Skocz do zawartości

poszukiwania nissana x-trail na holownik


pepe6

Rekomendowane odpowiedzi

T30 na ebay to 10funtow... Z wysylka 100 pln

Dzięki. Dzisiaj będę szukał, jak. Znalazłem taki u nas, ale cena 350 płn. ,powstrzymuje mnie na razie przed zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 242
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bartek. Szukałem na eBay, ale wyskoczył mi tylko spryskiwacze do modelu T31. Może ja coś źle wpisuję w wyszukiwarce, że nie mogę znaleźć. Mam prośbę, jak miałbyś chwilę i sam zobaczył, czy coś takiego można tam kupić to byłbym wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek. Szukałem na eBay, ale wyskoczył mi tylko spryskiwacze do modelu T31. Może ja coś źle wpisuję w wyszukiwarce, że nie mogę znaleźć. Mam prośbę, jak miałbyś chwilę i sam zobaczył, czy coś takiego można tam kupić to byłbym wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam.

 

Kukne jutro wieczorem - jak znajde do 15 funtów to kupie i dam znac - jak chcesz to moge kupic za ciebie bo i tak na wyspach mam u kumpla w Glasgow kilka rzeczy do odebrania to przyjdzie jedna paczka na poczatku pazdziernika - pasi?

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kukne jutro wieczorem - jak znajde do 15 funtów to kupie i dam znac - jak chcesz to moge kupic za ciebie bo i tak na wyspach mam u kumpla w Glasgow kilka rzeczy do odebrania to przyjdzie jedna paczka na poczatku pazdziernika - pasi?

Pewnie,że tak. Jak będziesz coś wiedział to daj znać.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Zakupiłem do mojego X-a kratkę grodziową. Mam pytanie odnośnie montażu. Na dole, do podłogi przykręcona jest śrubami i z tym nie ma problemu. Natomiast jej górna część ma być przymocowana pod zaślepkami w górnej części tylnych okien. Po zdemontowaniu zaślepek, znalazłem miejsce mocowania, ale jest tam wkręt o średnicy 3 mm, wkręcony do jakiegoś plastyku. Sam wkręt i jego mocowanie wyglądają licho, aby za jego pomocą przymocować do dachu kratkę. A może trzeba w miejsce tego wkręta zastosować jakiś patent o którym niemam pojęcia.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje rozwiercić i użyć nitonakrętek i odpowiednich śrub :ok:  5min roboty a mocowanie solidne ;)

Do rozwiązania, które proponujesz trzeba będzie zdemontować tapicerkę, żeby zobaczyć jak tam wygląda możliwość wykonania mocowania. Zastanawiam się tylko, czy jest jakaś możliwość montażu, bez rozbebeszania wnętrza auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Szukam nadkoli plastikowych do tyłu do X-traila, w Nissanie powiedzieli mi, że oryginalnie producent nie przewidział nadkoli. Czy może ktoś wie, czy jest możliwość kupna u kogoś takich nadkoli, albo może z czego można by podpasować, żeby ochronić błotniki przed rudą.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam nadkoli plastikowych do tyłu do X-traila, w Nissanie powiedzieli mi, że oryginalnie producent nie przewidział nadkoli. Czy może ktoś wie, czy jest możliwość kupna u kogoś takich nadkoli, albo może z czego można by podpasować, żeby ochronić błotniki przed rudą.

Pozdrawiam.

 

Zapytaj tu: http://forum.nissanklub.pl/    tam najlepsze wiadomości dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.