Skocz do zawartości

Forumowicze pomagają oglądać przyczepy.


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, peja76 napisał(a):

Włodek że jak bym oglądał twoją przyczepę i bym zobaczył że zakonserwowana jak to ty zrobiłeś to mógł bym pomyśleć idąc waszym tokiem myślenia że ma ktoś coś do ukrycia, po co malował pewno żeby zamaskować biedę

Piotr - ale ja niczego nie ukrywam - jakbym sprzedawał to wszystko pokażę - mam fotki sprzed i po tej operacji konserwacyjnej - nawet udostępnię przyrząd do pomiarów wilgoci - kupiłem sobie, a jakże - jakbyś kiedyś był w moich rejonach Łomianek to serdecznie zapraszam na oględziny.

Natomiast zwróć uwagę ile Koledzy w omawianym przypadku znaleźli wątpliwych optycznie miejsc, gdzie istnieje podejrzenie wilgoci - to nie przypadek Piotr, że to wszystko znajduje się w jednej przyczepce.

Także takie konsultacje i wymiana zdań mają moim zdaniem sens.

Pzdr

Włodek

 

 

Edytowane przez BuryKocur (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BuryKocur napisał(a):

Piotr - ale ja niczego nie ukrywam - jakbym sprzedawał to wszystko pokażę - nawet udostępnię przyrząd do pomiarów wilgoci - kupiłem sobie, a jakże - jakbyś kiedyś był w moich rejonach Łomianek to serdecznie zapraszam na oględziny.

Natomiast zwróć uwagę ile Koledzy w omawianym przypadku znaleźli wątpliwych optycznie miejsc, gdzie istnieje podejrzenie wilgoci - to nie przypadek Piotr, że to wszystko znajduje się w jednej przyczepce.

Także takie konsultacje i wymiana zdań mają moim zdaniem sens.

Pzdr

Włodek

 Włodek co pokarzesz jak tam wszystko zapaćkane, Ja bym powiedział że bieda przykryta i pojechał dalej, tu też byście tak powiedzieli.

  Tak zwróciłem uwagę i super ale w większości wyszukujecie uszkodzeń na siłę, zobacz zdjęcia moich drzwi serwisowych (przyczepa dwu letnia) a tych z tej przyczepy, takie same zacieki to co moja była zawilgocona? Kolega pojedzie oglądać następną i zobaczy takie zacieki i odpuści, bez przesady jak pisałem nie dajcie się zwariować to samo dotyczy klapki pod podłogą Bakkisty, też podobną miałem a dla tego że podłoga plastikowa a bakkista pełna i się uginała, poniżej zdjęcie ile to miałem pierdół, niestety od dołu nie mogę poszukać bo bym wam udowodnił że w trzy letniej przyczepie też się stosuje taki myki o których dowiedziałem się od innych karawaningowców na polu;)

Wiadomo ostrożność musi być ale też zwróć uwagę że przyczepa ma 23lata.

20200915_144535.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, peja76 napisał(a):

ale w większości wyszukujecie uszkodzeń na siłę,

Dobrze Piotr ...

To jak skomentujesz tą fotkę?

Co jest wg Ciebie zakreślone czerwoną linią ?

Pzdr

Włodek

 

20230125_120135.thumb.jpg.6d7e707b02f23e428420af995a528c08.jpg

Edytowane przez BuryKocur (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BuryKocur napisał(a):

Dobrze Piotr ...

To jak skomentujesz tą fotkę?

Co jest wg Ciebie zakreślone czerwoną linią ?

Pzdr

Włodek

 

20230125_120135.thumb.jpg.6d7e707b02f23e428420af995a528c08.jpg

Włodziu nie mam pojęcia( może spust wody ogacony co by nie zamarzł:]) nie wiem nic nie widzę na tej fotce to co mam ci powiedzieć że podłoga ok i rama w dobrym stanie. Nie zrozum mnie zle Ja nie piszę że nie macie komentować, macie jak najbardziej ale z rozsądkiem. Nie bądz zły ale nieraz taki jak Ja też się przyda co wyleje kubeł zimniej wody na głowę, sam widzisz po drzwiach garażu i klapce no i twojej podłodze:) jak wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jacek00 napisał(a):

Okablowanie przyczepy idące od przodu do tyłu

Hi, hi, hi...

Idące pod podłogą i oglądane przez otwarty lufcik tej podłogi ?

Jacku - jesteś mi winien czyszczenie monitora:)

pzdr

Włodek

PS. Warto jednak czytać forum - człek po całym dniu poprawi sobie na noc humor...:brawo:

 

5 minut temu, peja76 napisał(a):

Nie zrozum mnie zle Ja nie piszę że nie macie komentować, macie jak najbardziej ale z rozsądkiem. Nie bądz zły ale nieraz taki jak Ja też się przyda co wyleje kubeł zimniej wody na głowę,

Wszystko OK - nie mam broń boże żalu...

pzdr

Wł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, BuryKocur napisał(a):

Dobrze Piotr ...

To jak skomentujesz tą fotkę?

Co jest wg Ciebie zakreślone czerwoną linią ?

