Skocz do zawartości

Forumowicze pomagają oglądać przyczepy.


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

O pojawiła się przyczepa o której widziałem się w piątek że będzie na sprzedaż. Sprzedawca twierdzi że tył był chyba malowany bo ma inny odcień, o tum że 100% szczelna chyba nie muszę mówić ?

Szkoda że bez przedsionka, ale jeśly by była idealna to przednionek może da się gdzieś wyrwać za 1000 zl

https://www.otomoto.pl/oferta/adria-unica-461-ub-solar-led-ID6E3USk.html#gallery-grid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy ktoś z forumowiczów oglądał może tego Lunar'a?

https://www.olx.pl/d/oferta/przyczepa-kempingowa-lunar-clubman-2008-lozko-malzenskie-CID5-IDL1iD1.html?fbclid=IwAR0rZMpniB30hM8EgrMyLEZHWtt5OwyEkgvc27ogpp8KdnUPJ9DhjeAGUD0&isPreviewActive=0&sliderIndex=6

Szukam swojej pierwszej przyczepy (prędzej jako dziecko jeździłem z rodzicami, teraz mam swoje i też chciałbym dostarczyć mu takich wrażeń :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.09.2021 o 14:34, Patollo13 napisał:

Witam,

czy ktoś z forumowiczów oglądał może tego Lunar'a?

https://www.olx.pl/d/oferta/przyczepa-kempingowa-lunar-clubman-2008-lozko-malzenskie-CID5-IDL1iD1.html?fbclid=IwAR0rZMpniB30hM8EgrMyLEZHWtt5OwyEkgvc27ogpp8KdnUPJ9DhjeAGUD0&isPreviewActive=0&sliderIndex=6

Szukam swojej pierwszej przyczepy (prędzej jako dziecko jeździłem z rodzicami, teraz mam swoje i też chciałbym dostarczyć mu takich wrażeń :) )

Bardzo fajna przyczepa , mam Lunar model 13 lat starszy , Moja następna również będzie Lunar. (bogate wyposażenie, masa wlasna i DMC) jestem mega zadowolony ze swojej. Ale poczekaj jeszcze z miesiąc , cena spadnie do 25tys ? Jeśli chodzi i ogladanie , jak nie masz daleko poczytaj na forum na co zwracać uwagę i sam pojedź dokładnie oglądnij ,pomacaj. Szczególnie zwróć uwagę na podłogę od spodu przy łączeniu ze ścianami , i ściany wewnątrz w okolicach okien. Nic nie może być miękkie i żadnych zacieków. Lub może ktos z forum mieszka niedaleko...

Edytowane przez DarekSłupsk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.olx.pl/d/oferta/przyczepa-kempingowa-hobby-440-classic-super-stan-kompletna-4os-CID5-IDLjeWJ.html

Witajcie, przymierzam się do zakupu pierwszej przyczepy, czy ktoś z was był może i oglądał tą z linku powyżej ? 

Po przeczytaniu wielu tematów odpuszczam Angielkę i postawiłem na HOBBY ... Jej układ mi bardzo pasuje i jest taka jak sobie wymarzyłem na najbliższe kilka lat ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem zainteresowany jedną Hobby i sprzedawca uczciwie poinformował mnie że tylny róg podłogi jest mokry i że to wada fabryczna bo tak poprowadzony jest odpływ-rynienka.

A więc prawda :)

A czy wszystkie Hobby tak mają czy tylko wybrane roczniki-modele, byłoby to dziwne gdyby tego nie poprawili w kolejnym modelu ?

Edytowane przez OTTO1 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie listwy maskujące były zawienięte i do spodu przybite takerem. To podobno fabryka. I tam mam miękką podłogę, ale tylko od spodu.

Oderwałem te listwy więc, skróciłem i teraz woda po nich spływa na ziemię.

Hobby 1991/92

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno do 2004r, w tych nowszych z małym oknem na przodzie nie wiem. Jeżeli jest wilgotne powierzchownie to nie szkodzi,  wierzchnie powiedzmy do 3mm.  ważne żeby podłoga nie była przegnita na wylot i żeby narożniki wewnątrz budy nie były zaczerniałe. 
 

Poprawienie fabryki to jest 30sek, odkręcenie dwóch śrubek (lacznie jest podajże 5) i wtedy woda nie stoi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Piotrek promował(a) i przestał(a) promować ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.