Skocz do zawartości

Co z XVII Zlotem?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 363
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Oczywiście że jest prąd, tylko już na zapas pisze że z tym moze być różnie bo nikt nam nie zagwarantuje że bedzie nieprzerwana dostawa do ponad 100 załóg ;)  jak będzie chłodno i wszyscy farelki włączą to nie ma siły by nie wywaliło korków itd ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem jednej rzeczy . Po doświadczeniach ze zlotów poprzednich dalej klepiemy temat o prądzie . Przecież każdy może ubrać na tyłek jakiegoś ciucha więcej a nie rypać farelkami , olejakami , el. czajnikami lub też po całości jechać z cichca bojlerami elektrycznymi i później pali jeden z drugim głupa , że to nie u niego .

Przy takim obciążeniu to zlot pod Bełchatowem trzeba robić .

Nastawiać się , że prądu nie będzie do takich urządzeń bez względu na to gdzie zlot będzie organizowany .

 

Ja dla przyzwoitości czekam na opis Lepciaka (o ile jeszcze ma ochotę) . Jak widać musowo podejmować decyzję bo się w Gołuchowie niepokoją . Nie dziwię się bo sprawa terminów dla każdego z kempingów to rzecz ważna .

 

Jeszcze dzisiaj wstrzymam się ze swoją decyzją .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek , ja na zlot to już jestem zapisany chociaż jeszcze listy nie ma . ;)

A prąd jakiś tam mam . ... W bagażniku też . :)


Przypominacie sobie Warkę . Też czasami prądu nie było bo nie wyrabiały agregaty przy tylu zlotowiczach (500załóg) .

Jakoś nikt nie miałczał nad uszami , że czegoś mu brakuje bo się zlotem zajmowali a nie szukali firanek w d..ie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z prądem czy z ludźmi ? :)

Ja Przybrodzin wspominam bardzo dobrze bo wspomnianych we wcześniejszym poście firanek nie szukałem . :)

Wszystkim takie podejście polecam i będzie dobrze albo nawet bardzo dobrze .

 

Tymczasem waham się z decyzją bo na żadnym z tych kempingów nie byłem .

Po zapoznaniu się z wszystkimi propozycjami podejmę decyzję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przypomnieć że w poniedziałek tj. 19-tego musze zadzwonić do Gołuchowa z potwierdzeniem lub rezygnacją rezerwacji na majówke :miga:  czas leci ... :tuptup:

 

Zainteresowani zlotem proszeni są o pisanie swoich opinii :thank:

Kitku

Dotychczas tak bywało, kto  podejmował się przygotowania Zlotu zgłaszał się do Admina z taką ofertą, dogadywał sprawę z właścicielem campingu i na Forum pojawiała się informacja o miejscu Zlotu. I tak mi się wydaje, że na taką personalną ofertę, czekają Admini. A jak piszesz to rzeczywiście czasu na rezerwację niewiele. Możesz liczyć na moją pomoc na razie zdalną, a potem i na miejscu.

A tak na marginesie widzę, że prąd stał się najważniejszym tematem. Ludzie dajcie sobie na wstrzymanie. Ci co będą chcieli przyjechać - bo przede wszystkim chcą się spotkać z przyjaciółmi - to nawet przy świeczkach lub bez posiedzą, że o ognisku nie wspomnę.

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powtórnie opowiadam się za Gołuchowem a co do pozostałych spraw to.....przecież najważniejsi są ludzie a to minimum komfortu to każdy ma w swojej budce :)  100pka juz się nie mogę doczekać, żeby zobaczyć Twoją sympatyczną buźkę a i na powitanie jakaś ruda w dużej butli się znajdzie :hehe:

Edytowane przez Myszorki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.