Skocz do zawartości

Światła przeciwmgielne


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A jak już kupie sobie wymarzonego kampera to malnę go na różowo tak jak Elvis Cadilaka . Aby nie być snobistycznym nie będę zakładał pozłacanych klamek . Uciekając od codzienności i szarości ruszymy z Basia w Polskę . Jutro może mnie już nie być , życie jest tak krótkie i kruche , wole je przeżyć z fantazją i humorem . Tylko ludziom z wyobraźnia zawdzięczamy Harleje , fantastyczne Garbusy , zwydziwiane tójkołowce , ratowane od zapomnienia stare samochody itp. Do sezonu jeszcze dużo czasu i na pewno jeszcze coś uzupełnię . Ksero i drukarkę do foto mam już zamontowaną . Może byś Mrsulki coś podpowiedział , miejsca w Niewiadce jeszce sporo . ! . Znajomy myśliwy ma mi przywieźć bażanty na święta , toć i piórek będzie u mnie dostatek , dla tych z pomysłami i dla tych bez . :hop1::hop1::czerwona::hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mądrze mówisz Rysiaczek, popieram Cię choć sam nie mam na tyle odwagi żeby pomalować przyczepe na różowo :hop1: I też pochwalam ludzi, którym zależy aby po naszych drogach poruszały się pojazdy nieco inne od tych "typowych" klepanych w setkach tysięcy egzemplarzy. Sam zresztą mam różne "dziwne" pojazdy, które stworzyłem, usprawniam i cieszę się nimi :czerwona:

Uczestniczę od czasu do czasu w zlotach Garbusów i Ogórków i wiem o nich sporo. Miałem kilka Garbusów ale ostatecznie skończyłem na Ogórku w wersji kempingowej, w Garbusie trochę mało miejsca na mieszkanie... Zresztą mam go już ok 6 lat i co roku z rodzinką jeżdziliśmy nim na wakacje i weekendowe wypady. I na dodatek ciągnąłem trajeczkę :hop1:

Teraz mam jeszcze przyczepę i pewnie mniej czasu będę spędzał z Ogórkiem ale i tak go nie sprzedam :hop1:

A tak to wygląda

 


post-32297-imported-32833b67-6b3f-4915-bdbd-6e79e3437006_thumb.jpg

 

JEGO uśmiechnięta buzia

post-32297-imported-1822463b-dcae-449c-b385-6d871af3fa81_thumb.jpg

 

 

post-32297-imported-d8fe7270-eebd-4f4c-b203-c0528c86f36f_thumb.jpg

 

środek cd

post-32297-imported-73142fef-c2e6-461a-a58d-6888214b4fe8_thumb.jpg

 

środek cd

post-32297-imported-e3cf5300-4107-4b5b-aca3-4988c8c8ec45_thumb.jpg

 

środek (przeze mnie wykonany)

post-32297-imported-ac26cf31-4ba6-4ee7-8290-7ff1cd8c5928_thumb.jpg

 

to moja trajeczka

post-32297-imported-b30ac0af-a102-4e01-9713-5d3eb7e957a7_thumb.jpg

 

tak to wygląda jak jadę na wakacje

post-32297-imported-558a07ed-a3a2-4328-8e7a-2c86e3d0a6b3_thumb.jpg

 

a tak mieszkam

post-32297-imported-a6d4105e-3699-4082-8747-56b7ab43f3a8_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puchacz ! Historia karawaningu to od dziesiątek lat poszukiwania tańszego i spokojniejszego wypoczynku . Oszczędność Holendrów doprowadziła ich w tych sprawach do perfekcji . Dzisiaj to potężny biznes . Od kamperów za 1 mln do zwykłych namiocików z Lidla za 50 zł . Każdy jakoś to układa po swojemu . Podziwiam wykwintna polerkę na Twoim ogórku i to że jest to wszystko ciekawie zorganizowane . Mam nadzieje że pojawisz sie na zlocie ciągnąc za sobą tego wspaniałego trojaczka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w tym roku nie byłem na żadnym zlocie VW :hop1: To dlatego, że mam bardzo absorbującą pracę a poza tym nie jestem w stanie zorganizować się czasowo. Jeżdżę jeszcze na zloty motocyklowe, wędkuję a teraz jeszcze chciałbym odwiedzić Wasz Zlot Karawaningowy :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, moja przyczepa jest z 1999 roku i diagnosta podczas pierwszej rejestracji sprawdzał mi także to światło. W prawym reflektorze w miejscu gdzie w lewym jest światło przeciwmgielne, mam światło cofania, które także było sprawdzane podczas przeglądu technicznego. Hamulec najazdowy również był poddany kontroli i regulacji przez diagnostę.

 

Ten sam problem dotyczy środkowego, dodatkowego światła STOP, w które obowiązkowo wyposażane są pojazdy produkowane po 1 stycznia 2000 roku. Nie ma obowiązku ich dokładania. Ze względu na całoroczną jazdę z włączonymi światłami mijania, przez co w słoneczne dni w przypadku hamowania światła stop w przyczepach są słabo zauważalne, zalecam zamontowanie dodatkowego światła Stop. W końcu chodzi tu o nasze bezpieczeństwo i udany wyjazd :hmm:

 

 

Stąd kieruję pytanie, gdzie można kupić fajne światło STOP na przyczepę campingową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.