Pzdr

Włodek

 

20230125_120135.thumb.jpg.6d7e707b02f23e428420af995a528c08.jpg

Moja córka widzi rozciętą podłogę :winner:

nawet widać jasną listwę wewnątrz podłogi...

Ja widzę zwisające cos z ramy, może blacha, może szmata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, filipert napisał(a):

Moja córka widzi rozciętą podłogę :winner:

nawet widać jasną listwę wewnątrz podłogi...

Mnie się wydaje, że dobrze widzi...

Osobiście mogę jedynie deliberować - rozcięta czy rozerwana...

Jedynie.

Pzdr

Wł.

Edytowane przez BuryKocur (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem. Kolega zrobił więcej fotek a Koleżeństwo je skomentowało. Co ich zdaniem jest podejrzane......ostateczna decyzja i tak należy do Kupującego. Rozumiem, że przyczepa nie jest nowa ale jednak nawet gołym okiem widać, że sporo tam rzeczy wymaga dogłębnej analizy (ja też tak to widzę) - i osobiście nawet bym się nie zastanawiał dalej nad czymś takim. Ale rozumiem, że zdania mogą być podzielone. Rozumiem też z wypowiedzi  niektórych Kolegów , że  nie widzą w tej przyczepie większych problemów - oczywiście szanuję każdą opinię również taką jednak nie muszę się z nią zgadzać. Oczywiście mówimy o ocenie fotek (nikt z nas )poza poszukującym przyczepy do zakupu nie widział jej na żywo. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, BuryKocur napisał(a):

Mnie się wydaje, że dobrze widzi...

Osobiście mogę jedynie deliberować - rozcięta czy rozerwana...

Jedynie.

Pzdr

Wł.

A ja myślę, że to jednak jakaś wiązka kabli lub rura zaizolowana taśmą. Na zdjęciu tak to wygląda jak rozerwana podłoga ale to złudzenie optyczne. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, BuryKocur napisał(a):
51 minut temu, filipert napisał(a):

Moja córka widzi rozciętą podłogę :winner:

nawet widać jasną listwę wewnątrz podłogi...

Mnie się wydaje, że dobrze widzi...

Osobiście mogę jedynie deliberować - rozcięta czy rozerwana...

Nie, Włodku, dolna warstwa to sklejka zazwyczaj 6mm, na zdjęciu jest cos cieńszego.

Tu rozwiązanie zagadki:

image.thumb.png.648566b30f5075dfe61828a71c719690.png

A tutaj jeszcze lepiej

image.thumb.png.c82226a3eb93448757a83eca9a2bcf5d.png

 

Na spokojnie przejrzałem zdjęcia. Ta budka po zdjęciach wydaje się całkiem sensowna. Podłoga na zdjęciach wydaje się mieć oryginalna konserwację i jest w dobrym stanie.

Do kontroli zacieki na klapie schowka i wyjaśnienie co robi ta belka przykręcona do podłogi przy kole.

Jak ja pojechałem po swojego Hymera, to miał zaciek wokół komina, nie było wilgoci, i przez kolejny rok nic nie wyszło, ale plama i rozwarstwienie sklejki zostały, na zdjęciach pewnie by to definitywnie skreślało przyczepę bo dach zgnity... wybrałem sposób naprawy który jest solidny, ale średnio estetyczny, jak będę sprzedawał i ktoś na forum wrzuci taką fotkę

IMG_20211023_224207.thumb.jpg.5476129e282e7bffd41cdaf6303b4d93.jpg

to pewnie skreślicie przyczepę, a ja wiem, że to dobrze naprawione i dodatkowo wzmocnione miejsce ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko OK - nie mam broń boże żalu...
pzdr
Wł.
Jaki lufcik podłogi? No normalne że wzdłuż ramy idą kable. Tak to może właśnie wyglądać jak kabel wypnie się ze spinki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, filipert napisał(a):

Nie, Włodku, dolna warstwa to sklejka zazwyczaj 6mm, na zdjęciu jest cos cieńszego.

Tu rozwiązanie zagadki:

image.thumb.png.648566b30f5075dfe61828a71c719690.png

A tutaj jeszcze lepiej

image.thumb.png.c82226a3eb93448757a83eca9a2bcf5d.png

 

Na spokojnie przejrzałem zdjęcia. Ta budka po zdjęciach wydaje się całkiem sensowna. Podłoga na zdjęciach wydaje się mieć oryginalna konserwację i jest w dobrym stanie.

Do kontroli zacieki na klapie schowka i wyjaśnienie co robi ta belka przykręcona do podłogi przy kole.

Też wczoraj widziałem że to nie dziura w podłodze ale nie było siły pisać,  jak już patrzyłem co może być w tej podłodze zwróciłem jeszcze uwagę na ściany bakkisty, jak wiadomo plastik bagażnika pęka i woda dostaję się na ściany, nie wiem czy tu też już coś się nie dzieje z przodami ścian.

Screenshot_20230126-073004_Photos.jpg

Screenshot_20230126-073018_Photos.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Piotrek promował(a) i przestał(a) promować ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.