Skocz do zawartości

Co z XVII Zlotem?


Rekomendowane odpowiedzi

 Zbyszek zrezygnował z wywiadu w innym miejscu 

Zbyszek nie zrezygnował i z podjętej przez siebie decyzji w pełni wywiązał się. Ale Zbyszek o miejscu zlotu nie decyduje. 

Jeżeli zlot odbędzie się w Gołuchowie lub w każdym innym miejscu to ja swojej działki prądowej nikomu nie odstąpię a to ze względu na doświadczenie zdobyte na zlocie w Sandomierzu. Podróże kształcą. Trzeba nabrać wiary w siebie i nie nastawiać się na wielkie żądania za niskie opłaty pobytowe na kempingu. Nie czarujmy się - właściciel kempingu też musi zarobić na pobycie kamperowców którzy zostawią po sobie przede wszystkim bałagan który ktoś przecież musi sprzątnąć i to nie za darmo. Dziwne, że najbardziej wybujałe wymagania mają ci co jeszcze żadnego zlotu nie zaliczyli i ciągle żądają aby wszystko podać im na tacy. Posiadanie przyczepy n126 nie jest tu żadnym argumentem. Sam miałem ich siedem i zawsze byłem zadowolony z ich posiadania..

Na każdym zlocie najbardziej zauważani są i doceniani karawaningowcy którzy nie czekają na "daj" ale wyciągają rękę z "masz". Bez zastanowienia wybiorę się na na każdy zlot z kielczaninem, malinką czy jarobaro których poznałem na ostatnim zlocie w Gdańsku. Załoga "kit' pozostała mi w pamięci po zlocie w Bachotku i dlatego od razu wpisałem się na Gołuchów. Żałuję, że nie będzie pierzastego - nowego znajomego ze zlotu w Przybrodzinie ale z pewnością jesienią spotkamy się.

Binek77 - na każdym zlocie jest ktoś nieznany. Wyciągnij rękę a z pewnością ktoś poda swoją i przestajesz być anonimowy.

Edytowane przez Lepciak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 363
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

....Załoga "kit' pozostała mi w pamięci po zlocie w Bachotku i dlatego od razu wpisałem się na Gołuchów. ..

 

Ile to już lat minęło :przytul:

 

 

Widze że większość jest za Gołuchowem więc zielone światło do działania to raczej formalność :ok:

 

Wszystkim pomocnym z góry dziękuje i jak będzie taka potrzebna to będę zgłaszał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin znany miejce znane... - czyli wlepkę czas zacząć malować.. :slina:

Tak???

 

PS. Ja bez prądu też będe wiec sector beznapięciowy poproszę.. :)

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to jest z tym prądem ? 

 

dla uprzywilejowanych ? 

 

czy może "na przedpłaty" ? 

 

a może "kto pierwszy , ten pod prądem " ? 

 

Kiedyś w Warce była ( chyba ) majówka na takiej zasadzie - jak wszyscy się podpieli to wylatały korki .

 

Może od razu ustalić ile jest przyłączy - kto się załapie i ile to kosztuje ( oraz czemu tak drogo ) ?

 

Zapodam wątek na Fanklub Niewiadówek ..... może dołączymy w większej liczbie ( o ile nas przyjmiecie ...) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz widze ze beda sie tworzyc listy obywatelskie albo ludzie w spiworach beda czekali w kolejcebyle prad dostac. Ludziska przeciez to majowka w Goluchowie nie obozowisko na Alasce.jakos poradzimy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kemping w Gołuchowie jest najnormalniejszym w świecie kempingiem więc i prąd jest :ok:

Wszystko zależy jak MY sami będziemy z niego korzystać :miga: a wtedy sie okaże czy prąd będzie czy też nie ;)

Edytowane przez kit (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W maju już będzie ciepło więc ogrzewania niepotrzebne

jesli bedzie na tyle ciepło ze nie bede potrzebował ogrzewania( ed trzymam za słowo) to i pradu tez nie bede potrzebował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Danowskich też nie było wesoło , śnieg padał w drodze powrotnej ...

ale własne 0,8KW posiadam na pokładzie N126N troche hałaśliwe ale własne :] :]

jak do maja sciągnę pod dom i wyszoruje budke to istnieje sznsa na spotkanie :slina:

pozdro ze Słoikowa północnego :]

Edytowane przez jedrek101 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyszek nie zrezygnował i z podjętej przez siebie decyzji w pełni wywiązał się. Ale Zbyszek o miejscu zlotu nie decyduje. 

Jeżeli zlot odbędzie się w Gołuchowie lub w każdym innym miejscu to ja swojej działki prądowej nikomu nie odstąpię a to ze względu na doświadczenie zdobyte na zlocie w Sandomierzu. Podróże kształcą. Trzeba nabrać wiary w siebie i nie nastawiać się na wielkie żądania za niskie opłaty pobytowe na kempingu. Nie czarujmy się - właściciel kempingu też musi zarobić na pobycie kamperowców którzy zostawią po sobie przede wszystkim bałagan który ktoś przecież musi sprzątnąć i to nie za darmo. Dziwne, że najbardziej wybujałe wymagania mają ci co jeszcze żadnego zlotu nie zaliczyli i ciągle żądają aby wszystko podać im na tacy. Posiadanie przyczepy n126 nie jest tu żadnym argumentem. Sam miałem ich siedem i zawsze byłem zadowolony z ich posiadania..

Na każdym zlocie najbardziej zauważani są i doceniani karawaningowcy którzy nie czekają na "daj" ale wyciągają rękę z "masz". Bez zastanowienia wybiorę się na na każdy zlot z kielczaninem, malinką czy jarobaro których poznałem na ostatnim zlocie w Gdańsku. Załoga "kit' pozostała mi w pamięci po zlocie w Bachotku i dlatego od razu wpisałem się na Gołuchów. Żałuję, że nie będzie pierzastego - nowego znajomego ze zlotu w Przybrodzinie ale z pewnością jesienią spotkamy się.

Binek77 - na każdym zlocie jest ktoś nieznany. Wyciągnij rękę a z pewnością ktoś poda swoją i przestajesz być anonimowy.

Tak moze pisac tylko ktos kto na karawaningu się zna  i zęby zjadł.Czytając te posty gdzie kolezenstwo domaga się prądu,placu zabaw.ciepłej wody itp rzeczy proponował bym wczasy w pensjonatach tam ponoc jest wszystko.A karawaning to cos takiego -,współczesne,wypasione harcerstwo gdzie nie ma czasu na utyskiwanie tylko naley samemu zadbac o wygodę .Więc jezeli pada miejsce zlotu z taką infastrukturą jaka tam istnieje to kazdy ma wybor jechac lub siedziec w ciepłych kapciach.To jest zlot dla ludzi z jajami a nie mamisynkow.Administrator powinien podjąc decyzję nie oglądając się na dyskusję a wybor czy jechac to rzecz indywidualna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GO GO GO !!!

GO!!!ŁUCHÓW!!! :)

Taką opcję wybieram (za większością piszących w tym wątku) i jak pisałem we wcześniejszych postach , ze względu na krótki weekend jesienny Niedżwiady będą dobrą propozycją . 

Będą już po remontach (bez ciśnienia z terminarzem na maj) no i ta znajdująca się nieopodal złota kopuła będzie robić za słońce jesienną porą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.