi białego czy czerwonego a ja nie kupie od handlarza i tyle. Oglądałem w tym tygodniu xtraila w Bielsku od pierwszego właściciela oddany w rozliczeniu przy zakupie nowego,2008/09r diesel cena - 35000zł. Myslę , że warto napisać na pozór jedno niepotrzebne zdanie żeby zasiać ziarenko podejrzliwości i sprawdzić dokładnie auto przed zakupem niż kupić i być nie zadowolonym. tak myślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzenie auto przed zakupem jest oczywiste, jak również oczywista jest podejrzliwość i nie widzenie na ładne oczy tym bardziej handlarzowi. Jeśli miałeś na myśli ten konkrety link do ogłoszenia to pełna zgoda, ale zabrzmiało to jakbyś generalizował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół roku temu sprzedałem Clio 1,4 z przebiegiem 155 tyś km. Auto firmowe stan b.dobry ( wszystko udokumentowane ) - poszło za dwa dni.  Miesiąc póżniej pokazało się u handlarza na Śląsku z przebiegiem 95 tyś i wszystkimi dokumentami!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak zwykle jest gdy kupuje się od handlarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że pracą handlarza jest sprzedać samochód i zarobić na nim w miarę najlepiej ile się da. Co do cofania liczników często jest to robione za granicą i nieprawdą jest, że np w Niemczech  tylko na komisach które prowadza Turcy czy inne nacje narodowościowe cofie się liczniki, rodowici Niemcy prowadzący auto handel też nie wypuszczą ze swoich rąk samochodu żeby coś tam nie upiększyć. Paradoks jest wtedy jak najpierw licznik cofnie handlarz Niemiecki a potem Polski, a tak się często zdarza. Wtedy kupujemy samochodzik z naprawdę małym przebiegiem, gdzie poprzedni właściciel jeździł tylko do kościoła :]  :]  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi są obskurne, a tą kontrolkę to na tablecie nie jestem w stanie dojrzeć, myślałem że to są te przy włączonym zapłonie. Dzięki za uwagi- ten egzemplarz przeszedł do historii.

A może jest jakieś ogłoszenie na które warto zwrócić uwagę, a ja go nie widzę.

Kwota którą chcę przeznaczyć to max 25000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi są obskurne, a tą kontrolkę to na tablecie nie jestem w stanie dojrzeć, myślałem że to są te przy włączonym zapłonie. Dzięki za uwagi- ten egzemplarz przeszedł do historii.

A może jest jakieś ogłoszenie na które warto zwrócić uwagę, a ja go nie widzę.

Kwota którą chcę przeznaczyć to max 25000.

Za 25000 to już coś możesz poszukać bo wcześniej pisałeś coś o 20000 chyba a to jednak na ten model trochę mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 25000 to już coś możesz poszukać bo wcześniej pisałeś coś o 20000 chyba a to jednak na ten model trochę mało.

Właśnie dla tego zwiększyłem trochę budżet, żeby znaleźć było łatwiej, a jak będzie to się okaże.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po napisaniu posta, doczytałem się w ogłoszeniu, że samochód ma opłacone ubezpieczenie i przegląd do kwietnia 2016r. Czy jest to możliwe, skoro mamy dopiero marzec a ubezpieczenia i przeglądy są w naszym kraju dawane na rok. Czy to aby nie jest jakiś wałek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po napisaniu posta, doczytałem się w ogłoszeniu, że samochód ma opłacone ubezpieczenie i przegląd do kwietnia 2016r. Czy jest to możliwe, skoro mamy dopiero marzec a ubezpieczenia i przeglądy są w naszym kraju dawane na rok. Czy to aby nie jest jakiś wałek?

A może literówka ? Nie prościej zadzwonić do sprzedajacego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.