Skocz do zawartości

poszukiwania nissana x-trail na holownik


pepe6

Rekomendowane odpowiedzi

Czarny jak mój :smirk: . Mam słabość do samochodów w czarnym kolorze. Autko jak zwykle na zdjęciach wygląda ładnie. Pod intercoolerem z lewej strony od przodu wydaje mi się, że jest brudne z oleju a to wiesz co oznacza, ale może to tylko cień tak pada. Co do dokumentów może ktoś pomylił się w dacie albo świeżo opłacił i liczy okrągły rok.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 242
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wtrącę się kolego Pepe6 , jak będziesz tak szukał auta z tego rocznika to nowego napewno nie kupisz . A przy ogladaniu zwróc uwagę na szczeliny między drzwiami a błotnikami czy są symetryczne w stosunku do siebie , w pierwszej kolejnosci przedni błotnik i drzwi .Jak szpara bedzie u góry wąska a dolem szersza lub odwrotnie to pewnie ćwiartka jest żle wspawana . Takie auto omiń duzym łukiem , a sprawy mechaniczne zawsze można naprawić. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepe6 wszystkie te porady które otrzymałeś na forum najlepiej sprawdzić na żywo bo oględziny ze zdjęć to trochę jak wróżenie z fusów. Na zdjęciach wszystko ładnie wygląda.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepe6 wszystkie te porady które otrzymałeś na forum najlepiej sprawdzić na żywo bo oględziny ze zdjęć to trochę jak wróżenie z fusów. Na zdjęciach wszystko ładnie wygląda.

Pozdrawiam.

Jutro rudszam w teren i się zobaczy. Mam pięć egzemplarzy, więc może coś się znajdzie.Adam relacje po powrocie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro rudszam w teren i się zobaczy. Mam pięć egzemplarzy, więc może coś się znajdzie.Adam relacje po powrocie.

Pozdrawiam.

Powodzenie kolego i mam nadzieję, że wrócisz wymarzonym holownikiem  :drive:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kukne na niego w czwartek bo dopiero w środę wracamy z urlopu... Szukaj szukaj jak cos będzie kolo mnie ok 50km to podjade w wolnej chwili.... Co do spalania przy wlaczonych 4 butach na pusto pali może litr więcej, przy pełnym zaladunku i cepce różnicy nie widzę czy 2,czy 4 buty ale czuć trakcje i pewność w zakrętach...

Bartek, Jelenia Góra jest nieaktualna, dzięki za chęć pomocy.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenie kolego i mam nadzieję, że wrócisz wymarzonym holownikiem  :drive:

 

Pozdrawiam.

No i wróciłem bez holownika. To jest porażka co ludzie oferują do sprzedaży. To co teraz mam w domu , to są po prostu stan idealny. We wtorek wybieramy się z małżonką na następną wycieczkę, zobaczymy co teraz się wydarzy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wróciłem bez holownika. To jest porażka co ludzie oferują do sprzedaży. To co teraz mam w domu , to są po prostu stan idealny. We wtorek wybieramy się z małżonką na następną wycieczkę, zobaczymy co teraz się wydarzy.

Pozdrawiam

Właśnie dlatego za samochodami jeżdzę max 100km od domu nigdy dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego za samochodami jeżdzę max 100km od domu nigdy dalej...

Pojechałem do Wrocławia, to była najdalsza lokalizacja, z domu to mam ok. 160 km. Były trzy egzemplarze, więc myślałem, że coś się wybierze, ale lipa była straszna. W mojej okolicy najbliższej jest jeden uszkodzony w Jasienicy, ale jakoś ciężko się gada z tym handlarzem, żeby dosłał jakieś zdjęcia itp. A pojechać i zobaczyć jedno auto i jeszcze samemu trudno będzie mi ocenić koszt naprawy. To chyba pojadę, jak dogadam się z kimś, kto miałby to robić, żeby się określił kwotowo. Stoi już jakiś czas, tak, że myślę, że handlarze już zdążyli się z ofertą zapoznać i chyba dla nich to żadna okazja. A może zajączek na święta przyniesie jakiś prezent i problem się rozwiąże.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie to widać że pali się kontrolka silnika na pewno a nie powinna

