Skocz do zawartości

Co z XVII Zlotem?


Rekomendowane odpowiedzi

puchatek

Dzieląc ludzi na zwykłych i zaradnych, parę nieuczesanych mysli

Napewno dobrze jest przyjechać z wlasną wodą.

 

 

Przepraszam czy Ty jesteś w grupie ludzi nieuczesanych?.Posłucham Twojej rady i przyjadę na zlot z własnym prądem, wodą, sanitariatem, ogniskiem, grzebieniem. I oczywiście z wazeliną gdyż za Twoją radą będę przymilał się organizatorom.  

Edytowane przez Lepciak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 363
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zbyszek nie zrezygnował i z podjętej przez siebie decyzji w pełni wywiązał się. Ale Zbyszek o miejscu zlotu nie decyduje. 

 

 Napisałem tak , ponieważ pisałeś, że pojedziesz i zdasz relację co się da załatwić. Może przeoczyłem ale nie widziałem Twojego pisania na obiecany temat stąd mój wpis, że zrezygnowałeś, a dodatkowe jeszcze  Twoje opowiedzenie się za Gołuchowem.

 

A z tą wazeliną w poprzednim poście to myślę, że solidnie przesoliłeś. A to co przywieziesz na Zlot to Twoja prywatna sprawa - przecież może to nawet być słoń czy cóś innego.

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ tu milusio ... :wacko: atmosfera w sam raz zlotowa, jak tak dalej będzie to nie wróżę wysokiej frekwencji :oslabiony:  

Naklejka ufolza podoba mi się ale odrazu została zdyskwalifikowana, dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra decyzja podjęta. Informację będą w nowym kąciku w odpowiednim czasie.

W każdym bądź razie szykujcie się na Gołuchów.

Temat zamykamy bo tylko kwasy się robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.