Skocz do zawartości

poszukiwania nissana x-trail na holownik


pepe6

Rekomendowane odpowiedzi

Ten mechanik sprawdzał dobór olejów w jakimś programie na swoim kopie i to zgadzało by się z instrukcją jak piszesz. Powiela się prawda aby omijać serwisy wielkim łukiem. Myślałem o zalaniu skrzyni i reduktorów olejem z Castrola, a może jest jakaś inna lepsza opcja?

Myślałem o zalaniu tych podzespołów Castrolem, a może zastosować innego producenta.

 

ja mam wlane od roku lotosy i wszystko jest OK - 43k przejechalem, okolo 3k z napedem na 4x4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 242
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ja mam wlane od roku lotosy i wszystko jest OK - 43k przejechalem, okolo 3k z napedem na 4x4

Więc sugerujesz, aby zacząć wspierać nasze produkty? Muszę tylko sprawdzić ceny, bo z wiem, że Castrol 80w90 kosztuje 28zł/litr. Ważną jest chyba jeszcze ta specyfikacja API GL-5, ale jak np. Lotosy mają taką, to po co przepłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jestem już po wakacjach. Powiem tak, kupno X-a na cholownik w moim wypadku było trafnym posunięciem. Osobiście jestem zadowolony z komfortu jazdy, młodzieżówka podróżująca na tylnej kanapie nie może się na chwalić możliwości regulacji oparcia, dzięki której podróżują w bardzo wygodnej pozycji. Co do ekonomii, to na trasie z przyczepą nigdy nie przekroczyłem 10l/ON. Przy jeździe solo, mieszczę się w 8l na 100km. Podsumowując, jestem zadowolony i polecam ten samochód. Gdyby ktoś miał jakieś pytania, a ja będę znał odpowiedź, to chętnie odpowiem. Na chwilę obecną, chcę serdecznie podziękować wszystkim forumowiczom za porady i sugestie podczas poszukiwania mojego holownika.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w tym roku z X'a (jeszcze go mam) przesiadłem się na S80 i 320 koni w automacie i powiem tak... TO Jest TO ... X jest uniwersalny i polecę go kazdemu ale do luksusu i mocy mu brakuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupu. Jednak to prawda, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Teraz przy takiej mocy żadna górka Ci nie straszna. Ja na rarazie cieszę się z mojego X-a, kiedyś brałem pod uwagę V-40, ale jakoś nie znalazłem w tym czasie nic godnego uwagi, a o S-80, to nawet nie myślałem. Nie wiem tylko, czy X, nie zepsuł mnie na tyle, że jako holownik to zawsze będzie jednak suw, a limuzyna do solowych wypadów.

Pozdrawiam i życzę bezproblemowej eksploatacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie rowniez - dzisiaj przejechalem trase do Karpacza Górnego... Nawet nie czulem ze cos ciagne ;-) spalanie umiarkowane - na trasie Boguszów Karpacz wyszlo 15,8 gdzie 1/3 drogi w korku i pod gore a samo ruszanie to bajka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.