Skocz do zawartości

Co z XVII Zlotem?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 363
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

... jak do maja sciągnę pod dom i wyszoruje budke to istnieje sznsa na spotkanie :slina:

Dodam , szansa na miłe spotkanie Jędrula . Gdzie Ty się chłopie podziewasz ? ... Nie , nie . Nie pisz , pogadamy na zlocie . :)

 

Siedząc w tym wątku czuje się u wszystkich presję wyjazdu po zimowej przerwie . Jeszcze trochę i zlot !!!  :hop1: :hop1: :hop1:

Choć wiem , że nie wytrzymam i gdzieś wcześniej polecę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna naklejka lepszej nie trzeba. Czyli jak jest naklejka to miejsce zlotu nie może ulec zmianie, bo nocna praca UFOLZ'a poszła by w .. (oglądaliście Kilera 2  :ee: )

Edytowane przez AKISSJG (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soorki "namiotowcy" nie mogłem się oprzeć.... szalone pomysły przychodzą w nocy.. hihihihi

 

Ufi co taki wyrywny jesteś :ee: 

 

Naklejka będzie ... ale zupełnie inna niż wszystkie poprzednie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gołuchów.

Poprzedni zlot w Rozpłuciu biorąc pod uwagę przedzlotowe dyskusje można nazwać „ pod deską sedesową”.. Zaś obecny zlot „gołuchowaty” „pod prądem”. Wydaje się że nmamietność przedzlotowa, wynikająca z zimowego okresu abstynencji i bezczynności jest zjawiskiem naturalnym. Jest to chyba tzw:„gra wstępna”.

Dzieląc ludzi na zwykłych i zaradnych, parę nieuczesanych mysli do jednych z nich. Udział w dyskusji nad prądem nic nie da. Da natomiat przyjechanie dzień wcześniej i zajęcia miejsca na górce koło sanitariatów po lewej stronie. Na górce są podłączenia do prądu. A w razie konieczności podłączenie się do gniazdek w sanitariacie. Trzeba od bramy jechać prosto, za klepiskiem do tańca skręcić pod w prawo pod górę. Jest zakaz wjazdu. Ja przed tym znakiem , zaś lekko przyspieszam i po paru metrach skrecam w lewo miedzy drzewa. Uważając na pniaki po wyciętrych drzewach zklinowywuję sie pomiędzy nimi. Można też jechć za znakami dookoła. Wyjedzie się na to samo. Miejsce to jest lepsze dla przyczep niż kamperów. Gdyby zaś tam już miejsca nie było dobrze jest stanąć koło domków kempingowych i tam podłączyć się do ich gniazdek. miejsce. Sucho, prąd , umiarkowanie do toalet i umiarkowanie daleko od wrzasku z klepiska. Napewno dobrze jest przyjechać z wlasną wodą. Myślę że więcej problemów będzie z sanitariatem niż z prądem. Jeżeli zaś będą stanowiska wyznaczone , to najwyższy czas aby zrezygnować z duskusji nad prądem i zacząć się przymilać do organizatora. Na tym kempingu organizowane były zloty Calturu z pobliskiego Kalisza. Przenieśli się do Wilczyna na kemping Gminnego Ośrodka Sportu i rekreacji..Wprawdzie ten kemping ma poważna wadę bo jest na terenie poznańskiedgo ale co tam. Dobrze byłoby się dowiedzieć od tubylców jakie ma zalety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie ten kemping ma poważna wadę bo jest na terenie poznańskiedgo ale co tam.

 

Ale co "poznańskiego" ? :niewiem:

Jeśli chodzi o województwo  to informuję - nie ma województwa poznańskiego - jest wielkopolskie  :ee:

Jeśli chodzi o powiat to wiedz, że Gołuchów nie leży w powiecie poznańskim lecz w pleszewskim    :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, Admin przygotuje odpowiedni wątek i jak ustale konkrety to sie wszystko pojawi :ok: będzie to w lutym, bo dopiero na początku tego miesiąca będę mógł sie wybrać do Gołuchowa :drive:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam , szansa na miłe spotkanie Jędrula . Gdzie Ty się chłopie podziewasz ? ... Nie , nie . Nie pisz , pogadamy na zlocie . :)

 

Siedząc w tym wątku czuje się u wszystkich presję wyjazdu po zimowej przerwie . Jeszcze trochę i zlot !!!  :hop1: :hop1: :hop1:

Choć wiem , że nie wytrzymam i gdzieś wcześniej polecę .

w skrócie powiem iż zajmuję się takim trudnym rzemiosłem jako i Ty przyjacielu :drive:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w skrócie powiem iż zajmuję się takim trudnym rzemiosłem jako i Ty przyjacielu :drive:

Ooooo , to się nagadamy . :bzik: Tylko zlot będzie trzeba przyśpieszyć albo wydłużyć . Do zobaczenia na zlocie z Tobą Jędrula i z całą resztą chętnych do przyjazdu . :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.