Skocz do zawartości

rejestracja przyczepy - polskiej


EwaMarek

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem umówiony na finalizację tranzakcji w czwartek. Jak tylko kupię to natychmiast się pochwalę. Wiem ,żę w takich sytuacjach dużo zimnej krwi mile widziane , ale przyczepa spełnia wszystkie moje wymagania i jestem co tu dużo kryć "napalony" Jestem dobrej myśli, tak trzymać Panowie. Jeśli wszystko okaże się OK stawiam browarek mocnobezalkoholowy. Jesteśmy umówieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

:ok: NO jest kochami. Stoi dumnie pod wiatą obok domu. Pierwsza przyczepa, nawet nie wiem co do czego służy. Totalny skok na głęboką wodę . Gorąco liczę na Waszą pomoc kochani forumowicze i na wyrozumiałośc w przypadku śmiesznych ( Waszym zdaniem oczywiście ) pytań. Przyczepa Knaus 2001 r. Nawet nie znam symbolu modelu , bo w dowodzie napisane jest tylko " Knaus. Kupiłem , bo wszystkie parametry mi odpowiadały i po prosu mi się podobała.Wrócę na forum napewno już niebawem z kolejnymi pytaniami.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie miniatury fotek wrzucone w ofercie sprzedaży przez poprzedniego właściciela. Jak tylko znajdę chwilę zrobie własne w przyzwoitej rozdzielczości. Mam też pytanie. Czy ktoś jest w stanie sklasyfikować model tej przyczepy. Szukałem na niemieckich stronach i nie znalazłem identycznej ( mobile.de) Jak już pisałem jestem karawaningowym żółtodziobem i nie potrafie określić dokładnie jej modelu. W obecnej ofercie Knaus Eurostar jej nie ma, pocieszam się ,że model po prostu wyszedł z produkcji, a może jest z nią coś nie tak? Ładnego kota w worku kupiłem, co......?

post-36577-imported-dc5edf7e-9065-45ee-81ad-f3f9dd65ece0_thumb.jpg

post-36577-imported-2d9cf2c3-1f32-41ec-a3d5-a82ddd580dca_thumb.jpg

post-36577-imported-e72cfe0e-4106-4a9f-88c4-12a52316cf9b_thumb.jpg

post-36577-imported-d3a95759-8017-47a1-82af-999aeadc51ed_thumb.jpg

post-36577-imported-20991e3d-c299-4842-9c2f-ae3ea344d69a_thumb.jpg

post-36577-imported-106e192a-2ffd-4259-b381-71277887ef1f_thumb.jpg

post-36577-imported-eb9c54fe-e37f-4048-8a99-dd31bdfed49c_thumb.jpg

post-36577-imported-6a6943fc-4b7a-4793-a2e0-a0c96f0ee845_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie pewna przyczepka, jest ubezpieczona, zarejestrowana w kraju tylko właściciel gdzieś zagubił dowód rej. (kilka lat z nią nie jezdził) ma jakieś pismo z wydz. komunikacji że przyczepa jest tam zarejestrowana, czy będą problemy z przerejestrowaniem? Może ktoś ma podobne doświadczenia. dzwoniłem wprawdzie do "swojego" wydz. komunikacji i powiedzieli że problemu nie będzie, jednak z praktyki wiem że ich informacje nie zawsze sie później sprawdzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie pewna przyczepka, jest ubezpieczona, zarejestrowana w kraju tylko właściciel gdzieś zagubił dowód rej. (kilka lat z nią nie jezdził) ma jakieś pismo z wydz. komunikacji że przyczepa jest tam zarejestrowana, czy będą problemy z przerejestrowaniem? Może ktoś ma podobne doświadczenia. dzwoniłem wprawdzie do "swojego" wydz. komunikacji i powiedzieli że problemu nie będzie, jednak z praktyki wiem że ich informacje nie zawsze sie później sprawdzają.

 

trzeba miec nadzieje , ale jak mówisz ze masz jakiś kwit z urzedu ze jest tam zarejestrowana to powinno byc ok :D

 

trzymam kciuki i daj znac jak porzeszedłes wszystkie formalności ...

 

Ps . ja jestem na podobnym etapie -rejestruje "towarówkę" na sam-a :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.