Oglądałem kila egzemplarzy i u jednych kontrolka silnika przy włączonym zapłonie się świeciła a u niektórych nie. Kontaktowałem się w tej sprawie z ASO i wszędzie otrzymałem odpowiedź, że kontrolka silnika ma się świecić po włączeniu zapłonu i ma zgasnąć po odpaleniu silnika.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem kila egzemplarzy i u jednych kontrolka silnika przy włączonym zapłonie się świeciła a u niektórych nie. Kontaktowałem się w tej sprawie z ASO i wszędzie otrzymałem odpowiedź, że kontrolka silnika ma się świecić po włączeniu zapłonu i ma zgasnąć po odpaleniu silnika.

Pozdrawiam.

Zgadza się kolego tyle że na jednym ze zdjęć z ogłoszenia kontrolka CHECK paliła się na uruchomionym aucie,obrotomierz wskazuje prace na biegu jałowym.

Powinno byc jak Ci powiedzieli w ASO.

post-17500-0-00238700-1428391332_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest porażka co ludzie oferują do sprzedaży. To co teraz mam w domu , to są po prostu stan idealny. We wtorek wybieramy się z małżonką na następną wycieczkę, zobaczymy co teraz się wydarzy.

Pozdrawiam

 

otóż to, my również szukamy młodszego auta, ale jak oglądam niektóre perełki (a nie jeżdże wogóle po komisach, i nawet 'prywatnych' sprawdzam najpierw czy nie są handlarzami), to się zastanawiam po co zmieniać.

 

możemy jesteśmy zbyt wymagający..

 

a z Nined, wogóle podjęliście temat ceny? czy uznaliście że przepaść cenowa zbyt duża i daliście spokój? (auta nie znam, ale sam wykazywałem zainteresowanie jego ofertą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się kolego tyle że na jednym ze zdjęć z ogłoszenia kontrolka CHECK paliła się na uruchomionym aucie,obrotomierz wskazuje prace na biegu jałowym.

Powinno byc jak Ci powiedzieli w ASO.

Masz całkowitą rację odnośnie kontroler, dzisiaj kupiłem takiego co kontrolki zapalają się i gasną prawidłowo. Mam za sobą powrót do domu, to jest około 200km i powiem, że wrażenia pozytywne, teraz jak z każdym zakupem, jeżdzić i czas pokarze czy wybór był prawidłowy. Powiem tylko, że z ośmiu egzemplarzy, ten wyglądał najlepiej, tak że żona jest przeszczęśliwa. Jutro jak dam rade to wstawia jakieś fotki mojego nabytki, a w piątek wyjazd na rozpoczęcie sezonu do Częstochowy z nowszym holownikiem i odmłodzoną przyczepą. Oby tylko wszystko się dobrze spisywali i będzie ok.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otóż to, my również szukamy młodszego auta, ale jak oglądam niektóre perełki (a nie jeżdże wogóle po komisach, i nawet 'prywatnych' sprawdzam najpierw czy nie są handlarzami), to się zastanawiam po co zmieniać.

 

możemy jesteśmy zbyt wymagający..

 

a z Nined, wogóle podjęliście temat ceny? czy uznaliście że przepaść cenowa zbyt duża i daliście spokój? (auta nie znam, ale sam wykazywałem zainteresowanie jego ofertą)

Auta od kolegi Nined nie oglądałem, bo jak już pisałem wcześniej, zakres cenowy był dla mnie nie do przejścia, ale jak jesteś zainteresowany to zawsze warto zobaczyć i porozmawiać.

Pozdrawiam.

:bravo:    :bravo:   :bravo:  a teraz  :pub:  aby się nie psuło :]

 

Tom, dzięki, byłoby miło spotkać się na szlaku i uczcić w należyty sposób ten zakup.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.