Skocz do zawartości

poszukiwania nissana x-trail na holownik


pepe6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 242
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

no co Ty Tomasz - to jest dziadkowoz i ma sie wozic czlowiek nim jak kredensem  - wygodnie i w ciszy na dalekie trasy... na krecenie w okolo komina jest V40 Magdy ;-) ona pali ponad polowe mniej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CNG dodatkowo podnosi moc często a nie obniża. :]

 

tak jest w teorii - a w praktyce malo ktora instalacja CNG dziala idealnie - podobnie jak z LPG, kalibracja w 95% jest robiona na biegu jalowym ;-)

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak ktoś sekwencję ustawia nie jeźdząc autem :nono:  to potem mogą pojawiać się różne kwiatki.

Ja przed zagazowaniem auta sprawdzam dokładnie zachowanie i spalanie na benzynie przez jakiś czas i jak wszystko gra na pb  to dopiero gazuję...

Instalacja ma 2 lata gwarancji a ja autem nie jeźdzę dłużej niż 3-4 lata bo mi sie nudzi :]  więc moje użytkowanie odbywa się bez poważniejszych napraw.....

Przy wyborze auta zwracam też uwagę na możliwość wsadzanej butli lpg w zapas tak żeby nie trzeba było tankować co 300km na trasie np.

W obecnym Volvo S80 mam zamontowaną butlę 75l w zapas w którą wchodzi przy tankowaniu 62l gazu (bez podginania pływaka  bo wtedy wejdzie lekko 10l więcej) co pozwala zrobić już jakiś nienajgorszy zasięg.

Obecnie na rynku panuje dziwna  tendencja na zakup auta już zagazowanego co dodatkowo pomaga później przy odsprzedaży czego ja akurat nie rozumię  z powodów wyżej opisanych. :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Tobą, dlatego kupiłem niezagazowane auto bo ma realnie mniejszy przebieg autentyczny ;-)

 

w sumie kupiłem S80 tylko pod budę bo mamy mniejsze V40 i służbówkę do jazdy na co dzień, dlatego zastanawiam się intensywnie czy jest sens montować instalacje alternatywną, jesli planujemy nim rocznie robić max 10-12k km....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego zastanawiam się intensywnie czy jest sens montować instalacje alternatywną, jesli planujemy nim rocznie robić max 10-12k km....

jak dla mnie to barbarzyństwo :) ... co innego jak do auta co lata dzień w dzień .

(chociaż osoboscie jestem wielkim zwolennikiem lpg!)

ps.

mam kolege który kupił A8 z W12 ... tez robi w okolicy 10tys/rok i ani mu się sni lpg wsadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.

Będąc dzisiaj w trasie, miałem bliski kontakt z bażantem wylatującym z rowu, w wyniku czego doszło do rozwalenia spryskiwacza reflektora. Czy ktoś może mi poradzić, gdzie można coś takiego kupić, oprócz ASO i czy ktoś wie jaka jest różnica pomiędzy spryskiwaczami od modelu T-30 a T-31. Znalazłem kilka ogłoszeń, ale do modelu T-31 i nie wiem czy takie podpisują do mojego egzemplarza T-30 z roku 2006.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.