Skocz do zawartości

Co z XVII Zlotem?


Rekomendowane odpowiedzi

...

Mam ogromny szacunek do niewiadówkowiczów i ich czepek. Sam taką jeździłem i wiem , że zapotrzebowanie prądowe jest w nich więkksze ze wzgledu na brak w wiekszości przypadków grzejnika gazowego. Z tego też powodu już teraz odstępuję Ci swoje stanowisko lub przyłącze prądowe wierząc ...

 

Arku świetna inicjatywa :ok:  ja też się zrzekam swojego przyłącza pradowego na rzecz kogos kto faktycznie tego potrzebuje :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 363
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jako ten, który ma "elektryczną" przyczepę dziękuję, że wskazałeś mi moje miejsce :czerwona: . Teraz już wszystko wiem i przepraszam, że w ogóle przez chwilę miałem ochotę przyjechać na swój pierwszy w życiu zlot. Na szczęście już mi przeszło. :oslabiony: Znajdę sobie miejsce wśród równych sobie maluczkich.

daj spokój, nie wiedziałem, że jesteś taki wrażliwy. Bardzo Cię przepraszam. A wogóle to był taki żarcik, co podkreślić miała emotikonka . Absolutnie nie czepiam się tych,którzy muszą używać elektryki,ale tych którzy nie muszą a używają. Mi w Przybrodzinie nawet przez myśl nie przeszło zagotować wody czajnikiem elektrycznym,a dla wielu była to norma. Tak czy inaczej sytuacja tam z brakiem prądu mnie bawiła,ale dla niektórych działało to jak uderzenie w pysk :) i ich reakcja roszczeniowa w odwecie była zdecydowanie przesadzona a to już jak mawia moja młodsza córka jest "niefajne". Wiadomo też że te roszczenia miały może osoby które pewnie nie nadużywały prądu i stosowały się do zaleceń nieużywania urządzeń el. ,lecz ich nadpobudliwych reakcji nic nie tłumaczy. Jest jak jest. Warunki zlotu nie są zbyt zwyczajne więc trzeba się do nich ustosunkować ponad zwyczajnie. Ciekawe kiedy to nadpobudliwi forumowicze pojmą ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie panowie nie żywię urazy :foch: i sytuację rozumiem jak najbardziej. Posta posłałem tak z lekkim przekąsem :ee: . Wiem, że żadna elektrownia nie wytrzyma 100 olejaków po 2kW każdy. Ja na szczęście mam tylko 500W. Jeżeli czas i możliwości pozwolą na przyjazd to oczywiście postaram się przystosować i zakupię za parę grosików chociażby gazową kuchenkę na kartusze, bo u mnie wszystko elektryczne i sumując to zapotrzebowanie mam ponad :hmm: 4,5 kW (2 czajnik,  2 kuchenka, 0,5 grzejnik, i parę Wat na lodówkę, światło itp.) :] . Oczywiście nigdy nie działa to razem, bo pewnie dawno została by mi sama rama.

Za udostępnienie przyłączy z góry dziękuję :piwko: , jeżeli zajdzie taka konieczność to z pewnością skorzystam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...to będę 4 który stanie w sektorze bez prądu ;-) a dla potrzebujących udostępnię tez 12V z solara w dzień bo mam nadwyżkę 80 Wattowca a w nocy z akumulatora też da rade na światło i inne pierdoły - 2 aku - łącznie 160 Ah ;-)

 

jak ktoś się ustawi kolo mojego przodu to na bakiście mam gniazdo 13Pin dla potrzebujących ... ;-)

 

PS czy będzie możliwy przyjazd już w środę wieczorem przed zlotem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczko stara gwardia...i nowa gwardia :) ja nie jestem nigdzie zapisany...ale to tak jakbym byl juz zapisany...gdzie jedziemy ?! :) 

w tym roku krotki weekend dzis mi to 100pa uswiadomil. jak mi cepa zime na dworku wytrzymala i nie bedzie mi przesadnie na nocha kapac to bedziem z "Zofią' i malym szatanem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę i widać z tego wyraźną przewagę Gołuchowa.  Zbyszek zrezygnował z wywiadu w innym miejscu i jest za Gołuchowem. Więc co dalej? A ja choćby prąd był bardzo "rzadki" to i tak do Gołuchowa pojadę  wcześniej niż wynika to z terminu Zlotu. Nawet już w poniedziałek (27 kwietnia) i myślę, że nie będziemy od poniedziałku sami.

Kitku do roboty z naszą pomocą (100pki, Spabla1 i moją)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też nie potrzebujemy prrrrrrąąądddduuu. Chętnie odstąpię możliwość przyłączenia do sieci :)

My również chcemy przyjechać wcześniej

Edytowane przez zbyszek 65 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku zgłaszamy chęć do pomocy w miarę czasu i możliwości, a i za fazę podziękujemy i "elektryczną" parcelę odstępujemy. To masz już kilku pomagierów, ustal za adminami co i jak i do dzieła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.